Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה במעורבות אישית עם כול המזל שיכל להיות/ סיפור שלא להאמין

apollo
שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים!

אח איזה כיף להגיד זאת לאחר מה שעברתי ואני עדיין כאן!!!

לפני שאני מתחיל את סיפור המקרה, אני רוצה לבקש מכולם באמת שלא להטיף לי מוסר כי אני והחברים שלי קבלנו כבר מספיק, אנחנו מתחרטים על המקרה הזה, ואולי בפעם הראשונה בחיים חושבים ברצינות לעשות שינוי משמעותי באופן הנהיגה שלנו, לפחות של ארבתנו.

בקיצור היום אנחנו חוזרים מהבה"ס חמישה אנשים באוטו, מורידים איזה אחד בבית ונוסעים לאחד אחר שגם הוא יושב באוטו, בדרך הנהג אומר לנו בא לכם לקפוץ "למקום" איפה שאני עשיתי את זה ( לכול הסוטים שבנינו זה מקום שבו הוא דפק זריקה של חמישים מטר), אמחנו מתלהבים מהרעיון ומחליטים שבכיף למה לא. אנחנו מגיעים לשם והנוסע ליד הנהג יוצא מהרכב על מנת לראות את הזריקה מבחוץ, כי הוא כבר ראה אותה מבפנים בשבוע שעבר. בקיצור אני עובר למקומו וחבר שלישי יושב מאחורי הנהג.

עכשיו המקום שאנחנו עושים בו את הזריקה זהו כביש מכוכב אחר שלא נוסעים בו, ליתר בטחון העמדנו שם את זה שיצא כדי שישקיף על מכוניות, אם יש כאלה בסביבה, כשאנחנו בקשר טלפוני איתו במשך כול הזמן.

הוא אומר לנו שהכביש פנוי ואנחנו יוצאים לדרכנו ( זהו כביש ישר שבסופו יש פניה של שמאלה פניה סבירה ב50 ) אנחנו מאיצים עד ל כ-70 קמ"ש נזרקים לאורך כול הפניה, כ100 מטר ויצאים ממנה "במיומנות רבה" אך יש הרגשה שניתן להשיג יותר אנחנו מחליטים לקחת יותר מרחק האצה בכדי להגיע לפניה במהירות גבוהה יותר, חוזרים להתחלה בודקים את כול עיניני ה"בטחון" הפעם אני שם חגורה סוגרים את החלונות, מוודים שאין מכוניות ( קשר טלפוני) ויוצאים לדרך.

אנחנו מאיצים קדימה מתקרבים לפניה במהירות של 70 , המהירות ממשיכה לעלות 80 90 ואז הפניה אנחנו נזרקים את הפניה בצורה שלא היתה מביישת את פטר סולברג, מחלקים לאורך הכביש, זריקה של כ-90 מטר ואז משהו קורה... הנהג מאבד שליטה על האוטו ואנחנו ממשיכים בכיון הזריקה על העצים, אני יושב בד של העצים, אנחנועוברים מילימטרים אחדים לידם ןאז עולים על גבעונת שמקפיצה את הרכב לאוויר, בנחיתה אנחנו רואים שאנחנו הולכים להיכנס חזיתית בתוך עמוד ברזל ענקי, ואנ י חושב לעצמי אם הוא שובר שמאלה העמוד עובר דרכי, אם ימינה אז דרכו ודרך זה שיושב מאחוריו, האוטו נזרק שמאלה, אני רואה את חיי עוברים על מול עיני ( בדוגרי לא, אבל שיהיה יותר מותח ) הקיצר אני רואה את העמוד מתקרב ואז בום פגיעה באוטו, מעוצמת המכה האוטו הסתחרר לצד השני ועשה 180 מעלות, אנחנו מעכלים את מה שקרה, שואלים אם כולם בסדר? יוצאים החוצה ורואים את הדלת הימנית האחורית כ-40 ס"מ בתוך האוטו, אותה הדלת שנמצאת מאחורי הדלת שלי, הדלת שלי פיספסה את העמוד ב30 סנטמטר, ולמזלי אני עדיין כאן. מזלנו שהיינו שלושה באוטו כי ההואט יצא, אם הוא היה נשאר מישהו היה אוכל אותה, מזלנו שאני וחבר שלי לפני הזריקה ישבנו מאחור ואני ישבתי ליד הדלת המקוללת הזו ואני עברתי קדימה ולא הוא כך שלידה לא היה אף אחד...

