Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה לארהב-למה ככה יקר..

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 1011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיוני שדרך סקייסקנר אני מוצא טיסות למשפחה של 5, ללוס אנגלס, ביולי אוגוסט, ב12.5 אלף שקל, כשבכל האתרים והחברות, אני לא מוצא בפחות מ20 אלף?

טיסות של לופטהאנזה וסוויס.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני שדרך סקייסקנר אני מוצא טיסות למשפחה של 5, ללוס אנגלס, ביולי אוגוסט, ב12.5 אלף שקל, כשבכל האתרים והחברות, אני לא מוצא בפחות מ20 אלף?

טיסות של לופטהאנזה וסוויס.

סקייסקאנר זה אגריגטור טיסות. השאלה היא איזה אתר מציג את המחיר הזה בהמשך. האם אתר גדול ואמין או איזה סקאם אפשרי? מה המחיר לאותן הטיסות במטריקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי לאן סקאייסקאנר מפנה אותך לביצוע הרכישה.

שים לב האם מדובר בכרטיס אחד לשני הקטעים (או יותר) או בכרטיסים נפרדים.

בדוק היכן הקונקשן וכמה זמן יש לך. שים לב שאם מדובר בכרטיסים נפרדים אתה צריך להוציא את המזוודות ולעשות צ'ק אינם חדש, ואז קונקשן של 3 שעות עלול להיות צפוף. לעומת זאת אם מדובר בכרטיס אחד והחברה מעבירה את המזוודות ממטוס למטוס קונקשן מינימלי יכול להיות בין 45 דקות (ואפילו פחות) לבין שעתיים, תלוי בשדה ובחברות המעורבות. הזכרת את סויס ולופטהנזה - כיון שסויס היא חברת בת של לופטהנזה (כמו גם אוסטריאן, בראסלס ועוד כמה חברות) אין בעיה של שת"פ ביניהן, אבל אתה צריך לשים לב לפרטים הקטנים.

ממליץ לך לחפש את אותן טיסות (בדגש על זהות היום, השעות ומספרי הטיסות, אם כי לטיסה אחת יכולים להיות כמה מספרים בהתאם למוביל ולשת"פים) באתרים של סויס ולופטאנזה, אם הן במחיר דומה קנה מהן, או מאתר תיווך מוכר ואמין.מ ואם עדיין אין לך כרטיס נוסע מתמיד (mile s and more של LH או המקביל של סויס) הרשם והוצא כרטיס.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את אותן טיסות באתר של לופטהאנזה. במחיר דומה. יוצא לי 704$ לאדם. קונקשן של 2:10 בפרנקפורט אמור להספיק,נכון?

איפה אני נרשם לנוסע מתמיד של לופטהאנזה ומה זה נותן לי?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן מאז שעברתי בפרנקפורט, אבל אם LH מציעים זה אמור לעבוד. חוץ מזה, אם אתה מפספס את טיסת ההמשך בגלל איחור בטיסה הראשונה הם חייבים לפתור לך את הבעיה.

לגבי כרטיס נוסע מתמיד - זה בבחינת "שלח לחמך על פני המים", אתה לא יודע בשביל מה זה טוב. באיירפראנס זה נתן לי פעם זכויות למזוודות ללא תשלום, באלעל בשנה האחרונה שילמתי פעם עבור מזוודה ופעמיים עבור טיסות.

הנוסע המתמיד של לופטהנזה קרוי .Miles and More. חפש באתר שלהם או בגוגל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד המון עם סקיי סקנר ואף פעם לא נפלתי. בדרכ ההצעה הכי זולה היא של Goto gate ותהליך ההזמנה מגיע. הם מנסים לשנורר עוד כסף על תוספות שאפשר לקבל בחינם כמו בחירת מקום. אבל תוספת עבור שרות עתידי להזמנה. אני נמנע מכל תוספת ובד"כ מגיע למחיר ממש נמוך ביחס להזמנה בחברה עצמה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין גו2גייט לאתר של לופטהאנזה קטן.

