Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארהב-למה ככה יקר..

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה קצת יותר מ12 שעות. נוחתים ב21:25 וממריאים ב10:10. מקווה שיקחו את המזוודות בכל זאת.

כבר הזמנתי מלון בטרמינל. ההפרש קטן וזה יותר נוח.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את החוק הזה של 12 שעות, אם כי אולי יש חברות שפועלות לפי זה.

בבריטיש למשל עשיתי לא מעט עצירות של 24 שעות כמעט ותמיד מעבירים לי את המזוודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת יותר מ12 שעות. נוחתים ב21:25 וממריאים ב10:10. מקווה שיקחו את המזוודות בכל זאת.

כבר הזמנתי מלון בטרמינל. ההפרש קטן וזה יותר נוח.

גם אני מכיר שהכלל הוא עצירות עד 24 שעות (23 שעות ו-59 דקות למי שרוצה לדייק).

תשובה מדוייקת תתקבל בזמן הצ'ק אין, ואם לא יגידו מיוזמתם - לשאול. כמובן אפשר לשאול מראש את שירות הלקוחות.

מצטרף להמלצה לארוז סט בגדים להחלפה + מברשת שיניים ומשחה בכבודת יד שעולה למטוס, וזה אכן הרגל טוב תמיד בלי קשר אם יש או אין קונקשן.

גיליתי לאחרונה שחניה לילית כזו היא דווקא רעיון לא רע, בפרט למי שסובל בטיסות ולא יכול לישון (כמוני). כמובן בתנאי שזה מתאפשר מבחינת זמנים. השעות לעיל הן אידיאליות, אתה נוחת בדיוק בזמן להתארגן לשינה וקם בבוקר כמו קינג בלי שצריך למהר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר קטן - בנוסף למה כתבתי בעודה #89 יהיה עליך לדאוג לארוחות ערב ובוקר. אתה טס עם ילדים, ולא תרצה שהם יהיו רעבים בערב או בצ'ק אין לטיסת ההמשך. לכן בדוק שהמלון מספק ארוחת בוקר מספיק מוקדם, או הצטייד במזון מהבית ללילה הראשון, או וודא שיש בנמה"ת סופרמרקט שפתוח עד חצות (להביא בחשבון אפשרות של איחור בטיסה וקצת זמן להתארגנות בשדה ולמציאת הסופר לאחר הנחיתה, וכמובן שהסופר הזה יהיה יקר, אם כי ההפרשים זניחים יחסית לעלות הכוללת של הנסיעה).

עוד דבר שכדאי לבדוק במלון - האם יש קומקום חשמלי. אין כמו ללכת לישון אחרי כוס תה חם ולהתעורר בבוקר ודבר ראשון להכין כוס קפה, גם בלי לרדת ללובי.

ולא הזכרת מה קורה בדרך חזרה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי ארוחת בוקר במלון. אז אני מסודר.

ארוחת ערב אוכלים במטוס. מקסימום נביא חטיפים.

החזרה תהיה קצת מתישה. נוחתים במינכן ב13:30 וממריאים ב23:00. נצא להסתובב קצת בעיר. אבל אני בטוח שנהיה עייפים. לפחות זה בדרך חזרה ומגיעים הבייתה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בווינה זה קל, כי אתה לא מוגבל רק לאיזור השדה תעופה - אם אתה בלי מזוודה צא מהשדה לך לCAT ותוך 20 דקות אתה במרכז העיר ווינה, שמה יש מבחר מלונות גדול משמעותית ובמחיר זול משמעותית.

אני לדוגמא חזרתי מאיסלנד בקונקשין של לילה בווינה וישנתי במרכז העיר במחיר שהיה זול ב200-300 שקל מהמחיר של המלונות בשדה תעופה - זה גם נחמד לקום בעיר ולא באיזור תעשיה של השדה"ת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 300 שקל אני מעדיף לישון בשדה התעופה מאשר להיסחב עם הילדים למלון שדורש נסיעה, גם אם היא קצרה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא בחשבון שהנסיעה בין מינכן לנמה"ת ארוכה, מדובר באיזה 50 ק"מ.

מה שכתבתי לגבי ארוחות עדיין תקף. הארוחה במטוס תהיה די מוקדם אחרי ההמראה, ואז יהיו כמה שעות עד הנחיתה ונהגעה למלון. תתכונן בהתאם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבדיל בין מלון בשדה התעופה ממש שהם נוחים גם הם אבל יקרים, לבין מלון ליד שדה התעופה (מרחק 5 דק נסיעה) עם שרותי שאטל בהזמנה, מלונות אלה נוחים, אבל זולים יותר גם מהמלונות בשדה וגם מהמלונות בעיר. צוותי האוויר משתמשים בד״כ במלונות האלה.

