Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארהב-למה ככה יקר..

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות.

דוד סאם אישר לי ולמשפחה ויזה.

רוצים לנסוע לבקר משפחה שעברה לוירג'יניה ביץ במסגרת רלוקשיין.

תאריך משוער סוף יוני חזרה בערך אמצע אוגוסט 2020-אלה התאריכים הפנויים

בערך ל 3 שבועות.

עכשיו...לנחות בניו יורק ומשם להגיע לוירג'יניה או טיסת פנים 100-120$

או רכב 6 שעות נהיגה.

אופציה נוספת לנחות בוושינגטון ואז 3 שעות נהיגה- יותר שפוי.

הבעיה....מחירי הטיסות..

אני לא מוצא לוושינגטון בפחות מ 1000$ עם עצירת ביניים.

מישהו יכול לנדב עצה ....איפה לחפש?..מה הטריק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חלק מחברות התעופה עדיין לא פרסמו את הטיסות שלהם לתאריכים שאתה מחפש ולכן התוצאות שיוצאו לך מאוד יקרות.

אני מניח שאם תחפש עוד חודש - חודשיים יהיו הרבה יותר אופציות במחירים שפויים יותר (כנראה יצריך גם עצירת בניים באירופה).

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הדף "טיסות סודיות" בפרצופספר?

יש להם בוט חיפוש טיסות, שאומרים עליו שהוא קוסם.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר...

אין ספק דף אליפות..אממממה..לארהב זה באופן עיקבי לא לחודשי הקיץ

בעיקר מספטמבר עד מרץ ככה.

אבל מחירים ברצפה

לא מזמן ראיתי לחודש 9/19 18 ימים 400$ לניו יורק עם עצירה של שעה וחצי בפאריז

כולל מזוודה של 12 קג וטרולי.

עם המחירים ישארו ככה גבוהים אטוס מתי שהכי קר וחשוך.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה כי יש עוד המון זמן עד הטיסה. תנסה פעם בחודש להיכנס ולראות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש טיסות דרך אירופה. הקונקשן הרבה יותר יעיל (1-2 שעות, בניגוד לקונקשן בארה"ב שבו 3 שעות זה מהיר ויש סיכוי טוב לפספס). ואולי תמצא טיסה לאיזה שדה משני שתהיה יותר זולה.

חוץ מזה מחיר הטיסה זה לא רק עניין של עונה, אלא אפילו של יום ושעה.

בכל מקרה - להזמין שנה מראש זה לא רק סיכון (ביטוח אפשר לעשו רק חצי שנה מראש, וגם זה בחברות נבחרות), אלא גם מבחר קטן. הייתי ממתין עוד כמה חודשים, או משנה את התאריכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריכים זה בעיה.

מדובר על משפחה עם ילדים בבתי ספר

הם חוזרים באמצע חודש 8 ללימודים.

נשאר לי רק מתחילת יולי עד אמצע אוגוסט. ידוע שאשלם יותר אין מה לעשות.

נחכה עוד קצת ונתחיל חיפוש מחדש.

רק מלחשוב על זה שאני הולך לטוס לארהב אני מתברווז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריכים זה בעיה.

מדובר על משפחה עם ילדים בבתי ספר

הם חוזרים באמצע חודש 8 ללימודים.

נשאר לי רק מתחילת יולי עד אמצע אוגוסט. ידוע שאשלם יותר אין מה לעשות.

נחכה עוד קצת ונתחיל חיפוש מחדש.

רק מלחשוב על זה שאני הולך לטוס לארהב אני מתברווז.

סבלתי מזה הרבה שנים "בזכות" העבודה של אשתי - יכולתי לצאת לחופש בין 20 ביולי ל-10 באוגוסט (פלוס מינוס תאריך הבגרות האחרונה). כמובן שיא העונה. זה כיון שלמורים יש חופשות כל כך "ארוכות". בתקווה שהיא תצא לפנסיה השנה, ואז החופשות יעברו למאי - יוני ולספטמבר - אוקטבר, לא בחגים. חסכון של אי אילו מאות דולרים.

אם לחזור אליך - אתה מדבר על תכנון של למעלה משנה מראש. חברות התעופה עדיין לא פרסמו את לוחות הזמנים ובודאי שטרם החלו למכור כרטיסים לתאריכים האלה. ממליץ לך לחזור ללוחות בערך 10-12 חודשים לפני הנסיעה המתוכננת, אני מניח שתתחיל למצוא יותר הצעות מעניינות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, איך משתמשים בבוט הזה? הוא לא עונה בכלל.
וואלה, לי הוא עונה מיד.

מצד שני, אנשים שהם לא חברים שלי בפרצופספר, לא יכולים לשלוח לי הודעות פרטיות, ולא הצלחתי לסדר אפילו את זה.

אז חבל לך לבנות עלי כתמיכה טכנית :-)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לסבר את האוזן, אם כבר אתה הולך לבזבז סכום כזה, אני טסתי לפני 3 שנים עם יונייטד בטיסת לילה ישירה ל-JFK ועלה לי סביבות ה-900 דולר כרטיס. פשוט צריך קצת סבלנות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יעלה לי ביוקר...

