Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת רכב לחייל ונהג חדש

matanbasa123
שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי ולאחי הוא עולה ליב אני חייל.

התקציב איזור ה30-35 הייתי נעול על קליאו.

מצאתי אחת עם 76 קמ אחרי טסט 14 יד שנייה פרטית.

דורשת 33 אני מנסה להוריד טיפה כי כל שקל חשוב לי,העניין שנתקלתי עכשיו בשרשור של התקלות מחשב גיר של רנו קליאו בפרט ורנו בכללי.

עכשיו סוג של מחשב מסלול מחדש? מה הסיכון מה העלויות כיום?

אבדוק איתה אם כבר הוחלף במקרה אצלה.

מתחיל לחשוב על יפנית עד השחרור (שנה ו8)

משהו כמו לאנסר/ספורטבק נכנס איזור 12/13 פרטיות בתקציב אבל אני לא בטוח שבאלי רכב משפחתי סתם.

חשבתי גם על הספיריט אבל היא תקרע אותי לחינם בדלק וכו.

יכול להיות שהחיסכון בדלק של הקליאו לעומת המשפחתיות וגם אולי קצת בטיפול וקצת בביטוח יקזז את הנזק של עלות מחשב גיר?

מאמין שאסע לפחות 11-12 אלף קמ בשנה.

עלה לאוויר גם ספייס סטאר? מפחד מעגלתיות יתר ולהרגיש בפחית אבל החיסכון בדלק ואמינות טיפה קורץ

מה לגבי פורד פיאסטה 1.6 רובוטי?

עריכה אחרונה על ידי matanbasa123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחפש קליאו כזו עם גיר ידני ולהימנע מתקלה אפשרית של מחשב הגיר (לא תקלה סדרתית אבל היו כאן כמה שרשורים כאלו).

אפשרות אחרת לקנות רכב עם גיר אוטומטי פשוט כמו מאזדה 2- יכול להיכנס שנתונים 2012-13.

לא לקנות בשום אופן רכב עם גיר רובוטי אם עיקר הנסיעות עירוניות בטח ובטח לא זה של הפורד הידוע לשימצה וקיים גם בפוקוס ואולי גם בפיאסטה משנתונים 2012-14.

ידני לא בא בחשבון אחי.

מה אומר אז על הקליאו?

מאזדה 2 גם לא אני לא רוצה אוטומט 4 הילוכים.

פיאסטה 15 הגיר בעייתי? מצאתי אקספמלר טוב :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזו פיאסטה 15 מצאת ב 30-35. הכי זול לא בהכרח הכי טוב יכול להיגמר גם ברכב שעבר תאונה קשה.

בתקציב שלך גיר אוטומטי פלנטרי הוא הדבר הטוב ביותר כי גיר 6 הילוכים פלנטרי לרוב לא נכנס בתקציב (או שיש פיג'ו/סיטרואן כאלו שכן) ,בגיר רובוטי חד מצמדי של טויוטה/VAG ואפילו פיג'ו או סיאט מיי לא כדאי לגעת אם עיקר הנסיעות בעיר וגיר DSG 7 /כפול מצמדים של VAG עלול להיות בכלל חגיגה של תקלות בעיקר לאור העובדה,שבתקציב שלך לא ייכנס שנתון מעבר ל 2011 אולי 2012 בלחץ.

היא דורשת על הפיאסטה 38 במודעה,וככה רוב המחירים תאמת.

vag לא העלתי בכלל לדיון.

הטורבו היחיד שאני מסתכל עליו כרגע זה הקליאו 1.2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפיאסטה גיר בעייתי.

בקליאו מח גיר אכן נקודת נקודת חולשה, כול הרכבים הזריזים בעלי גיר רובוטי שהוא מבחינת אמינות פחות מוצלח מאשר פלנטרי אבל מנגד תורם לצריכת דלק וזריזות.

הספייס משמעותית פחות חזקה אבל מנגד חיסכונית ואמינה זה הסיכום שלי על הספייס:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3152/%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%9E%D7%99%D7%9D---4-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8

לכן אתה צריך לבחור או רכבים זריזים אבל לקחת בחשבון גיר או פחות חזקים אבל אמינים כמו מזדה 2,סוויפט,ספייס סטאר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפיאסטה גיר בעייתי.

בקליאו מח גיר אכן נקודת נקודת חולשה, כול הרכבים הזריזים בעלי גיר רובוטי שהוא מבחינת אמינות פחות מוצלח מאשר פלנטרי אבל מנגד תורם לצריכת דלק וזריזות.

הספייס משמעותית פחות חזקה אבל מנגד חיסכונית ואמינה זה הסיכום שלי על הספייס:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3152/%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%9E%D7%99%D7%9D---4-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8

לכן אתה צריך לבחור או רכבים זריזים אבל לקחת בחשבון גיר או פחות חזקים אבל אמינים כמו מזדה 2,סוויפט,ספייס סטאר.