אינני מכיר את מינכן אבל בסכיפהול (אמסטרדם) יש כמה מלונות טובים כאלה ב hooffdorp.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דברי בור סוד.

יש לי ניסיון טוב עם כמה מלונות כאלה ברשת Ibis, אבל לא בוינה. אלה מלונות בסיסיים אבל מספקים לינה במיקום טוב ועם שאטל (חינם או בתשלום סמלי), או נסיעה קצרה במונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בווינה זה קל, כי אתה לא מוגבל רק לאיזור השדה תעופה - אם אתה בלי מזוודה צא מהשדה לך לCAT ותוך 20 דקות אתה במרכז העיר ווינה, שמה יש מבחר מלונות גדול משמעותית ובמחיר זול משמעותית.

אני לדוגמא חזרתי מאיסלנד בקונקשין של לילה בווינה וישנתי במרכז העיר במחיר שהיה זול ב200-300 שקל מהמחיר של המלונות בשדה תעופה - זה גם נחמד לקום בעיר ולא באיזור תעשיה של השדה"ת.

הקאט חוסך חמש דקות, לא כולל נסיעת המשך בוינה ועולה פי 3 מאשר כרטיס רכבת רגיל. לא פלא שהשירות הזה הפסדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

חוזר לעדכן..כי לא יהיה מה לעדכן...

לאור המצב לא טסים..ביטלנו את כל המלונות...רכב שכור..

נשאר רק לקבל החזר כספי מהירדנים בתקווה שלא יחדשו את הטיסות עד 25/6/20

בכל מקווה יש ביטוח ביטול טיסה במקרה הרע נקבל 80 חזרה שזה יוצא כמעט 8000 ש"ח מתוך 10000 ש"ח.

חברים..היינו מבואסים בדיוק 5 דקות ואז הסתכלנו על הכוס שהיא בהחלט מלאה..

אנחנו עובדים...יש משכורת..המשפחה בריאה..

כל השאר זה שטויות..

אמריקה תחכה..הכל יחכה.

מצד שני ( ואני דיי אוהב את זה ) נתחיל בחודש 10 או 11 לחפש טיסה לחודש 6/2021 בתקווה שהכל טיסה ירגע עד אז.

נתחיל השוואות..לנו לפחות חלק מהטיול זה החיפוש מלונות..טיסות..להתסכל במפות איפה כל דבר נמצא..

מרגיש שאתה רגל אחת בתוך הטיול.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההכנה לטיול לא פחות מהנה מהטיול עצמו. 

לגבי 2021 - גם אני מקווה לחזור לנורמה. אני מצפה לעליה משמעותית במחירי הטיסות כיוון שחברות התעופה (כולן) במשבר עמוק, נזקקות לחילוצים במאות מיליארדי דולרים וככל הנראה חוקי הריחוק החברתי והחשש בקהל הנוסעים יגרמו לטיסות להתייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

מעדכן

את הכסף קיבלנו חזרה במלואו והנה הזמן עובר

וכבר נרכשו כרטיסים חדשים הפעם ישירות דרך חברת דלתא, טיסה ישירה עם יתרון עצום שניתן לבטל את הכרטיסים מכל סיבה עד 12 שעות לפני הטיסה ולקבל החזר מלא.

בדקנו איתם יש גם מיילים..זה נכון, ביטול חינם.

טיסה הלוך ביום שישי 16.7 בשעה 12 בצהריים.

חזור שישי 13.8 12 בלילה.

נחיתה ב jfk.

במידה ועדיין תהיה חובת בידוד בניו יורק נשנה תוכנית ונתחיל את הטיול בוורגיניה ונסיים בניו יורק.

לוקחים בחשבון בידוד לילדים בחזור, גם ככה הם קטנים וזה חופש גדול ומישהו יצטרך להיות איתם בבית.

סהכ 634 דולר לכרטיס

מאז 2019 מחירי הביטוח עלו אבל הכל בסדר העלות תקוזז עי לקיחת הרכב של המשפחה ולינה אצלם.

אמשיך לעדכן, זה יהיה יומן מסע נחמד 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלתא מפתיעים לטובה במדיניות הגמישה שלהם. גם לי יש ניסיון טוב איתם בטיסה האחרונה שעשיתי לישראל בתקופת הקורונה. 

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...