Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בימים ההם בזמן הזה או סופרה בארץ!

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה נתקלתי בפוסט בפייס ולאחר מעט גישוש היא בארץ! סופרה מהדור המבוקש בארץ!

אז אמנם בשנים האחרונות הגיעו לא מעט רכבים המוגדרים כאספנות שמבחינתי הם מהדור המעניין, כאלה שאני הייתי מסתכל עליהם בסרטים/פוסטרים וכו' בהיותי ילד ומחסיר פעימה בלב, עדיין איכשהו לדעת שכעת בנוסף לכל מה שהגיע יש גם סופרה בארץ מעט יותר מרגש!

הלוואי שנמשיך להתפתח, גם אם בשבילי זה רק לבחון אותה בעתיד באיזה מפגש.

אגב הרכב במקור פורסם למכירה עם מכסה מנוע שחור ומחורר, כנראה החליפו מכסה מנוע לפני השליחה לארץ, מעניין אם לבקשת הבעלים עקב תקינה או סתם מרצון שלו.

(אני מודע לכך שהייתה בזמנו אחת עם הגה ימני בארץ ושקיימת לפחות אחת מדור קודם בארץ).8ec2b41198009b7582868174edcea4b5.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם נחשפו פרטים על הבעלים? אספן רכב? מקום מגורים?

התחילו לייצר את הדור הרביעי של הסופרה באפריל 1993, כיצד היא הועלתה ארצה?

ועוד שאלה קטנה, 6 הילוכים בגיר ידני זה משהו שהיה נפוץ אז בעוד מכוניות?

2003 Polo 9N 1.4 75bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי הרכב עצמו לא חוקי לנסיעה על כבישי הארץ... משהו קצת מוזר אלה אם כן מי שהביא אותה מקומבן ממש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהיא תימכר בארץ תמורת הסכום הזה וגם לא באזור החצי מיליון.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מטורפים עם כסף, אי אפשר לדעת. יש רכבים חדשים שלא האמנתי שאראה בארץ אבל להפתעתי רואים אותם ואפילו בכמות מכובדת.

מה שמוזר שהם החלו ייצור ב 93 ז''א תהיה בת 30 ב 2023, מה עושים עד אז?

עריכה אחרונה על ידי system_x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מטורפים עם כסף, אי אפשר לדעת. יש רכבים חדשים שלא האמנתי שאראה בארץ אבל להפתעתי רואים אותם ואפילו בכמות מכובדת.

מה שמוזר שהם החלו ייצור ב 93 ז''א תהיה בת 30 ב 2023, מה עושים עד אז?

הכיצד היא הועלתה ארצה אם היא רק תחגוג 30 בקרוב? יש לי כמה סימני שאלה בקשר לסופרה הזו, ועושה רושם שסובבת אותה המילה קומבינה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע, אולי אחסנה עד 2023 , אולי רישוי תחרותי, אולי רישוי תחרותי עד 2023. האמת אני לא מבין באופציות.

קומבינה לא תתנוסס ככה בפייסבוק כנראה.

ראיתי בעמוד האינסטגרם שלהם מחירים של סופרות, הייתה אחת עם ק''מ ממש נמוך, אוטומט, טוין טורבו ב 50k דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרכב עצמו- א גרוסייע מציאה. אמבטיה מגושמת עם הגה של לנד קרוזר פראדו דור ראשון, שפיתחה בועה זמנית בעקבות רכב מסוים שנותר במצב סטוק ונמכר במחיר גבוה במכירה פומבית (ע.ע מי ששאל "מי קבע שמכונית סטוק שווה יותר מ"משופרת""). המדד הראשוני והמחייב לעליית מחירו של רכב בעתיד הוא כמות הרכבים שיוצרו. הסופרה הזו אינה נדירה כלל (יוצרו כ12,000 מהדגם הזה). שנית, החשיבות שלו- הסופרה הזו אינה חשובה כלל, לא לטויטה ולא לעולם הרכב. אפילו להופעה שלה במהיר ועצבני לקח 20 שנה להשפיע.