אני מנסה לסגור עם הקליאו 31 תיהיה לי תשובה בראשון ואעשה בדיקה לרכב,ככה חלילה אם תיהיה לי את הבעיה עם הגיר לא רק שגם ככה המחיר נמוך מאוד לתמורה גם קיזזתי עוד 2000 מהתיקון (מאמין שזה איזור החצי?)

ישלי דרך לבדוק את מצב הגיר? טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ עם שאלה.

כמה דברים שמדליקים לי נורה אדומה.

גיליתי בסוף שהרכב מליסינג ביד הראשונה ועשה שם בערך 50 אלף קמ

קיבלתי היסטוריית טיפולים מ50 ומעלה והוחלף שם מחשב גיר פעמיים מדחס ופעמיים משהו שנקרא רצועת מנוע והמוכר לא ידע להגיד לי על מה מדובר (בן אדם מבוגר)

בתעודת רישיון רכב רשום משום מה 199,950 קמ.

לעבור הלאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב גיר זאת מחלה של הרכב.

לפעמים טועים בק"מ ברישיון הרכב, אולי הבוחן לא שמע טוב ורשם מספר אחר, מה מופיע ברכב? מה מופיע בטופס טיפול האחרון?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רצוי בריצה.

מחשב גיר זאת מחלה של הרכב.

לפעמים טועים בק"מ ברישיון הרכב, אולי הבוחן לא שמע טוב ורשם מספר אחר, מה מופיע ברכב? מה מופיע בטופס טיפול האחרון?

עכשיו שאתה אומר אז באמת בטיפולים במרכז יבואן היה רשום כאילו בטיפול האחרון 73 אלף קמ כנראה באמת טעות תמימה.

היא גם אמרה שיש לה תעודות משנים קודמות אבקש של השנה האחרונה.

אלו ה3 פיינליסטיות שלי.

הראשונה ב31 אלף שקל.

זאת היא עם הטעות בטסט.

ואצלה הוחלף כבר מחשב גיר ומדחס מזגן,עשתה טיפול,טסט צמיגים,מצבר.

היא גם שלחה לי עכשיו הודעה שאם אני רוצה ישלה תעודות אחורה של הטסט את כולן.

העניין שהרכב הזה היה יד ראשונה ליסינג ואני לא יודע מי טיפל בו ואיך,אולי בדיקה זה מספיק טוב כדי לדעת את מצב הרכב? 31 אלף שח מפתה.

78 אלף קמ יד 2

--------------------

יש עוד אחת שחורה עם ליפ יפה מאוד באמת למות,

אבל, הוא דורש 35 וישלו טסט עוד שבועיים, אני מחכה כרגע להיסטוריית טיפולים שישלח לי לראות לגבי מחשב הגיר מדחס מזגן ולראות בגדול איך הרכב טופל מתי ואיפה.

בגדול אם הוא עובר בדיקה אז טכנית הוא תקין סבהה? אבל אם לא הוחלף עד היום לא מדחס ולא מחשב גיר זה אפשרי מאוד שזה יפול עליי.

אם הוא עושה טסט ומוריד עוד קצת זה עדיין אטרקטיבי.

גם 77 אלף קמ בערך יד 2 אבל פרטי.

אבל הוא לא יודע להגיד לי מה הירידת ערך שיש לרכב, הוחפו כנף ודלת אצל הבעלים הקודם

----------------------

האחרונה, לבנה עם תוספת של גג פנוראמי!

יד ראשונה מבחורה מבוגרת

52 אלף ,הוחלף מחשב גיר ממש לפני שבועיים ביקשתי ביחד עם ההיסטוריית טיפולים לקבל תעודת אחריות ואז מכאן אני מכוסה שנתיים יכול לנסוע וקצת להץפרע בלי לפחד וכל זה.

היא היחידה בין השלושה שהיא יד ראשונה הקמ הכי נמוך ויש לה גג פנוראמי(הוא לא נפתח).

עכשיו מה הקטע? הוא גם החליף פגוש קידמי בגלל מכה שהיא קיבלה בשכונה...

הוא רוצה כרגע 46 גמיש.

הכל תלוי לאן נגיע אני אתחיל להתמקח רק אחרי שישלח היסטוריית טיפולים ואולי אני אקפוץ לראות תאוטו כי הוא מרמת השרון.

השאיפה שלי לסגור איתו 39 כי יותר מזה אני לא יכול לתת.

אז זאת או.

הראשונה שחורה ב31 יד 2 (ראשונה ליסינג) 78 קמ,אחרי טיפול,מצבר,טסט,2צמיגים ואם אני לא טועה ברקסים.

השנייה שחורה יד 2 פרטית 77 קמ בערך באמת מדהימה אני אשים תמונה או קישור במודעה אחרת,הוסיפו לה ליפ אדום שחור ועוד כמה קטנות פה ושם.

דורש 35 בגדול הוא לא גמיש, לאוטו יש טסט עוד שבועיים, לגבי טיפולים אני עוד לא יודע.

האוטו לטענתו אצלו לא עבר לא מחשב גיר ולא מדחס מזגן,הפחד שלי שזה יפול עליי כי זה די סביר זה אפילו לא מרפי.

