Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת חומרים לפני דייטלינג מקיף.

שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהירות חפירה

היי. אז התחדשתי ברכב לא ממש חדש. B4 2010 שחור (שזה אומר הרבה עבודה)....

תמונות אעלה בהמשך.

מצב חיצוני- סה"כ לגילו הוא במצב סביר מבחינת שלמות הצבע כמובן מפוצץ בסרוולים חוץ מהמכסה מנוע והפגושים.

מכסה מנוע היה במרקם מחוספס לחלוטין ומט. הייתי בטוח שצריך לצבוע ולא היה לי מה להפסיד בחצי מכסה עשיתי פוליש אגרסיבי עם התקן מקדחה של מגס' השתמתשי במנזנרה FG400 עם הספוג הצהוב (לא מתאים אני יודע) אחרי זה רציתי לזרז תהליכים ופשוט חיברתי ראש ישירות למקדחה מה שעבד יותר מהר ושרף חלק מהצבע.

בחצי השני שייפתי עם נייר מים 3000 ואחרי זה פולליש הוריד ב2/3 את הקושי בעבודה וכמובו לא הייצי צריך להגיע למצב שחלק נשרף.

המצב כעת- עם ווקס פשוט של מגס' המכסה מבריק מאוד אבל בזויות מסוימות רואים במקומות מסויימים "עננים" אעלה תמומנה תגידו לי אם יש מה לעשות. בכל מקרה זה הרבה יותר טוב ממה שהיה קודם. אבל בדיעבד אם הייתי מאמין שאני יכול לסדר את זה יכלתי להביא אותו למצב חדש אז קצת חבל ומטעויות לומדים!!!!

פגושים- צריך תיקוני צבע ושפשופים הזמנתי ערכה מטופ קולור שיגיע נפתח שרשור נפרד עם סדר עבודה ועם תוצאות.

מצב פנימי פנים הרכב שמור מאוד אבל בצבע בז' אבל בכל זאת הוא בן 10 אז צריך ניקוי פנימי כולל ריפודים.

הציוד שיש לי-

-ווקס של מגס' שלא שווה את המריחה שלו הוא יורד מהר מדאי

-קיט פלסטלינה שלהם

- מעט פוליש מנזנרה FG400 ובקבוק שלם FG4000

-התקן מקדחה מגס עם ספוג צהוב ושחור.

רשימת קניות וכאן צריך עזרה כי סוף סוף אני מוגבל בתקציב

גלייז-חשבתי לחסוך פוליש מקיף אז אני רוצה גלייז באוטוסטור יש או כימיקל גייז או בלק לייט לא הצלחתי להבין מהפורום אם הם מומלצים.

אוטם צבע- מנזנרה PL הבנתי שהוא קל מבחינת יישום ומחזיק הרבה זמן

APC- לניקוי פנימי ומושבים סתם משהו שאמצא אשמח להמלצה בנושא

מנקה חישוקים - סונקס אקסטרים

מבריק צמיגים- דר מרכוס ספריי גם זול וגם בחיים לא נגמר :) (היה לי כזה)

מחדש פלסטיק- אני מעוניין במחדש לא מבריק מדאי פלאש דש קרפלן יש ספריי וקרם אשמח להמלצה (ניסיי נטורל שיין של מגס' לא הייתי מרוצה האפקט ממש כמעט אינו מורגש)

אשמח להמלצות ורעיונות:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...