למרות שאני מתכנן לישון אצלם כמה ימים..

לפנק..לפנק לפנק....

תשמע אנחנו זוג פלוס 2

אין לי מושג איך 900 דולר נחשב למחיר טוב או לא?

פעם ראשונה שאני בכלל מתעניין בזה.

אם הצד ההוא לא היה עובר לכמה שנים זה בכלל לא היה על הפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי זה היה אילוץ, אבל אם כבר אז כבר. ההבדלים בין טיסה ישירה ללא ישירה היו 200-250 דולר לכרטיס אז לא היה לי אכפת לשלם עוד בשביל לא להגיע סחוט. מה שעוד עזר זה שחבר הפורום oryo הביא לי את האוזניות מבודדות הרעשים שלו (תודה אור!) והטיסה הייתה נעימה וקלה.

מה שעוד החלטתי זה שאני רוצה לשלם יותר על מלון במרכז מנהטן ולא לנסוע ברכבת. אז גם זה עלה לי תוספת של כמה אלפי שקלים. מאידך, אפשר היה לסגור את הטיול באלפי שקלים פחות. זה לגמרי תלוי בך בין להתכלב לבין לחיות כמו שיח יש הרבה אפור באמצע. פשוט תעשה קצת שיעורי בית ותקבל קנה מידה של תקציב.

לגבי כסף לטיסה, לא נכנס לשיקולים כלכליים שלך, רק אומר שאני ממליץ להיעזר בסבלנות ואני בספק גדול מאוד שתיתקע בלי כרטיסים או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

900 דולר יכול להיות מחיר מצויין ויכול להיות יקר. השאלה היא מתי אתה טס (ברזולוציה של איזה יום ואיזה שעה), מה היעד הסופי, היכן הקונקשן, כמה זמן אתה ממתין ביעד הביניים, איזה רמת שירות, כמה כבודה כלולה במחיר - בקיצור, עולם מורכב מאד. לפני כשנה (הלוך בסוף יוני וחזור בתחילת יולי) שילמתי בערך 900 דולר לכרטיס לטיסה לוונקובר וחזרה מטורונטו עם קונקשן (ארוך) בלונדון.

כקוריוז - אני מקבל פעם בכמה שבועות מייל מ-KLM (הייתי אמור לטוס אתם פעם, בסוף הטיסה הועברה ל-AF בגלל מזג האויר באמסטרדם). אז אחד המיילים הוא פרסום של יעדים עם צילומים ברמת National Geographic ומעלה שאני נהנה ממנו, ומייל אחר הוא הצעות מחיר לכל מיני מקומות. כאשר אני פוח את ההצעה הזו נפתח לי לוח שנה עם מחירי מינימום לכל חודש בטווח התחזית, וכשאני פותח את החודש אני מקבל פרישה לימים. ההיסטוגרמה הזו מדהימה, ההפרש במחירים מיום ליום יכול להגיע ל-100% ויותר. כאשר טסתי לפני 3 חודשים למילאנו ההבדל במחיר בין טיסות הבוקר והערב של אלעל היה כ-20-25%.

בקיצור - בדוק מה נמלי היעד הסופי הרלוונטיים לך, ואז תתחיל לחפש. לחברות האמריקאיות רשת נרחבת בתוך ארה"ב, לחברות אירופיות רבות הסכמי שת"פ עם חברות אמריקאיות, אפילו לאל-על הסכמים עם AA הענקית ועם ג'טבלו. יתכן מאד שתוכל למצוא קונקשנים לנמלים קרובים ליעד הסופי שלך. אבל, כפי שכתבתי קודם - אם אתה עושה קונקשן בארה"ב אתה צריך להביא בחשבון הליך מלא של ביקורת גבולות, הוצאת הכבודה, מכס ואז צ'ק אין מחודש ליעד הסופי. סיפור של לפחות 3-4 שעות.

יתכן שהדרך הזולה ביותר תהיה עם קונקשן באירופה (וקונקשן נוסף בארה"ב), אם כי זה עלול לעלות לך עוד שעות בדרך המתישה הזו.

כדי לקבל מושגים על חברות ומחירים של הקיץ הקרוב נסה אם skyscanner, אבל בטל את אפשרות multiple airlines שמציעה self connections. זה הופך את הסיפור לעוד יותר מורכב, ואם אין לך ניסיון, זמן וכסף למקרה של פספוס טיסה עזוב את השיטה הזו. כנמל כניסה בדוק הן את השדות בצפון מזרח ארה"ב המקבלים שרות מהארץ (JFK ו-EWR שבניו יורק, BOS - בוסטון, IAD בוושינגטון ואפילו טורונטו YYZ שיש אפשרות לבצע בו את הליכי הגבול של ארה"ב). יחד עם מבחר השדות והחברות העצום לקונקשן באירופה תקבל מאות הצעות במחירים שונים, ותוכל לקבל מושגים על המחיר (שכמובן יכול להשתנות במהלך השנה הבאה) ועל לוחות הזמנים לטיסה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...