מה שמעניין הוא שכנראה החבר'ה "הטובים" בארץ למדו סוף סוף לפתוח eBay ויש להם פטנט חדש- "אחי קנה את האמבטיה הזו ב760 אלף שקל עוד חצי שנה אתה מוכר ב760 מליון דולר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקדים ברכב היה המנוע הקל לשיפור מה שפיתח שוק אפטרמארקט מטורף סביב הדגם.

קיימים מספר מנועים כאלו בארץ אם אני לא טועה לפחות אחד בב.מ.וו סדרה 8 ישנה ובאלפטא gtv לפחות ממה שאני זוכר, בטח יש עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הז התחיל ביפן ליצר גירסאות שונות למירוצים ותחילה על בסיס הטויוטה סיליקה,אבל בזכות ובעיקר פלטפורמה קלה לשיפורם,

רק בגלגול הרביעי שלה (A80 משנות ה90 המוקדמות ועד 2000 וקצת) התחזק מעמדה בקרב המשפרים, בזכות תיחכום , מנוע גדול

וטורבו שהיה בזמנו חדשני ומערכת יניקה חדשנית ויעילה ... מנועי טורבו חזקים (2Jz) , חגיגה של פלטפורמה למשפרים ואמינות יפנית מצוינת.

עד היום מנועי הסופרה ,ממשיכים להיות פלטפורמה חזקה וקלה לשיפור והרבה מבינים משתמשים בהם לכל מני רכבים שונים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה אין לרכב הזה שום מקום בעולם האספנות.
אין הגדרה ''עולם האספנות'', רכב לא חייב להיות מקורי כדי להיות רכב אספנות בארץ או בחו''ל וכל אחד ינהג לפי מה שהוא מתחבר.

גולף מארק 1 גם פיתחה קהל מטורף סביבה ועולם אפטרמארקט אין סופי, חלק יעדיפו אותה מקורית וחלק משופצאת מכל כיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתח שירשור חודש שעבר לגביי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?671831-%D7%9E%D7%A4%D7%97%D7%93-%D7%9C%D7%A9%D7%90%D7%95%D7%9C-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%99%D7%A2%D7%9C%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%91%D7%99%D7%90-%D7%90%D7%A8%D7%A6%D7%94-%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%94-%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%AA%D7%99-%D7%A9%D7%91%D7%93%D7%99%D7%95%D7%A7-%D7%A0%D7%97%D7%AA%D7%94-%D7%90%D7%97%D7%AA&highlight=%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%94

איו תשובה משכנעת עדיין איך הגיעה. לא הייתי פוסל קומבינה וגם כזו שעושה הרבה רעש ברשת. בימים שבהם אנשים מצטלמים על נשק ומעלים לרשת, אז לעלות רכב לכבישי ישראל בקומבינה?! שטויות.

מה שכן, המוניטין של הרכב הזה נוצר בעיקר בעקבות המנוע שלה- 2zj no sh!t, שמספק עד היום פלטפורמה פשוטה ואמינה לשיפורים, הסבות והתאמות של כל מני גירים. אחת הסבות הנפוצות, היא השתלה של המנוע הזה ברכבי דריפטים. אפילו בארץ יש לפחות שניים עם ועוד אחת עם מנוע 1jz שהוא האח הקטן.

מעבר לזה, באמת, כאמור, הרכב הזה הוא אובריטד רציני, מגושם מאוד ועם הגה של יפנית מנהלים משנות ה-90. לדעתי, הרכב הזה והמתחרה שלו מבית ניסן ה-300zx ניסו להוות תחרות יפנית לקורבט. בפועל יצא להם דבר אחר לגמריי.

אגב, לדעתי, לסופרה סימן 4 יש אחד התחתים הכי יפים בעולם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...