Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארהב-למה ככה יקר..

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרך אגב, יש עכשיו מבצעים מעולים לטיסות לארצות הברית עם KLM, מחירים סביב 400 דולר הלוך חזור, כולל לחוף המערבי. המחירים כוללים אפילו חגים כמו פסח וכ״ו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

אשמח אם תוכל להרחיב באיזה אתר מצאת כרטיסים במחיר הזה ולאלו תאריכים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלה היא מה נקודת המוצא. הבחור מתגורר באירופה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסות מתל אביב. לא הייתי ממליץ על טיסות מאירופה בפורום פה (למרות שזה אפשרי, ולעיתים בכרטיסי ביזנס ופירסט אפילו מאוד משתלם).

פשוט תכנס לאתר של KLM ותחפש שם. יש להם מנוע פשוט מאוד ונוח מאוד לשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם גם ניוזלטר מדהים, רמה של NG. ממליץ להרשם.

מספר פעמים בדקתי את מחירי המציאה שלהם, אף פעם לא מצאתי תאריך מתאים לי. אולי עכשיו, כאשר אשתי יצאה לגמלאות והיא יותר גמישה מבחינת תאריכי נסיעה, זה ישתנה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בכרטיסי ביזנס ופירסט לעיתים קרובות המחירים בחברות אירופאיות ליציאות מתל-אביב לארה״ב יכולים להיות זולים משמעותית מיציאה משם.

לדוגמא טיסה בביזנס או פירסט עם בריטיש דרך לונדון לניו יורק או אל.איי יכולה להיות זולה באלפי דולרים לפעמים מיציאה מלונדון (ומפה אני ארוויח הרבה יותר נקודות וכפול נקודות סטטוס).

אבל אנחנו כמובן קצת סוטים מהנושא... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט, האוכלוסיה בשרשור הזה אינה האוכלוסיה הטסה בקדמת המטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בכרטיסי ביזנס ופירסט לעיתים קרובות המחירים בחברות אירופאיות ליציאות מתל-אביב לארה״ב יכולים להיות זולים משמעותית מיציאה משם.

לדוגמא טיסה בביזנס או פירסט עם בריטיש דרך לונדון לניו יורק או אל.איי יכולה להיות זולה באלפי דולרים לפעמים מיציאה מלונדון (ומפה אני ארוויח הרבה יותר נקודות וכפול נקודות סטטוס).

אבל אנחנו כמובן קצת סוטים מהנושא... :-)

אתה צודק, אבל מהניסיון שלי כרטיסי הביזנס הזולים ביותר הם מיציאות משדות במזרח אירופה או בסקנדינביות. כבר ראיתי כרטיסים בפירסט של בריטיש ב-1500-2000 דולר להלוך חזור לארצות הברית מפראג או הלסינקי לדוגמא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסות מתל אביב. לא הייתי ממליץ על טיסות מאירופה בפורום פה (למרות שזה אפשרי, ולעיתים בכרטיסי ביזנס ופירסט אפילו מאוד משתלם).

פשוט תכנס לאתר של KLM ותחפש שם. יש להם מנוע פשוט מאוד ונוח מאוד לשימוש.

תודה, אנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שלפני כמה שעות ירדתי מ-777 של ana ואין לי מושג על איזו צפיפות אתם מדברים. זו הייתה הטיסה הכי נוחה שהייתה לי בחיים (12 שעות וחצי), עם הרבה מרווח רגליים ביחס לכל טיסה אחרת שהייתי בה (כולל יונייטד לארה"ב וה"דרימליינר" החדש של אלעל). התצורה אצל ה777 היא 3+4+3.

מה שכן, קראתי איפה שהוא בגוגל שאצל ana משהו במטוס שונה ולא תמיד ה777 מרווח כזה.

ממליץ לקרוא ביקורות בגוגל.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את אותן טיסות באתר של לופטהאנזה. במחיר דומה. יוצא לי 704$ לאדם. קונקשן של 2:10 בפרנקפורט אמור להספיק,נכון?

איפה אני נרשם לנוסע מתמיד של לופטהאנזה ומה זה נותן לי?

עד שרציתי להזמין, כבר לא היה את המחיר הזה.

בסוף הזמנתי ב650 דולר לכרטיס, אבל עם קונקשן פחות נוח. בדרך הלוך נצטרך לישון לילה במלון בשדה התעופה בוינה. איך אני יודע אם אני צריך לקחת את המזוודות איתי, או שהחברת תעופה דואגת להעביר אותן?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי החברה דואגת לכך, אבל תוכל להתקשר לשירות הלקוחות שלהם כדי לוודא זאת.

הלינה בשדה תייקר את הטיסה. חפש מלון לא רחוק מדי מהשדה, עם שאטל (בדרך כלל אם יש מלון צמוד לטרמינל הוא יהיה יקר). שים לב לשעות הפעילות של השאטלים לעומת שעת ההגעה ושעת טיסת ההמשך, תביא בחשבון שאמנם לא תהיה מסירת מזוודות, אבל כל שאר ההליכים, בעקר הביטחון, נדרשים כרגיל. וכמובן תצטרך לדאוג לטרולי או תרמילי גב עם ציוד ללילה, ובציוד הזה שים לב לא להכניס נוזלים שעלולים להיות מושלכים בביטחון האירופי, כלומר שום בקבוק או שפופרת עם תכולה מעל 100 סמ"ק ושום חפץ חד, שכן לא תהיה לך הזדמנות להכניס את הדברים האלה למזוודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל קונקשן עד 12 שעות מעבירים אוטומטית, קונקשן ארוך יותר יש עצירה וצריך לאסוף ולהפקיד מחדש. הכי טוב לבדוק בזמן הצק אין מה יקרה. ולארוז כמה בגדים להחלפה בכבודת יד (שזה עצה טובה לכל נסיעה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...