Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העיגולים האלה,של פתחי המיזגן.. איך מחזקים אותם?

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שריטה בעניין. מודה. לא עובר לי הקטע הזה שהעיגולים האלה זזים מעצמם ולא ממורכזים. וממתי שאני זוכר את עצמי,לכל רכב שיש לו את פתחי האוורור האלו,(מרצדסים בעיקר)הם תמיד משתחררים ומאבדים כיוון. יש גישה בכדי לחזק אותם מבחוץ מבלי לפרק חצי דשבורד?

20190618_090353_HDR.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הבעיה מוכרת לנו ממאזדה מיאטה.

קח חתיכת איזולירבאנד וקפל אותה על האצבע כך שהצד הדביק הוא בחוץ.

הורד את פתח האיוורור למצב התחתון שלו והכנס את פיסת האיזולירבנד עמוק ככל שאפשר.

עכשיו החזר את פתח האוורור למקומו בכוח. זה אמור לפתור את הבעיה.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיאטה היצרן הדביק 2-3 פיסות איזולירבנד עשוי בד על החלק הכדורי ליצירת חיכוך. כל דבר שיצור חיכוך יתאים. אני ניסיתי גם לדחוף פנימה חתיכת גומי מחוברת לחוט, כך שאוכל לחלץ אותה אם זה לא יתאים.

מניסיוני האיזולירבנד היה הכי טוב.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...