Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה על נטבוק אייכותי לטיול ארוך

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נטבוק? חשבתי שהדבר הזה עבר מן העולם. עוד יש לי בארון EEE מקורי מלפני 10 שנים.

לפני 4 שנים קניתי TransformerBook כדי שישמש אותי כמחשב לטיולים והוא אכן טייל לא מעט. לפני חצי שנה הוצאתי אותו לקראת נסיעה קצרה, ומצאתי שהוא מת . אמנם מדובר בדגם ישן (T100TA או משהו כזה), אבל אכזבה שגורמת לי לחשוש מהדורות הבאים שלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש dell latitude e7270, מחשב עמיד ועם סוללה שלא נגמרת. אין לי מושג כמה הוא עולה כי קיבלתי אותו מהעבודה, אבל הוא לדעתי מחשב אידיאלי לנשיאה בתיק. הוא כל הזמן נמצא אצלי בתיק, לא מרגישים אותו ותמיד יש מספיק זמן סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הבנתי שהנטבוקים נכנסו חזק בשנה/שנתיים האחרונות, בכל מקרה הכוונה למשהו שישרת אותי רק לטיולים במיוחד לשיטוט ברשת וקצת לכתוב מיילים בעל מסך 10 אינץ וכמה שיותר קל משקל.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר תקציב ודרישות (בשימוש הכי מחמיר), לא לשכוח להתייחס לזמן סוללה מבוקש ולעמידות (קשיחות המבנה).

אמנם ה-SURFACE זה מחשב מצויין לדרישות שלך אבל הוא יקר, ה-GO אמור לספק אותך. בכל מקרה, תצטרך לקנות בחו"ל.

יש מחשבים זולים גם כאן אבל צריך להבין בדיוק את הדרישות.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Transformer הוא בעצם טאבלט עם מקלדת פריקה. פורמט שימושי מאד, בטיסות מפרקים את המקלדת ומשתמשים בו לקריאה במצב פורטרט, במלון מחברים את המקלדת ומשתמשים כמחשב נייד. הבעיה היא שהאמינות אכזבה אותי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי ניסיון רע עם מחשב נוסף של אסוס, לפני מספר שנים. קרס סופית בגיל 37 חודש (חודש אחרי תום האחריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPERIAL, אני מכיר לא מעט סיפורי אימה על אמינות מחשבי ASUS וגם על השירות בישראל.

למרות שיש להם קווי מוצר לא רעים בכלל, בעיקר בתחום המחשבים הקלים במיוחד (או הדקים במיוחד), לא תתפוס אותי ממליץ עליהם לאחרים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אותו מחשב "13 השירות היה טוב - בגיל 2.5 שנים צירי המסך התקלקלו - קיבלנו שירות איסוף והחזרה לבית ותיקון די זריז. אבל כמה חודשים אחר כך המחשב הלך לעולמו. ה-HP שהחליף אותו (לדעתי לפני כ-5 שנים) עדיים חי, אם כי משמש כמחשב משני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...