Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהתנהלות מול כלומביל לאחר רכישת רכב

sarig.lev
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אתמול בבוקר רכשתי אאוטלנדר מכלומביל טרייד אין

השירות היה בסדר ונעים, אני מרוצה מאוד מהרכב והבדיקה יצאה מצויינת

אז מה הבעיה ???

נאמר לי שהאספקה של הרכב היא עד 8 ימים , הסברתי שאני לחוץ וצריך את הרכב ליום שישי (יש לנו קמפינג ובניתי על הרכב)

הסוכן שטיפל בי אמר שהוא לא מבטיח אבל יעשה את מה שאפשר על מנת לספק לי את הרכב כמה שיותר מהר

חזרתי מהבדיקה והתיקונים היחידים שנדרשו זה החלפת שני צמיגים קדמיים, הרכבה של איזה קליפס שברח במכסה של צינור האוורור וטיפול 60 אלף .

לשמחתי הרבה חשבתי שאולי אצא עם האוטו כבר באותו היום או מקסימום למחרת אבל די מהר התבדתי .

הטעות העיקרית שעשיתי היתה לשלם את כל הסכום, אני חשבתי שככל שאני יעביר את הכסף יותר מהר כך יגדלו הסיכויים לקבלו מוקדם , את העברה עשיתי משני חשבונות שונים וכשסיימתי את הראשון הדגשתי שוב את הצורך שלי לקבל את הרכב עד יום שישי .

הסוכן אמר שהוא כבר העביר את הרכב לטיפול ואני עשיתי העברה של יתרת הסכום .

מאותו רגע הבנתי שטעיתי וצדקתי , כי היחס הפך מאני יעשה מה שאפשר, לפחות או יותר אין לי איך לעזור לך .

היום התקשרתי שוב , והתשובות היו עוד יותר מתסכלות ואני מבין שאין מישהו שדואג לי.

האם יש משהו שניתן לעשות ?

הרי מדובר על שעתיים עבודה גג , עברו כבר יומיים מלאים איזה סיבה יש לא לגמור את זה בעוד יומים נוספים ?

סתם נהרסה לי חווית הקניה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שכך אתה מרגיש, לא רואה כל פגם בהתנהלותם.

אמרו לך מראש שלא מתחייבים, תמתין בסבלנות ותקבל רכב שעבר טפול, לא תמיד זה מהרגע להרגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שכך אתה מרגיש, לא רואה כל פגם בהתנהלותם.

אמרו לך מראש שלא מתחייבים, תמתין בסבלנות ותקבל רכב שעבר טפול, לא תמיד זה מהרגע להרגע

לא אמרתי שיש משהו פגום בהתנהלותם

מותר להתבאס ולחפש עזרה

מה הבעיה עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איזה עזרה אתה מחפש? מעבר ללחוץ את הסוכן ושהוא יינסה ללחוץ את מי שמטפל ברכב אין הרבה מה לעשות, הריי סביר להניח שלא תבטל עסקה על כמה ימים, עם כל הבאסה שבעניין.

אם אני הייתי רוכש הייתי מנסה להפחית את מחיר הרכב לפי עלות הריג׳קטים בבדיקה + טיפול וסוגר הכל בעצמי, ככה לפחות גם היית יודע באיזה חלפים מטפלים ואת איכות העבודה, לא הייתי מתפשר למשל על צמיגים סיניים או חלפים לא מקוריים/תחליפיים ברמה גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איזה עזרה אתה מחפש? מעבר ללחוץ את הסוכן ושהוא יינסה ללחוץ את מי שמטפל ברכב אין הרבה מה לעשות, הריי סביר להניח שלא תבטל עסקה על כמה ימים, עם כל הבאסה שבעניין.

אם אני הייתי רוכש הייתי מנסה להפחית את מחיר הרכב לפי עלות הריג׳קטים בבדיקה + טיפול וסוגר הכל בעצמי, ככה לפחות גם היית יודע באיזה חלפים מטפלים ואת איכות העבודה, לא הייתי מתפשר למשל על צמיגים סיניים או חלפים לא מקוריים/תחליפיים ברמה גבוהה.