מה אני אגיד לכם אנשים "יותר מזל משכל"

האוטו במצב זוועתי, פגיעות שאסי סרן אחורי נגרר על הרצפה, שני הג'אנטים נראים כמו סנדוויצים, אבל העיקר שאנחנו בסדר ולא פגענו באף אחד אחר.

כאמור אני והחבר'ה מבינים את הטעות והטפות מוסר ממש לא יעזרו לנו כרגע.

כולם מרגישים פחות או יותר בסדר חוץ מאחד שכואב לו האגן, בדיקה של רופא לא מצאה כלום הוא הולך מחר לאולטרה סאונד, אני יצאתי בכמה שריטת, הנהג עם כאב צוואר והגב, אבל לא ממש משמעותי.

עדיין כאן ועדיין שולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני מוציא כסף מהביטוח? מה אני עושה עכשיו? כמה עולה לתקן? האם יורידו מהכביש?
מוציא כסף מהביטוח? אולי נשלח להם את השרשור שיתבעו אותך?

מה אתה עושה עכשיו? מודה לאלוהים שאתה פה, שאתה לא על כסא גלגלים, והכי חשוב שלא רצחת

אם יורידו מהכביש או לא זה רק שאלה של השמאי

אני מקווה שההורים שלכם "יתנו לכם על זה בראש".

נ.ב.

ועצם הדיבור שלך מראה ש..:screwy: לא למדת כלום מהתאונה הזאת!

"שלא היה מבייש את פטר סולברג"? הנהג הזה לא פטר ולא שמעון, הוא אפס מאופס.

ורק עכשיו שמתי לב!! חוזרים להתחלה בודקים את כול עיניני ה"בטחון" הפעם אני שם חגורה

בפעם הראשונה לא היית עם חגורה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא באה להטיף מוסר אבל בכל זאת הייתם חייבים לנסות את "הזריקה" כדי להבין שאתם לא מיומנים לנהיגה כזו?

לא חבל? בפעם הבאה אל תחשבו רק על עצמכם אלא גם על המשפחות והחברים הקרובים שלכם,, מה היה קורה אם חס וחלילה אחד מכם היה נהרג?

תסעו בזהירות והחלמה מהירה למי שנפצע.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח לחשוב עכשיו על אף אחד אחר שמגיע לו שלילה לכל החיים וקנס כזה שההורים שלו יצטרכו למשכן את הבית - חוץ מכם :evil:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחד מהם היה חס וחלילה נהרג אז סביר להניח שרמת האיי קיו בעולם הייתה עולה, אבל לא על כך אנו דנים...

ראשית, ליתר בטחון שמתם חבר עם טלפון (למרות שלי אישית כל הסיפור הזה של הקשר הטלפוני נשמע קצת לא אמין), מה קרה ל"לחשוב קצת" בתור יתר בטחון? אם היה שם ילד או משהו, הרי לא בדיוק שלטתם במה שקרה...

בכל מקרה אני לא אטיף לכם מוסר, מה שיש לי להגיד זה שתלמדו לפחות לא לעשות שטויות בהמשך ככה שלא תיפגעו באף אחד אחר.. אם אתם פוגעים בעצמכם זאת כבר בעיה שלכם ורק שלכם כי אתם החלטתם לעשות שטויות...

דרך אגב מעניין מה הוא יספר להורים שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי , לאור סיפוריך מהעבר עדיף שלא תטיף מוסר.

חברים יקרים - לפניכם עוד סיפור גבורה עילאי של חבורת נהגי F1 בדמיון.

נא לא להטיף מוסר - זה נופל על אוזניים אטומות.

קראו , הפנימו ,ונסו בבית. גם ככה יש כבר יותר מדי נהגים בכבישים -עדיף לדלל את הכמות.:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדי , לאור סיפוריך מהעבר עדיף שלא תטיף מוסר.

חברים יקרים - לפניכם עוד סיפור גבורה עילאי של חבורת נהגי F1 בדמיון.

נא לא להטיף מוסר - זה נופל על אוזניים אטומות.

קראו , הפנימו ,ונסו בבית. גם ככה יש כבר יותר מדי נהגים בכבישים -עדיף לדלל את הכמות.:?

שמר עם כל הסיפורים שלי מהעבר אני לא גמרתי על גבעות או בתוך עמודים או איפשהו באיזור שם (ותודה לאל שכך, וכמובן תודה לכישוריי כנהג ולאינסטינקטים החדים שלי)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ותודה לאל שכך, וכמובן תודה לכישוריי כנהג ולאינסטינקטים החדים שלי)...

:roll:

"הצבי על במותיך חלל, איך נפלו גיבורים..."

או שיותר יתאים לך: "אל יתהלל חוגר כמפתח"

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...