עוד שאלה, באתר של לופטהאנזה, יש טיסות שלהם, ב747 ויש גם טיסות של אוסטריאן ב777 בהפרשי מחיר קטנים. עדיף 777, נכון?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק ב-seatguru.

בתצורות המודרניות אין מטוס נוח במחלקת תיירים. רק קצת פחות גרוע.

עריכה: הסתכלתי על התצורות. בכולם מושבים צרים ("17), ה-pitch אולי עדיף באוסטרי, אבל מה שקובע הוא מבנה המושב, ואת זה אי אפשר לדעת מהאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיטגורו יש גם שתי תצורות של 744. בדוק באתר LH באיזה דגם מדובר. מכל מקום, באתר הזה המספרים בשני הדגמים דומים. ה-777 של אוסטריאן הוא בתצורת 10 מושבים לרוחב המטוס, מה שמבטיח שיהיה צפוף. ה-744 של לופטהנזה זכור לי כצפוף, אבל זה מלפני הרבה זמן. מצד שני, לתכונה הזו נטיה להחמיר אם המטוס עובר שיפוץ יסודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב-747-8 החדש של לופטי. בהחלט מומלץ הרבה יותר מה-777. טיסה הרבה יותר נעימה וחלקה. כמו ב380.

לגבי נוסע מתמיד, זה של לופטהנזה הוא די גרוע, בטח למי שקונה כרטיסים זולים. תבדוק את הקלאס של הכרטיס, ואז תראה בwheretocredit מה המועדון הטוב ביותר בשבילך. בד״כ איגיאן נחשב ללא רע, וגם המועדון של יונייטד (שניהם בסטאר ואפשר לשייך עליהם טיסות של לופטהנזה). שעתיים בפרנקפורט זה בסדר, מה גם שמדובר בקונקשן מובטח, אז אל תדאג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי ה 747 תמיד עדיף מה 777

ככל שהמטוס ישן יותר הוא יותר נוח

ה 787 של סינגפור איירליינס למשל... חדש ומזעזע בחוסר הנוחות שלו.

איפה הימים שה 747-200 קונפג ב 3+3+3 ??? (רמז שנות השבעים באל-על)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהרה גורפת ומאוד לא נכונה.

תלוי במה - במקום ומרווח בין הכסאות (וברוחב המושבים) הקונפיגורציות הישנות במטוסים טובות יותר. בתנאי השהייה בטיסה - איכות אוויר, לחץ, תאורה וכ״ו - המטוסים החדשים הרבה יותר טובים.

ה 747-8 הוא מטוס חדש - הראשון התגלגל מהמסלול ב-2010. אבל בגלל הגודל שלו והיציבות שלו הוא נוח הרבה יותר, אפילו מה-777/787.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי ה 747 תמיד עדיף מה 777

ככל שהמטוס ישן יותר הוא יותר נוח

ה 787 של סינגפור איירליינס למשל... חדש ומזעזע בחוסר הנוחות שלו.

איפה הימים שה 747-200 קונפג ב 3+3+3 ??? (רמז שנות השבעים באל-על)

בגלל זה הייתי מרוצה כאשר לפני שנתים, בטיסה לסין, בהלוך קיבלנו 772 (מקונפג 3+3+3) ובחזור 767 (2+3+2). אבל, זהו. ה-767 יצאו משירות מוקדם מהמצופה, ה-777 כנראה הולכים לקבל צפיפות מוגברת (3+4+3) וה-747 האחרון יסיים את תפקידו בעוד פחות מ-3 שבועות.

נצטרך להתרגל לצפיפות של 787. מטיסה אחת שלי בדגם הזה (ב-BA) - לא יודע מה עם לחץ האויר והלחות, אבל הצפיפות היתה איומה, ולמרות החלונות האלקטרוניים המושחרים התעוררתי מסנוור (וישבתי במושב B, כלומר לא ממש ליד החלון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...