תראה כל מה שרשמת נכון

ופשוט כמו בסרטים , שנייה אחרי שסיימתי את העברה הבנקאית נפל לי האסימון על מה יכולתי לעשות אחרת כולל התחשבנות על התיקונים

העזרה שאני מחפש זה מישהו שיודע למי אני יכול לפנות או מישהו משם שיעזור לי לקדם את הרכב, באמת שאין שם כלום לעשות , משהו שבשעתיים יכולים לסיים.

מבחינת הסוכן אני די הבנתי שהוא לא רוצה או לא יכול לעזור לי, אז זה די מבוא סתום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה לשאול את הסוכן איפה כרגע הרכב עומד, והאם אפשר כבר לאסוף אותו איך שהוא ולהתקזז לגביי מה שעוד נשאר לתקן, סביר להניח שתקבל תשובה שלילית אבל אולי שווה לנסות, לא עולה כסף.

קח בחשבון כבר עכשיו שכנראה לא תקבל את הרכב עד שישי ותערך בהתאם, במקרה ״הכי גרוע״ תקבל טלפון מפתיע בשישי בבוקר לבוא לאסוף את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לדבר עם מישהו מעל הסוכן ולהסביר לו את המצב. אולי מישהו פחות זוטר משירות לקוחות יכול לקדם את הבקשה שלך. העובדה שהסוכן לא יכול לעזור לך, לא אומרת שמישהו אחר בסביבתו לא יכול לעזור לך.

בכל מקרה, בהצלחה !!

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלמוביל תמיד דורשים את הכסף מראש . ככה עובדת המכונה שלהם. אם רצית רכב מהיום להיום אז צריך לקנות בשוק הפרטי.

אתה מנסה ללחוץ תהליכים במכונה בירוקרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלמוביל תמיד דורשים את הכסף מראש . ככה עובדת המכונה שלהם. אם רצית רכב מהיום להיום אז צריך לקנות בשוק הפרטי.

אתה מנסה ללחוץ תהליכים במכונה בירוקרטית.

אני יודע שאני מנסה לקדם תהליכים בתוך מערכת בירוקרטית גדולה , זה בדיוק העניין.

בכל מקרה , אני חושב ש 4 וחצי ימים להחליף שני צמיגים וטיפול זה מספיק בהחלט , בשעות עבודה זה אולי שעתיים וגלובלי אולי יום עבודה.

בהרבה מקרים זה רק עניין של תשומת לב, ויכול להיפטר בלחיצת כפתור, סביר להניח שהרכב פשוט לא מתקדם בתהליך כי אף אחד לא מקדם אותו והוא נכנס לצינור שלא אכפת לאף אחד.

לי כבעל האינטרס חשוב להגיע למקום שיכול לעשות את לחיצת הכפתור הזו במידה ואפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתמת על חוזה שאומר 8 ימים - אני מניח שמדובר ב"ימי עסקים" כך ששישבת לא נחשב, וכנראה שכלמוביל יעמדו בהתחייבותם. אתה לא יכול לדרוש יותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרת זה טוב ויפה - קח את הרגליים ותגיע פיזית למקום.

תתעקש לדבר עם הנציג וגם עם האחראי עליו, לנושא ולהבהיר שהדבר חשוב לך.

אם לא עודכנת - מחר תגיע פיזית, שוב, למקום ותדרוש לדעת מה הסטטוס ומה עשו מאז שדיברתם לאחרונה.

נכון לא חייבים לך, ועדיין. תגיע פיזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אני לא מבין חלק מהתגובות כאן

אני מבקש עזרה ואתם מסבירים לי את הבעיות והתהליכים

אני מודע להכל , לא התלוננתי על כלמוביל רק אמרתי שהתבאסתי על זה שרכב שצריך להחליף לו שני צמיגים וטיפול צריך לחכות את כל ה 8 ימים כדיפולט

עדיין אשמח לראיונות נוספים כמו שחלק מהיוזרים פה הציעו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם לשכור רכב לסופ"ש ? יש אוטלנדרים בהרץ.נכון , זה פתרון שעולה לך כסף. אולי אפילו כלמוביל יכולים לסדר איזו הנחה קטנה אצל סוכנות של מקורב ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...