Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפתח לרנו מגאן 2

kalom
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם קיים ברשותך כרטיס התנעה תקין והרכב מניע?

במידה והתשובה היא לא, אז יתכן והוחלף ברכב מחשב מנוע או מחשב בודי uch בודד ואין התאמה בניהם.

או שיש בעיה במנעול הגה חשמלי.

בקיצור האם אתה הבעלים של הרכב או איש מקצוע שהגיע אליו רכב שלא מניע ללא מפתח?

כי קיים ברשותי ספר סיפורים גדול על מקרים כאלו כמו שתיארתי ממסגרת עבודתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בבעלותי פשוט אני רוצה להוסיף כרטיס חדש.יש לי מקודד שנקרא skp900 וכשאני מנסה לשלוף את הקוד פין הוא נותן לי קוד שהוא לא מתאים ולכן הקידוד נפסק. איך אני יכול להוציא את הקוד הנכון עלמנת לשכפל כרטיס חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מכיר את המקודד הזה, אולי לא התחברת עם הדגם הנכון או משהו כזה כמו מגאן 2 יש לך שינוי בשנתונים במחשבים, אולי בחרת את הלא נכון.

נסה ליצור קשר עם התמיכה הטכנית של הסורק.

לדעתי הבעיה לא ברכב אלא באופן של הקריאה ופענוח של הסורק שברשותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...