Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שברולט קרוז 2015

Shlomi Levush
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני מחפש רכב ראשון עד סביבות ה50,000

שמתי לב ששברולט קרוז אפשר לקבל אחת עם שנתון 2015-16 עם קילומטראז עד 70.000 בטווח המחירים.

השאלה שלי היא איך הרכב מבחינת אמינות? הרבה אומרים לי שברולט לא אמינה ולא לקנות בחיים שברולט, אבל מבדיקה באינטרנט השנתונים אחרי 2012 נחשבים כן אמינים וטובים.

עוד שאלה בנושא, מצאתי בAVIS מגוון של מכוניות מהסוג הזה בטווח מחירים שלי, אמין לרכוש משם רכב? לא צריך לפחד מעיגול פינות או משהו שלא יספרו לי על הרכב?

זה האתר שמצאתי: https://www.avis.co.il/%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98/%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%96/?ManufactureIds=90961&ModelIds=6&Year=&Pricing=1%2C50000&searchButton=1&fbclid=IwAR1PuTNgJKCUOReZQrMjvwBIGufCYuPQt0w-FKy7zcPL0u4ynsYlETeyEds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות הללו רגישות מאד לטיפול חפפני, וטווח התקלות היקרות גדול בהרבה מאילו של המנועים האטמוסריים שקדמו למנועי הטורבו.

מכיר אישית כמה אנשים שהלך להם טורבו ו/או מנוע בדגמים הללו - לא סתם זול מתחיל בז'.

אם אתה מחפש מציאות תציץ על פיג'ו 308 או סיטרואן C4 מ-2015 ומעלה. גם זולות, אבל מוצלחות מאד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות הללו רגישות מאד לטיפול חפפני, וטווח התקלות היקרות גדול בהרבה מאילו של המנועים האטמוסריים שקדמו למנועי הטורבו.

מכיר אישית כמה אנשים שהלך להם טורבו ו/או מנוע בדגמים הללו - לא סתם זול מתחיל בז'.

אם אתה מחפש מציאות תציץ על פיג'ו 308 או סיטרואן C4 מ-2015 ומעלה. גם זולות, אבל מוצלחות מאד.

לא ממש אוהב את הצורה של אלו שהצעת, אשמח לעוד הצעות אם יש לך.

כשאתה מדבר על טיפול חפפני, למה אתה מתכוון? שמעתי שיש דרכים מסוימות לשמור על מנוע טורבו כמו לתת לו להתקרר אחרי נסיעה מספר דקות, אתה מתכוון לזה או למשהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר איכות השמנים והמסננים ותדירות ההחלפה שלהם.

לא משהו הפיך ברכב שהיה בהשכרה וטופל (ברוב המקרים) בחלפים הזולים ביותר שיש.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר איכות השמנים והמסננים ותדירות ההחלפה שלהם.

לא משהו הפיך ברכב שהיה בהשכרה וטופל (ברוב המקרים) בחלפים הזולים ביותר שיש.

אז אם אני קונה מavis, איך אני יכול לבדוק אם הוא טופל בחלקים הזולים כמו שאמרת או לא?

ולאיזו תדירות אתה מתכוון? פעם בכמה זמן? סליחה על הבורות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש לראות הסטוריית טיפולים ברכב יהיה כתוב שם כל מה שאתה צריך לדעת.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ממה שאני שמעתי, הכי חשוב בטיפולים ברכבים האלה זה להשתמש בחלפים מקוריים (פילטרים, פלאגים, שמן איכותי וכו'). אם רכב היה מוזנח זה סיכוי מוגבר לתקלות. מצד שני אתה מקבל רכב בשנתון גבוה ויחסית איכותי, ומכאן זה תלוי איך אתה מסתכל על זה: אם אתה משווה ליפנית ממוצעת מאותו שנתון, אז אתה קונה בהרבה יותר זול ככה שגם אם תהיה לך בעתיד תקלה גדולה (נניח טורבו), זה שווה את ההפרש. אבל אם אתה משווה את זה לכל משפחתית באופן כללי ולא חושב מראש במשוואה הזו של "לשלם פחות עם הימור כלשהו", אז מבחינת אמינות נטו, עדיף יהיה לך לרדת שנתון כנראה וללכת על בטוח (מאזדה, קורולה, סיויק וכו').

קח בחשבון גם לגבי צריכת דלק: מנסיון שלי עם שברולט סוניק עם אותו מנוע 1.4 טורבו - צריכת דלק די גבוהה בנסיעה עירונית צפופה (במקרה שלי גם הרבה הנעות ונסיעות קצרות), 1/8.5 הכי טוב שהגעתי בחורף בלי מזגן ובקיץ עם מזגן יותר לכיוון ה 1/7.5 ואפילו קצת פחות מזה. מחוץ לעיר מצד שני עם מזגן מגיע ל 1/16 שזה יפה סה"כ. אז תלוי גם מה אופי הנסיעה שלך כי המנוע\גיר הנ"ל פחות חסכוני בנסיעה עירונית צפופה, לפחות מנסיוני.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור - תקרא את ההודעה שלי למעלה לגבי אמינות. הייתה לי אסטרה טורבו שזה רכב זהה מכאנית לקרוז טורבו (שמיוצר בארה״ב בניגוד לקרוז הרגילה) והוא לא מצטיין באמינות.

ב- 3 שנים וקצת שהיה אצלי (קניתי רכב בן פחות מ3 עם 30,000 ק״מ, נמכר לפני 3 שבועות עם 75,000 ק״מ) -

- נזילת נוזל קירור - הוחלפו משאבת מים, מיכל עיבוי (היה סדוק), פלאנג׳

- לאחר שנה וחצי בערך שוב נזילת נוזל קירור ושוב הוחלף מיכל עיבוי סדוק.

- הוחלפו בולמי זעזועים קדמיים ואחוריים בהפרש של שנה

- נזילת שמן, הוחלפו 3 אטמים של קולר שמן

- גולת הכותרת - נשברו 2 בוכנות מנוע, יש את הפרטים בקישור ששמתי בהודעה למעלה. בגלל שהרכב טופל במוסכים מורשי יבואן הצלחתי לקבל ״רצון טוב״ מהייצרן והשתתפות של 90% בעלות התיקון. כך שעלה ״רק״ 1000 ש״ח ועל הדרך דחפו לי גם חיישן חמצן בעוד כ- 1000 ש״ח.

כל הדברים שרשומים כאן הם לא ״מקרה בודד״ וחיפוש באינטרנט וגם כאן בפורומים מוצא לא מעט מקרים.

יש הרבה שמועות על טורבו שהולך וגיר שמתחיל להתנהג רע מתישהו. לשמחתי מכרתי את הרכב לפני שקרה אצלי.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה קרוז 2012 השכרה לשעבר 1.6 במשך 3 שנים, אמינות מופלגת פרט לצינורית מים שהתפוצצה לי נכנס למוסך רק לטיפולים וטסט,צריכת דלק סביב 1:10 ,אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין קרוז 2012 אטמוספרית ל-2015 טורבו חוץ מהשם והצורה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נמנע מלקנות ממגרש של חברות ההשכרה והליסינג, גם אם עדיין אתה בטוח שאתה רוצה לעשות את זה לעצמך, תעשה בדיקה לרכב במקום שאתה בוחר, תבקש היסטוריה מלאה ותבדוק את עניין ההשבחה שלהם, זה בדרך כלל בדיקה מכנית ופחחות, אם רשום שצבעו הרבה חלקים תמשיך הלאה.

לפי מה שאני ראיתי הצביעה שלהם באיכות נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...