Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמלות אש אדומות - יש כאן עוד קורבנות חוץ ממני?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גרנולר וסייג' פרו, החומרים הנפוצים ביותר.

שניהם יעילים באופן זמני וחולף.

מוסיף גם את המשחות למינהם - קווין גיל וטופ גיל. גם יעילים. וגם לצערי באופן חולף.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לראות כאן צוותים שלמים של מדבירים של המשרד להגנת הסביבה שעוברים במסוקים (דקה 10:40) מאזור לאזור ומתיזים חומר על כל העצים, בנוסף, מעברי הגבול נבדקים בקפידה עד לרמה של שתיל פרח בודד וחתיכת עץ בודדת (דקה 19:30) ,בנוסף הממשלה משקיעה משאבים רבים בהסברה לציבור:

[video=youtube;_u3lyvhhR-s]

לראות ולקנאות.

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.את מדינת ביבי היא לא מעניינת מספיק בשביל להדביר אותה כמו שעושים למשל בהוואי שם זו מלחמה לאומית עתירת תקציבים.

יותר טוב.

במצב של ימינו, היו מועברים תקציבים לפתיחת ישיבות ללימוד תורה לנמלים הנ"ל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו הן קיימות, בקייצים האחרונים אין יום שאני לא חוטף עקיצה. לא נעים, אבל לא נורא כמו שאתה מתאר. קצת שורף אבל עובר אחרי כמה דקות.

מה שממש נורא, הוא שיש לנו חתולים, וגם החתולים של החצר, כולם חוטפים עקיצות בעיניים עצמן וזה יוצר מין נקודות שנראות כמו קטרקט. הווטרינטורית קראה לזה Florida spots ולא נראתה מוטרדת מהעניין. למען ההגינות גם לא נראה שלחתולים זה מזיז ממש.

מבחינת מלחמה, יש כל מיני תכשירי הדברה בצורת סוג של אבקה גבישית כזאת שמפזרים בנקודות אסטרטגיות בתוך הבית ומסביבו, והן אמורות לקחת את השיט הזה הביתה, למנצ'ס אותו ולמות בייסורים שמגיעים להן. בינתיים, בשנתיים מאז שהן עברו לגור איתנו, זה עוזר. הן אמנם חוזרות כל קיץ מח-ד-ש, אבל אנחנו מפזרים וזה די עושה את העבודה.

כמובן שאין לידי כרגע את הקופסא של חומר הפלא הזה, אז אני לא יכול להעלות תמונה.

נראה לי שזה זה, אבל אל תתפוס אותי במילה (יש לנו שניים, אחד עובד מעולה והשני חסר תועלת. אני כמובן לא זוכר מי מהם זה מי...).

1. לא נורא, אבל לא נעים, במיוחד לא לילדים, והקיץ הזה הצטרף למשפחה תינוק שזוחל, ממש מקווה שלא יעקץ. לפני שנה, אחרי התעסקות בגינה, סיפרתי על עצמי 14 עקיצות... כלבות. דרך אגב, אני מצאתי שפנסטיל גל נמצא הכי יעיל לטיפול בעקיצה.

2. גם אצלי יש חתולים, ואחת חטפה בעין, זה לא עובר כבר מעל לשנה. לי הוטרינר אמר שזה כן פוגע בראיה, ואין מה לעשות.

3. תעלה תמונה בבקשה של החומר הדברה שעובד...

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא נורא, אבל לא נעים, במיוחד לא לילדים, והקיץ הזה הצטרף למשפחה תינוק שזוחל, ממש מקווה שלא יעקץ. לפני שנה, אחרי התעסקות בגינה, סיפרתי על עצמי 14 עקיצות... כלבות. דרך אגב, אני מצאתי שפנסטיל גל נמצא הכי יעיל לטיפול בעקיצה.

2. גם אצלי יש חתולים, ואחת חטפה בעין, זה לא עובר כבר מעל לשנה. לי הוטרינר אמר שזה כן פוגע בראיה, ואין מה לעשות.

3. תעלה תמונה בבקשה של החומר הדברה שעובד...

ליאור.

כן, הבנתי שכלבים וחתולים עלולים להתעוור מהעקיצות שלהם. אפשר גם לראות את זה בסרטון שהעלתי כאן. יש שם כמה כלבים וחתולים שהתעוורו והבעלים טוענים שזה מהנמלים. מעניין אם גם בני אדם עלולים להתעוור מעקיצה בעין..קריפי קצת הייתי אומר כל העסק הזה של נמלת האש.

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...