Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לפני בדיקת רכב

פסקרה
שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקחת רכב הונדה שנת 2008 עם יותר מ300000 ק"מ לבדיקה. אני יודע שמכון יוציא את הרכב "שחור" אבל האם לא כדי בכל מקרה לקחת רכב כזה לבדיקה (הרכב עולה 24000 וזה לא סכום מבוטל) במכון (אני לא מכיר מוסכניק שיכול לעשות טובה ולבדוק לי את הרכב) או לחפש מוסך במקום (האם הפרש הכסף שווה זאת?)? האם תוכלו לתת לי המלצות לגבי מכון בדיקה שהוא יחסית זול או לחילופין מוסך שמתמחה בהונדות ועושה בדיקות לפני קניה. נ.ב אזור תל אביב יפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 11 עם ק"מ מטורף ואתה מוכן לשלם סכום כזה?!?! וואו. אני לא מאמין למה שאני קורא.

איזו הונדה זו?.

אם ככה הונדה 2015 עם ק"מ נמוך תעלה יותר מכזו חדשה מהחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 11 עם ק"מ מטורף ואתה מוכן לשלם סכום כזה?!?! וואו. אני לא מאמין למה שאני קורא.

איזו הונדה זו?.

מדובר על הונדה FRV לצערי אלו המחירים.

מה לגבי תשובה לנושא הפוסט?

עריכה אחרונה על ידי פסקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביפו,יש את מוסך זיסו חבר הפורום,שאל אותו אם יהיה מוכן לתת לך חוות דעת על הרכב.

תודה רבה רבה, אני אפנה אליו. לגבי הרכבים שציינת אחד רוצה 29 אלף והאחרים שייש הם או במצב מכני גרוע או בעיות פחחות ופנים הרכב במצב לא מזהיר. היתרון של ההונדה הוא בגודל ובתא המטען ואלו נושאים שמבחינתי קריטים (נסיעות בתוך תל אביב ו3 ילדים קטנים) היחידה שמתקרבת היא המולטיפלה אבל אין למצוא אחת במצב סביר כולן הרוסות ומרופטות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...