Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאון fr 1.4 ידנית (125 כוח סוס )

ilyak951753
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני רוצה לרכוש את ה FR 1.4 הידנית 125 כוח סוס .

רציתי לשאול מה דעתכם על האוטו

בנוסף אני רוצה לעשות עליה שיפורי מנוע של סטאג 1 לפחות שיגדיל את הכוח סוס שלה ל 160 כוח סוס

אני מעוניין ברכב זריז וספורט האם הרכב הזה עומד בקריטריונים האלה ?

הרכב דיי נפוץ בארץ אז תגידו כל מה שאתם חושבים על סוג הרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבעלותי רכב כזה, 3 דלתות (שנת 2016), מפנקת מאובזר, וזריז

זה לא רכב ספורט אבל יש לו אחיזה טובה הודות לצמיגים ומנוע גמיש (הרכב שלי סטוק ללא שיפורים)

מבחינת אמינות אצלי מלבד טיפולים שוטפים הכל תקין (חמסה חמסה שום בצל :lol:)

הייתה לי בעיה שאופיינית לדגם (בעיקר בשלוש דלתות) של קרקושים מהדלתות, אותי זה חירפן וצמפיון לא הצליחו לטפל בזה אז נשברתי וביצעתי איטום אקוסטי לדלתות (כולל תא מטען) אצל הדר ומאז הרכב שקט.

אם יש לך שאלות תרגיש חופשי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבעלותי רכב כזה, 3 דלתות (שנת 2016), מפנקת מאובזר, וזריז

זה לא רכב ספורט אבל יש לו אחיזה טובה הודות לצמיגים ומנוע גמיש (הרכב שלי סטוק ללא שיפורים)

מבחינת אמינות אצלי מלבד טיפולים שוטפים הכל תקין (חמסה חמסה שום בצל :lol:)

הייתה לי בעיה שאופיינית לדגם (בעיקר בשלוש דלתות) של קרקושים מהדלתות, אותי זה חירפן וצמפיון לא הצליחו לטפל בזה אז נשברתי וביצעתי איטום אקוסטי לדלתות (כולל תא מטען) אצל הדר ומאז הרכב שקט.

אם יש לך שאלות תרגיש חופשי

תשמע לפי היצרן הסטוק מעיץ ב 9 שניות ל 100 לדעתי עם שיפור מנוע זה יכול להגיע ל 7.5 שניות ל 100 שזה דיי נחמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטייג'1 של APR למשל, יביא את המנוע לכ-160 כ"ס שזה שיפור משמעותי.

אני לא בטוח שהתאוצה מ-0 ל-100 תהיה 7.5 שניות, כי לאון 1.8 אוטומטית עם 180 כ"ס עושה את זה ב- 7.1 שניות.

הייתי מהמר על שיפור של שניה, אבל מה שחשוב שבנוסף יהיה גם שיפור בתאוצות הביניים ובתגובת המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהתוצאה, הדלתות כבר לא מקרקשות והנסיעה בכלל הפכה שקטה ברכב,

אפקט נוסף שמיד שמתי לב אליו זה הסאונד מהמערכת, הבאס הרבה יותר הדוק בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...