Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו vs i10 vs ספארק vs ספייס סטאר vs מיקרה תקציב - 30

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי מיקדתי את החיפוש, מחפש מעל הכל חסכון בדלק, אמינות גם כמובן מוכן להתפשר על השאר

איזה מהן הכי חסכונית?

עוד שאלה שהיא קריטית, אני 1.78 לצערי שוקל כרגע 150 אז במאזדה 3 מוריד את הכסא עד הסוף בשביל שיהיה נוח.

איזה מכל הקטנות האלה יתאימו למישהו בגודל שלי? בהתחלה חשבתי גם על אלטו אבל היא נראית ממש קטנה מבפנים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרביעייה שציינת הספייס סטאר תהיה החסכונית וכנראה שגם האמינה מכולן

זכור לי שבחור גדול שעבד איתי אמר על סוזוקי ספלאש שהיא המכונית מיני היחידה שהיתה לו נוחה

עריכה אחרונה על ידי orsh99
שגיאת כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הדגמים הידנים או אוטומטים?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מאלו, קנה אוטו גדול ורחב עם כסא רחב.

חח אכן, אבל מחפש רכב עם צריכת דלק טובה, על איזה אוטו אתה ממליץ. שהוא מתאים גם לגודל וגם לצריכת דלק? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיזה שנתון הספארק אבל הספייס אמורה להיות הכי גדולה מבניהן וגם חסכונית.

אם היא לא מתאימה לך תצטרך לחפש סופר מיני כמו I20/קיה ריו

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח אכן, אבל מחפש רכב עם צריכת דלק טובה, על איזה אוטו אתה ממליץ. שהוא מתאים גם לגודל וגם לצריכת דלק? תודה.
אני גם די שמן אבל כמה עשרות קילו פחות ממך.

פיקנטו ו i 10 צפופות לי דווקא מבחינת רוחב. ספייס סטאר ומקירה יותר טוב. סוזוקי ספלאש עוד יותר טוב. בספארק דגם חדש לא נהגתי.

בכל מקרה לא הייתי קונה אף אחת מהן אלא מכונית גדולה יותר מקטגוריית סופר מיני לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק היא הסיבה שאתה מחפש דווקא מכונית מיני הייתי מציע לך לבדוק את הרנו פלואנס דיזל.

הרכב מרווח גדול ונוח לעין שיעור ממכונית מיני ועדיין חסכוני מאוד בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה נוסע בחודש?

אתה בחור גדול ויהיה לך קשה להיכנס ולצאת ממכוניות המיני. אם אתה נוסע הרבה לך על פלואנס או מגאן דיזל ואם אתה נוסע מעט תתפשר על צריכת הדלק וקנה משהו יותר מרווח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע בסביבות 20-30 ק"מ ביום, לא יודע אם זה נחשב הרבה או קצת אבל זה יוצא המון בתחנת דלק לצערי. עד כמה אמינה הפלואנס? תודה.

דגם הדיזל של הפלואנס נחשב למוצלח ולא במקרה נמצא בשימוש נרחב בענף המוניות . מנוע הדיזל 9k של רנו נחשב למוצלח ומשמש בהרבה דגמים של היצרן (רנו קפצ'ור , קג'אר ) ואפילו בחלק מדגמי מרצדס הקטנים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק היא לא חזות הכל - אם אתה נוסע 20-30 ק"מ ביום 5 פעמים בשבוע, ועוד 2-3 נסיעות ארוכות בחודש אתה תגיע לאזור ה1000-1200 ק"מ בחודש וכ12,000-14,000 בשנה. (והייתי די לארג' בחישוב)

בנסיעה כזאת ההבדל בין רכב מיני לסופר מיני למשפחתי (במיוחד שמדובר ברכבים אוטומטיים שמראש יהיו פחות חסכוניים ממקבילהם הידניים) לא יהיה משמעותי כמו שאתה חושב - רכבי מיני לרוב יהיו חסכוניים בגרסאות הידניות/רובטיות שלהם - וגם אז צריך לנהוג בצורה מאוד מסויימת בשביל לקבל צריכה מעל 1/18 בנסיעה משולבת.

בהנחה שהפער יהיה כ4 ק"מ לליטר, אתה תחסוך קרוב ל1000-1500 ש"ח בשנה - ובסהכ כ-100 ש"ח בחודש.

סכום יחסית קטן, לא הייתי אומר זניח- אבל בהחלט משני ביחס לעלויות השקועות של ביטוח-טסט-טיפול-ירידת ערך (שהן כבר מחושבות עוד לפני שהנעת את הרכב).

בנסיעה כמו שלך אתה לא צריך דיזל, ורכב מיני לא בהכרח יהיה הרבה יותר חסכוני ממשפחתית (ראה ערך פיקנטו/אי 10 אטומט שצורכות 1/12 בנסיעה משולבת)

ב30,000 תוכל למצוא אי אלו רכבים משנתונים יחסית מתקדמים.

עריכה אחרונה על ידי ay115
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...