האחרונה לבנה גג פנוראמי יד 1 מבוגרת 52 קמ הוחלף מחשב גיר לפני שבועיים!

הוחלף גם פגוש קידמי שהיא קיבלה מכה בשכועה חטענתם.

אבל דורש 46 גמיש עוד לא התחלתי להתמקח רוצה לראות היסטוריית טיפולים קודם ולראות מה האחריות שנתנו על הגיר.

רלוונטי רק אם הוא יסגור איתי 39 כי גם אין לי יותר וגם לדעתי לא משתלם לשים יותר ליד 2 האוםציות האחרות.

כולן אותה רמת אבזור (חוץ מעניין הפנוראמי)

כניסה והנעה ללא מפתח מראות מתקפלות חשמלית מולטמדיה וכו.

כולן במצב קוסמטי מעולה לכאורה

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו ה3 פיינליסטיות שלי.

הראשונה ב31 אלף שקל.

זאת היא עם הטעות בטסט.

ואצלה הוחלף כבר מחשב גיר ומדחס מזגן,עשתה טיפול,טסט צמיגים,מצבר.

היא גם שלחה לי עכשיו הודעה שאם אני רוצה ישלה תעודות אחורה של הטסט את כולן.

העניין שהרכב הזה היה יד ראשונה ליסינג ואני לא יודע מי טיפל בו ואיך,אולי בדיקה זה מספיק טוב כדי לדעת את מצב הרכב? 31 אלף שח מפתה.

78 אלף קמ יד 2

--------------------

יש עוד אחת שחורה עם ליפ יפה מאוד באמת למות,

אבל, הוא דורש 35 וישלו טסט עוד שבועיים, אני מחכה כרגע להיסטוריית טיפולים שישלח לי לראות לגבי מחשב הגיר מדחס מזגן ולראות בגדול איך הרכב טופל מתי ואיפה.

בגדול אם הוא עובר בדיקה אז טכנית הוא תקין סבהה? אבל אם לא הוחלף עד היום לא מדחס ולא מחשב גיר זה אפשרי מאוד שזה יפול עליי.

אם הוא עושה טסט ומוריד עוד קצת זה עדיין אטרקטיבי.

גם 77 אלף קמ בערך יד 2 אבל פרטי.

אבל הוא לא יודע להגיד לי מה הירידת ערך שיש לרכב, הוחפו כנף ודלת אצל הבעלים הקודם

----------------------

האחרונה, לבנה עם תוספת של גג פנוראמי!

יד ראשונה מבחורה מבוגרת

52 אלף ,הוחלף מחשב גיר ממש לפני שבועיים ביקשתי ביחד עם ההיסטוריית טיפולים לקבל תעודת אחריות ואז מכאן אני מכוסה שנתיים יכול לנסוע וקצת להץפרע בלי לפחד וכל זה.

היא היחידה בין השלושה שהיא יד ראשונה הקמ הכי נמוך ויש לה גג פנוראמי(הוא לא נפתח).

עכשיו מה הקטע? הוא גם החליף פגוש קידמי בגלל מכה שהיא קיבלה בשכונה...

הוא רוצה כרגע 46 גמיש.

הכל תלוי לאן נגיע אני אתחיל להתמקח רק אחרי שישלח היסטוריית טיפולים ואולי אני אקפוץ לראות תאוטו כי הוא מרמת השרון.

השאיפה שלי לסגור איתו 39 כי יותר מזה אני לא יכול לתת.

אז זאת או.

הראשונה שחורה ב31 יד 2 (ראשונה ליסינג) 78 קמ,אחרי טיפול,מצבר,טסט,2צמיגים ואם אני לא טועה ברקסים.

השנייה שחורה יד 2 פרטית 77 קמ בערך באמת מדהימה אני אשים תמונה או קישור במודעה אחרת,הוסיפו לה ליפ אדום שחור ועוד כמה קטנות פה ושם.

דורש 35 בגדול הוא לא גמיש, לאוטו יש טסט עוד שבועיים, לגבי טיפולים אני עוד לא יודע.

האוטו לטענתו אצלו לא עבר לא מחשב גיר ולא מדחס מזגן,הפחד שלי שזה יפול עליי כי זה די סביר זה אפילו לא מרפי.

האחרונה לבנה גג פנוראמי יד 1 מבוגרת 52 קמ הוחלף מחשב גיר לפני שבועיים!

הוחלף גם פגוש קידמי שהיא קיבלה מכה בשכועה חטענתם.

אבל דורש 46 גמיש עוד לא התחלתי להתמקח רוצה לראות היסטוריית טיפולים קודם ולראות מה האחריות שנתנו על הגיר.

רלוונטי רק אם הוא יסגור איתי 39 כי גם אין לי יותר וגם לדעתי לא משתלם לשים יותר ליד 2 האוםציות האחרות.

כולן אותה רמת אבזור (חוץ מעניין הפנוראמי)

כניסה והנעה ללא מפתח מראות מתקפלות חשמלית מולטמדיה וכו.

כולן במצב קוסמטי מעולה לכאורה

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...