Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה ליפן - האם עצירה (קונקשן בהונג קונג) של שעה וחצי זה מסוכן?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מצאתי אחלה טיסה עם אלעל להונג קונג ומשם המתנה של שעה וחצי למטוס לטוקיו. האם זה גבולי מבחינת זמנים? כמו כן נכתב שהטיסה של אלעל מאחרת הרבה פעמים.

כמו כן שתי שאלות נוספות:

מה קורה אם באמת הטיסה של אלעל מתעכבת ואני מפספס את המטוס לטוקיו?

למה אין טיסות ישירות ליפן? :(

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הטיסה על אותו כרטיס המנפיק מחוייב לסדר לך טיסת המשך במקרה של איחור.

טיסות ישירות ל-NRT צפויות עם אל-על 3 פעמים בשבוע ממרץ 2020 (או תאריך דומה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השדה בהונג קונג יעיל מאוד ויוצאות ממנו טיסות רבות לנאריטה והאנדה. בדוק עם איזה חברה טיסת ההמשך וראה אם יש לה עוד טיסות בהמשך אותו היום. במקרה הגרוע תבלה יום בהונג קונג, שזו חוויה מעולה. אתה יכול לישון בסלון של edan82.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפה יותר מורכב - לא חייבת להיות אותה חברה - אבל רצוי שתהיה חברה עם קשרים עסקיים אתה. למרות שחברות IATA "מסתדרות" גם עם חברות אחרות בארגון. אל תשכח את חוק טיבי שגורם לחברה המנפיקה את הכרטיסים להיות מעוניינת מאד שתעמוד בזמנים. דרך אגב, גם לוחות הזמנים של חברות התעופה מביאים בחשבון איחורים של 30-60 דקות, כל חברה לפי המנגנון שלה ומאפייני הקו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיסה עם העצירה בהונג קונג הייתה אל-על ואז ANA.

כרגע מצאתי אופציות טובות גם עם AIR FRANCE, לפוטהאנזה ועוד כל מיני מאוסטריה וכאלו.

מי מהחברות האלו מומלצות?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרה פרה:

אורך הקונקשן: אם אתה קונה את הכרטיסים מחברה אחת (קנית את הכל מאלעל, גם אם חלק מהטיסות בפועל עם חברות אחרות) - הם מוכרים לך טיסות עם קונקשן שהוא לכל הפחות באורך המינימאלי שהשדה מאפשר. עם זאת, עדיין מדובר בסיכון. טיסות נוטות לצאת באיחור לעיתים קרובות. בגדול, במצב כזה הם אמורים לדאוג לך לטיסת המשך, אבל זה זמן מבוזבז.

טיסות ישירות: יהיו החל מהסתיו הבא. כנראה אין עדיין מכירת כרטיסים פתוחה, אבל בגדול אמורות להיות שתיים או שלוש טיסות ישירות בשבוע של אלעל לטוקיו.

חברות לטוס איתן: טסתי עם לופטהנזה בטיסה הראשונה ליפן. השירות שלהם מעולה (אישתי לא הרגישה טוב והעבירו אותה לביזנס לשורה פנויה לבדה). הבעיה העקרונית איתם זה שזה מאריך את כל הטיסה בכמה שעות טובות. ANA וחברות יפניות אחרות נחשבות למאוד טובות, ושמעתי הרבה ביקורות טובות ממי שטס איתן ליפן. אבל לרוב הן גם הרבה, הרבה יותר יקרות. אם כסף זה שיקול - האופציות הזולות והסבירות זה אירופולוט או לוט הפולנית. אנחנו טסנו עם אירופלוט בפעם השניה, וחוץ מהמון רעידות וכיסי אוויר (שאני לא יודע אם לטייס יש מה לעשות עם זה) - הכל היה ממש אחלה ומתוקתק.

אתה יכול להצטרף ולחפש פה בפייסוש -יש המון ביקורות וסיפורים על כל אפשרויות הטיסה ליפן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על edan82. אומנם לא ישנתי על הספה שלו אבל הוא אחלה גבר ומאוד שמחתי לפגוש אותו באחד מהביקורים שלי בהונג קונג.

השדה בהונג קונג יעיל מאוד ויוצאות ממנו טיסות רבות לנאריטה והאנדה. בדוק עם איזה חברה טיסת ההמשך וראה אם יש לה עוד טיסות בהמשך אותו היום. במקרה הגרוע תבלה יום בהונג קונג, שזו חוויה מעולה. אתה יכול לישון בסלון של edan82.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ANA מאוד מאוד מומלצת לטיסה הארוכה. טסתי איתם מפרנקפורט. חברה מדהימה. והמחיר לא היה גבוה.עם קת'אי היה עולה 400 דולר יותר באותם תאריכים.

את המחירים הטובים מצאתי באתר הבינלאומי של לופטהנזה וכל הטיסה הלוך וחזור לארץ נרכשה דרכם.

אלעל זו חברת אוטובוסים.

אם אתה רוצה לקצר ולטוס על הדרך מזרחה ולא לאירופה ומשם טיסה ארוכה, כדאי לך לטוס להונג קונג עם קת'אי ולא עם המוביל הלאומי.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום זיקה לאל-על ואני אפילו אשמח לא לטוס איתם, פשוט בתאריכים ששמתי בחיפוש רנדומלי יצא שהם הכי זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים טסתי עם אל-על להונג קונג (וחזרתי מבייג'ינג). למרות הציוד הישן שהיה אז הטיסות היו מצויינות. השוס היה שבדרך חזרה המחיר כלל 2 מזוודות לכל נוסע, מצויין לקניות.

כיום הטיסות במטוסים חדשים, עדיין לא יצא לי לבחון אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהיה לנו קונקשן של שעה וחצי בהונג קונג, פספסנו את טיסת ההמשך. גם הטיסה להונג קונג התעכבה, אבל גם בשדה עצמו היה מזעזע (למעלה מחצי שעה עד שקיבלנו את המזוודות). אם טיסת ההמשך היא עם חברה אחרת, לא הייתי לוקח סיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...