Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת HOLD צהובה מאזדה 2

Mc20
שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדלקה נורת HOLD במאזדה 2 שנת 2014

הנורה דלקה מס' דקות עד שבצעתי תדלוק והתנעת הרכב מחדש.

בנסיעה אח"כ לא נדלקה הנורה..

האם יש מה לדאוג? יש לי עוד נסיעה ארוכה היום ולא אספיק להגיע למוסך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

הרגשת בתופעה כלשהיא ברכב? התנהגות שונה של הגיר? שמת לב אם האותיות בלוח השעונים (D,R,N...) הבהבו או נעלמו כשזה דלק?

בגדול, זו יכולה להיות אחת מהרבה תקלות שקשורות לגיר, מקלה, פשוטה וזולה ועד יקרה ומשמעותית יותר, כך שקצת קשה לומר בלי לבדוק.

לפני הכל, הייתי מתחיל מלבדוק שמן גיר בשביל להיות שקטים מהבחינה הזו.

ובכל מקרה, להגיע למוסך כדי לבדוק.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,הרגשת בתופעה כלשהיא ברכב? התנהגות שונה של הגיר? שמת לב אם האותיות בלוח השעונים (D,R,N...) הבהבו או נעלמו כשזה דלק?בגדול, זו יכולה להיות אחת מהרבה תקלות שקשורות לגיר, מקלה, פשוטה וזולה ועד יקרה ומשמעותית יותר, כך שקצת קשה לומר בלי לבדוק.לפני הכל, הייתי מתחיל מלבדוק שמן גיר בשביל להיות שקטים מהבחינה הזו.ובכל מקרה, להגיע למוסך כדי לבדוק.עדי
הנורה HOLD לא הבהבה. האותיות בלוח השעונים לא הבהבו או נעלמו.הנורה נדלקה בעקבות האצה פתאומית אחרי עמידה ברמזור.מבחינת התנהגות הרכב הרגשתי שצריך להפעיל יותר כוח על הברקס על מנת להאט..(קשה לי להגיד בוודאות.. אולי סתם דמיונות בגלל הלחץ של הנורה..)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...