Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימולטור מירוצים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מזה תקופה שמתתחשק לי מאוד להתנסות בסימולטור מירוצים רציני, עם מכשור טוב ומדוייק.

בינתיים המקום היחיד שמצאתי שנותן שירות כזה זהה simrace אבל, אני מתקשר אליהם כל יום ו...ללא הצלחה לא עונים לא חוזרים להודעות שמשאירים בשירות הודעות שלהם, לא יודע מה קורה שם.

בקיצור, מכירים עוד מקומות בסגנון שאפשר להגיע ולהתאמן? באיזור המרכז והקרובים לו, אפשר קצת להתרחק.

(לקנות את הציוד לבית זה ממש לא רלוונטי בשבילי היום)

אני יודע שיש כמה חבר'ה בפורום שקנו או בנו לעצמם, אם הם רוצים לארח אותי (בתשלום כמובן!) אשמח לקבל הודעה פרטית או משהו!

זה לא חייב להיות מכשורבבחצי מליון ש"ח סה"כ סימולטור שמדמה נהיגת מירוצים ומכשור טוב ומדוייק שנותן את החווייה!

מכירים??

תודה!:wink:

עריכה אחרונה על ידי b-e-n-n-y
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא חושב שיש מקום בארץ שמתחרה בסימרייס.

יש באתר שלהם שני מספרים, תנסה ליצור קשר ישירות עם חגי (יש את מס׳ הסלולארי שלו אי שם למטה).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק שוב, תודה.

לא חייב להיות מקום שמתחרה בסימרייב אלא משהו מכובד גם מספיק לי אני חושב...

יש משהו כזה?

ידוע לך המחירים של התענוג בסימרייס? עממי? או שזה בערך כמו לעלות על מסלול במציאות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש משהו דומה בכלל. העמדות שם ברמה מאוד גבוהה, מבחינת כל הסטאפ (דוושות, הגה וכו׳).

לגבי מחירים - האמת שאין לי מושג כ״כ כמה עולה לבוא לסתם סשן כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני חושב שההדרכות שם יכולות לתת בוסט מאוד טוב ליכולות של כל אחד כנהג, בזכות הסטריליות והיכולת לשבת ולתפור באימון אפילו פינה אחת במסלול איזה מאה פעם - משהו שפשוט לא אפשרי בימי מסלול או הדרכות נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכוונה הדרכה? קורס היסודות וכו'?

אני חושב שאם המטרה היא רק לבוא ליהנות, אז לא הייתי ממליץ על ההדרכה אם אכן מדובר ביסודות. היא מאוד טכנית, זמן הנהיגה לא מאוד ארוך כי אתה עם הרבה אנשים ומחליפים תרגול על עמדות (כך לפחות היה כשאני עשיתי).

הדרכה אישית לא עשיתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מחגי, כדי לעבור קורס הדרכה מלא חייבים לעבור את היסודות כדי...כמובן להכיר את הסימולטור כראוי לצורך ההדרכה בהמשך.

מסכים איתך שאם זו חוויה חד פעמית זה אולי מיותר.

קבענו פגישת הכירות, איתו ועם הסימולטור, משם נתקדם בע"ה. נראה אם זה שווה לבוא ל"חוויה" פעם ב... בלבד או ששווה להשקיע וכדי למצות את המכונה צריך הדרכה מלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי את כל סוגי ההדרכות שם. בשנתיים האחרונות אני גם מתחרה בליגה שמקיימת שם, ומתאמן קבוע במקום לפני.

ממליץ לך קודם כל באמת לדבר עם חגי ולהבין ממנו יותר טוב מה תקבל בכל הדרכה, ואז לראות גם מה מתאים לך.

אפשר לבוא ולהנות מהסימולטורים גם ללא הדרכות, אבל אם תרצה להשתפר ולראות איך אתה מצליח להוריד עוד שניה פה ועוד חצי שניה שם - יהיה קשה להגיע לזה ללא הבנה יותר טובה של כל המסביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

בגדול בכל עונה יש 9-10 מרוצים, שזה אומר מרוץ כל שלושה - ארבעה שבועות.

מחר אנחנו במרוץ האחרון של העונה, הוא גם משודר בלייב מעמוד הפייסבוק של סימרייס, אם מעניין אותך לראות איך זה נראה שם בזמן אמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד אבל כנראה שלא אוכל לעשות זאת לצערי..

איפה אתה ממוקם?לוקח אליפות? בהצלחה מרובה!!! כמה מתחרים?

אם כן תיזהר...עוד מעט יהיה לך מתחרה חדש:wave2::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני חושב שההדרכות שם יכולות לתת בוסט מאוד טוב ליכולות של כל אחד כנהג, בזכות הסטריליות והיכולת לשבת ולתפור באימון אפילו פינה אחת במסלול איזה מאה פעם - משהו שפשוט לא אפשרי בימי מסלול או הדרכות נהיגה.

יגיע יום ויתנו גם כמות הגיונית של זמני נהיגה ב״מסלולים״ בארץ.

סתם לדוגמא - שבוע הבא אני נוסע ליום מסלול - 7 סשנים של 20 דקות (למעשה - לרוב בסוף היום נותנים Open track time של מעל שעה אז בפועל אפשר לעשות גם יותר - פשוט פיזית אי אפשר באמת להתרכז כ״כ הרבה)

פעם אחרונה עם BRZ בלי שיפורי כח - רק על המסלול (תדלקתי לפני שיצאתי מהמלון) סיימתי מעל טנק דלק שלם

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגיע יום ויתנו גם כמות הגיונית של זמני נהיגה ב״מסלולים״ בארץ.

סתם לדוגמא - שבוע הבא אני נוסע ליום מסלול - 7 סשנים של 20 דקות (למעשה - לרוב בסוף היום נותנים Open track time של מעל שעה אז בפועל אפשר לעשות גם יותר - פשוט פיזית אי אפשר באמת להתרכז כ״כ הרבה)

פעם אחרונה עם BRZ בלי שיפורי כח - רק על המסלול (תדלקתי לפני שיצאתי מהמלון) סיימתי מעל טנק דלק שלם

ליביו

20 דקות למסלולים קטנים בארץ זה יותר מדי. הייתי בשבת בפצאל, היו 2 וחצי מקצים ומעט מאוד רכבים ככה שבפועל היית יכול לעלות כמה שאתה רוצה, פרשתי מהר מאוד, ואני אחד שאוהב לנהוג הרבה. כשאתה עושה מסלול קטן כזה כל כך הרבה זה ממצה את עצמו מהר מאוד. אם היה מסלול גדול יותר בארץ אני מסכים איתך.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...