Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה הכתמים המעצבנים האלה?!

שימו לב! השרשור הזה בן 1758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לאחרונה הבחנתי בכתמים ממש מעצבנים, אני מכיר את הכתמים, אבל לאחרונה הם מתפשטים בכמויות מטורפות, איך לאזעזל נפטרים מהם?

מי יודע לומר ממה זה?

20190618_155527.jpg

20190618_155513.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו ממקור אורגני. קקי של חרקים או הפרשות של עצים.

א. אל תחנה מתחת לעצים

ב. צריך הרבה סבלנות להוריד אותם. מים חמים (לא רותחים) עם סבון חזק (נגיד סבון כלים). אתה יכול לספוג מטלית במים חמים עם סבון ולהניח על זה למשך כמה דקות כדי לרכך, אם זה שם מעל יום-יומיים זה לא ירד בקלות בכלל.

ג. אם לא תוריד בזמן הם "יאכלו" את הלכה וישארו כתם קבוע. פעם הבאה שאתה רואה אותם תוריד במיידי.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שיטות בפורום, היו כאלה שרשמו שזה מצוף או חרא של דבורים, האמנם? אומרים שהם כמעט ולא קיימים, סכנת הכחדה משהו...??

מצד שלי, הכתמים יורדים דיי בקלות, גם בנגיעה עדינה עם ציפורן, הבעיה שאחרי יום יש עוד 30 כאלה על הרכב...

דיי מעצבן כל יום להוריד אותם, כרגע יש אוטם של פוסו, לכן יורד די בקלות, בימים הקרובים אבצע ציפוי סיקווארץ של קאר פרו, יש סיכוי שזה ימנע מהכתמים לשבת על הצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו ממקור אורגני. קקי של חרקים או הפרשות של עצים.

א. אל תחנה מתחת לעצים

ב. צריך הרבה סבלנות להוריד אותם. מים חמים (לא רותחים) עם סבון חזק (נגיד סבון כלים). אתה יכול לספוג מטלית במים חמים עם סבון ולהניח על זה למשך כמה דקות כדי לרכך, אם זה שם מעל יום-יומיים זה לא ירד בקלות בכלל.

ג. אם לא תוריד בזמן הם "יאכלו" את הלכה וישארו כתם קבוע. פעם הבאה שאתה רואה אותם תוריד במיידי.

אני לא חושב שזה מסוג הדברים ש"אוכלים" את הלכה, בניגוד לצואת יונים נניח. אצלי גם מופיעים מדי פעם כתמים זהים, והם יורדים די בקלות גם אחרי מספר ימים ואף פעם לא נשאר זכר מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון

יורדים דיי בקלות, ולא משאירים סימנים.

הבעיה שהרכב בצבע לבן, וזה בולט ממש, כל יום צצים 40-50 חדשים, בעיה להעביר כל יום גם קוויק דיטיילר על הרכב, למי יש זמן לזה??

אני שואל שוב, למי שיודע, האם ציפוי נאנו, ימנע מזה לשבת על הפח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מסוג הדברים ש"אוכלים" את הלכה, בניגוד לצואת יונים נניח. אצלי גם מופיעים מדי פעם כתמים זהים, והם יורדים די בקלות גם אחרי מספר ימים ואף פעם לא נשאר זכר מהם.

לאישתי על הרכב (לבן) היו כמה כאלו במשך שבוע ומאז הם לא יורדים.

כלום לא עזר. פלסטלינה, סבון כלים, גרניקים חזקים במיוחד. כלום. זה השאיר כתם שכבר מעל שנה שם.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון

יורדים דיי בקלות, ולא משאירים סימנים.

הבעיה שהרכב בצבע לבן, וזה בולט ממש, כל יום צצים 40-50 חדשים, בעיה להעביר כל יום גם קוויק דיטיילר על הרכב, למי יש זמן לזה??

אני שואל שוב, למי שיודע, האם ציפוי נאנו, ימנע מזה לשבת על הפח?

אז אתה חונה באיזור שופע בדבורים או תחת עצים / הרבה ירוק (לא מהסוג הכיף) ככל הנראה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חומרים ניסית? חומר ניקוי כללי אפילו של "קלין" הישראלית..לא מדולל, מוריד די הרבה דברים מהצבע. דגריזר לא מדולל - אני משתמש בכימיקל גאייז אורנג' דגריזר - הוריד לי בקלות יתרה שרף עצים שהתייבש. הכל שאלה של איזה חומר אתה מנסה, איך אתה מיישם אותו - עם איזה כלי וכו', כמה פעמים עובר ומשפשף את החומר.

שרף עצים יבש למשל - אחד החומרים הכי קשים להורדה - הספגתי קצה של מטלית במעט מאד דגריזר והתחלתי לשפשף בדיוק על הנקודה. רק קצה של המטלית, רק על הנקודה, לא צריך יותר מזה. ירד בצ'יק.

כמובן שאחרי שימוש כזה צריך לשים ווקס מהיר או אוטם מהיר, זה אחרי שניקית עם ONR או קוויק דיטיילר אחר. אבל זה לוקח מהר, דקה עבודה.

יש מגון של חומרים שאפשר להשתמש בהם להוריד כל מיני מפגעים מהצבע. מסירי דבק למיניהם כמו GOOGONE, מסירי זפת וחרקים, מסירי שרף עצים כמו שיש לסונקס , פולישים בדרגה כזו או אחרת וכו' ובמקרים ממש קיצוניים אפשרי להשתמש באופן זהיר מאד בחומרים חזקים יותר כמו טינר או טרפנטין. מאד זהיר.

אבל חומר ניקוי כללי לא מדולל או דגריזר מורידים רוב משמעותי של מפגעים מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...