Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה על נטבוק אייכותי לטיול ארוך

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשימושים שציינת - שיטוט ברשת ואימיילים - מזמן כבר לא צריך מחשב, נטבוק או טאבלט.

אפילו המשרדים הממשלתיים המקומיים מתחילים אט-אט לתמוך בטלפונים,

במידה וידרשו ממך פתאום איזו הנפצה בירוקרטית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדגמים ותיקים, הדגם העדכני יקר. מכיוון שאתה מוגבל בתקציב וגם מכיוון שמדובר בטיול (בו קיים סיכון לאובדן) הגיוני לדעתי לרכוש מחשב יד שנייה. מדובר בסוס עבודה וברמת חומרים גבוהה מאוד ("סדרה עסקית") ביחס לניידים פופולריים. לי יש X201 עם SSD ותיק מאוד שעדיין חי ובועט. הבעיות שהיו לי אתו הם הדיסק הקשיח שהוחלף לSSD (כמו שהומלץ לך) סוללה, ומשחה תרמית על המעבד שהתייבשה (נמרחה משחה חדשה בעלות של כמה עשרות שקלים, אך העבודה מעצבנת ומחייבת פירוק כמעט מלא של המחשב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשטיילתי כמה חודשים, הדבר היחיד שהייתי צריך בשבילו מחשב, זה היה העתקת תמונות מהמצלמה לכונן קשיח. השתמשתי במחשבים שמצאתי בדרך (בתי חב'"ד, הוסטלים וכו').

אם אתה לא מצלם הרבה (לי יצא מעל 60 ג׳יגה, בעיקר בגלל וידיאו), או מביא מספיק כרטיסי זיכרון להחלפה, לדעתי אין צורך במחשב שתופס מקום ושוקל לא מעט.

טאבלט/טלפון טוב מספיקים לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מחשב, אז אם ייצא לך להשיג במחיר טוב hp elitebook x360 g2/g3, אז קח בשתי ידיים (כזה חדש עולה פה באיזור 8 אש"ח, וגם בחו"ל הוא לא בדיוק זול).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חברה יותר עדיפה מבחינת אמינות ואייכות חומרים, לנובו או דל?
אין עדיפות לחברה. לכל חברה יש קוי מוצרים שונים עם איזון אחר של תכונות ומחיר, ולכל אחת דגמים שהצליחו יותר וכאלו שפחות (ונפילות פה ושם)

לדוגמא, אני קניתי מחשב מדגם גרוע של דל לבת שלי, עם מעבד לא משהו ותמורה רעה למחיר. אבל בשליש ממחיר חדש, למוחדש, ועם מסך מעולה (שזה מה חשוב לה), הוא היה קנייה מעולה.

ככה שטוב או רע זו פונקציה של צרכים/תקציב ודגם ספיציפי

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...