Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין השניים: USB - USBC ?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמש נכנסתי אל איביי להזמין כבלים למטעני נייד (סמסונג גלקסי, מדגם 6 ועד 8, סידרה S).

האפשרות הכי זולה ממוכר אמין הייתה כבל USB-C.

מה ההבדלים בינו ל- USB הרגיל?

והאם הוא גם יתאים לגלקסי 6 וכו'?

האם הההבדל הוא פנימי/אלקטרוני או שמכאנית, בתקעים, הוא פשוט לא יתאים?

תודות מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום קצר (ולא מלא) של הסוגים:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41cas%2BvyzpL._AC_SY400_.jpg

לגלקסי 6 שלך אתה צריך micro usb בעוד ל s8 צריל USB c.

אני רק אוסיף שהרבה פעמים הכבלים הזולים לא יעבדו עם הטענה מהירה ובאופן כללי יכולים להטעין לאט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

S6, S7 עם חיבור Micro USB:

75px-USB_Micro-B.svg.png

S8 ומעלה עברו (באיחור קצת) ל-USB C:

256px-USB_Type-C_Receptacle_Pinout.svg.png

אפשר לראות בקלות שהראשון בצורת מעוין שיכול להיכנס אך ורק בכיוון אחד, השני בצורת אליפסה ויכול להיכנס ב-2 כיוונים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לקנות כבלים זולים..בסופו של דבר תחליף אותם די מהר.

אני קונה רק דיוני, Aukey ושאר יצרנים מוכרים, לא no name בשקל שיכולים אפילו להרוס מכשיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-S8, לדעתי גם ב-S7 יש לך תמיכה בטעינה מהירה בתקן Quick Charge של Qualcomm, מה שמשפר משמעותית את הטעינה, אבל זה מצריך מטען שתומך בכך.

טעינה איטית זה יכול להיות בגלל כמה גורמים, כבל ארוך מדי, דק מדי, לא מסוכך מספיק, מגעים לא טובים ועוד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף קניתי באיביי סמסונג מקורי (אני מקווה) אבל נידמה לי שהטעינה שלו איטית, אפעס.

אף פעם אל תקנה מקורי ממקום שהוא לא החנות הרשמית, צא מנק' הנחה שהם מזוייפים.

הזיופים כל כך טובים שגם אם תשים אחד ליד השני בקושי תבחין במראית עין.

במקום זאת, לך על עצת sperial, כבלים של יצרנים כמו Aukey ו Anker הם לא מזוייפים ואיכותם לא פחותה מהמקורי ולפעמים אף גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסתכלות מהירה אני רואה שטווח המתחים רחב ולא 5/12V אלא שניהם.

אתה צריך לבחור טעינה מהירה באמצעות טכנולוגיית Quick Charge 3.0, אם תשלח קישור אוכל לעזור לך יותר. אני חסום באיביי ולא יכול לבצע חיפוש.

עריכה:

זה יעשה את העבודה היטב:

https://www.amazon.de/AUKEY-Ladegerät-Netzteil-Samsung-Wireless-Schwarz/dp/B01AHWOH54

אני חושב שהוא מגיע בלי כבל, שים לב.

מניח שתוכל למצוא כאלו זהים גם באיביי.

עריכה 2:

יש כאלו גם עם שני חיבור USB אם הוא צריך להטעין עוד דברים, יכול להיות שימושי כדי להטעין למשל מטען נייד במקביל.

https://www.amazon.de/dp/B01BELELVC

עריכה אחרונה על ידי Aviv943
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-Aukey חנות "רשמית" בעליאקספרס. אני קניתי ממנה.

ה-QC נועד לא רק לטלפונים, ועל כן תומך ב-5,9,12 וולט. התקשורת בין המכשיר למטען מאפשרת לבצעת טעינה במתח ובזרם הנכונים.

לי יש מטענים עם יציאה אחת, שתיים ושלוש - המטען עם 3 יציאות גדול וכבד אבל חוסך לי את הצורךלסחוב מפצלים בנסיעות לחו"ל.

עד כמה שאני זוכר בדרך כלל המטענים מגיעים עם כבל, בל סביר שמדובר ב-micro USB.

ממליץ על כבלים של שיומי (נרכשים מעליאקספרס, יש שם חנות של שיומי) וגם על מתאמים שלהם מ-micro-USB ל-USB-C, פריטים קטנים שאפשר להחזיק בארנק ומאפשרים טעינה של מכשירי USB-C כאשר יש בנמצא רק כבל micro-USB.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמוכם - תודה רבה.

כאשר אני רוכש דגם בעל שני שקעים - 5 & 12: לאיזה שקע להתחבר לטובת טעינת הנייד? או שזה לא משנה? (האם ה- 12 נועד למטען נייד?)

עריכה: האם זה יעשה את העבודה? -

https://www.aliexpress.com/item/32978015156.html?storeId=3241055&spm=2114.12010612.8148356.1.656816cbZrbpBp

אגב בחנות של אאוקי בעליאקספרס, המוצרים הללו כבר לא במלאי...

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כעת קופון - BGs11pd שבעזרתו תוכל לרכוש מטען מהיר וטוב עם 2 יציאות של חברה טובה מאד - בליצוולפ, ב-32 שח, מחנות אמינה ועם פייפאל

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-S11-30W-Type-C-PDQC3_02_4A-Dual-USB-Charger-EU-Adapter-for-iPhone-X-XS-for-Switch-Xiaomi-Huawi-p-1275098.html

ממליץ בחום!

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...