Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי לעצמי מדריך קנייה מכל העצות שאספתי כאן

yosilogen
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני קניה של רכב לבדוק:

האם הרכב בבעלותו? האם השם מופיע ברישיון רכב? לבדוק מול ת"ז

לבדוק משכון רכב אם קיים ברשם המשכונות

לבדוק אם יש היסטוריית טיפולים על הנייר/בספר רכב?

לבקש מבעל הרכב להוציא פירוט הבעלים ברשיומט/משרד הרישוי , לוודא שהרכב לא היה בבעלות שום חברה

עושה נסיעת מבחן בעירוני ובכביש מהיר תוך בדיקת כל המכלולים

לוקח למכון בדיקה לא באזור של המוכר ומבקש הסבר על התקלות

לוקח למוסך לבדיקה ומברר על התקלות שמצא המכון בדיקה ומוודא מי מהם קיים או מונפץ

חובה תקינות של מנוע, גיר, שלדה

חותמים על טופס זיכרון דברים (אפשרי)

המוכר הולך לדואר לשלם על העברת בעלות

מעבירים את הכסף בהעברה בנקאית

משוויצים עם הרכב החדש במשפחה :wink:

יש משהו שחסר לדעתכם?

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדריך בנעוץ מה צריך לבדוק.

כל מקרה לגופו ויש יוצאים מהכלל . אני קניתי רכב שהמוכר הסכים לסוע עבורי 100 ק"מ לבדוק במקום "שלי" . ביום אחר אני נסעתי אליו ועשינו העברת כספים ובעלות .

אני גם מכרתי רכב ונסעתי מרחק דומה לבדיקה במכון של הקונה. הכל תלוי ברכב , במדד האמון הבינאישי וכו'.

כל הצדדים יצאו בסוף מרוצים . אז לא כל הכללים קשיחים למעט כלל ברזל שלא קונים בנתניה :) .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפ מאוד.

ממליץ להתמקד במכוניות עד יד2 בלבד, ורק כאלה שבעליהן מאשר בלי היסוס שיש בידו לתת לכם את ההיסטוריה המלאה של רכב, עם עדיפות למכוניות שטופלו כל ימיהן במוסכי רשת היבואן.

רכב כזה, בלא מעט מקרים לא צריך בדיקת מכון.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...