Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסתי בטעות לנת"צ בתא, יש לי איך להנצל מרוע הגזירה?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקצרה: הגעתי מרחוב שלבים ביפו ופניתי בתום לב ימינה לתוך נת"צ ברחוב אילת בתל אביב לכיוון מזרח - אני מאוד מודע וחד לעניין הזה של נת"צים.

לא ראיתי האם היה סימון פניה צהוב על הכביש או על הרמזור אבל נדמה לי שלא. ( כי מאז הדוח הקודם כל סימון צהוב בכביש מדליק לי alarm בראש)

כן היה שלט נת"צ ונתיב מסומן נת"צ ברחוב אילת אבל היה ניתן להבחין רק לאחר הפניה.

יש לי סיכוי להנצל מאימת הדין או שזה אבוד ולהכין 500 שקל?

אם זה עוזר או לא יש לציין שכבר קיבלתי דו"ח נתצ ברחוב קינג ג'ורג גם פה בתום לב.

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר ממקור ראשון מקרים (כן, יותר מאחד) שבהם עיריית ת"א קיבלה ערעור וביטלה קנס. לא על נת"צ.

כך שזה אפשרי.

מה שיותר סביר הוא שלא יישלח קנס ולא יישלח כלום, לא זכורות לי מצלמות ברחוב אילת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שזה מעודכן, אבל מהצילום בגוגל:

1. יש שלט. החלק של השעות ביום ו׳ מוסתר ע״י תמרור עצור, אם זה קרה בשישי, זה יכול לעזור.

2. הסימון הצהוב על הכביש כמעט מחוק לגמרי ואם זה מצבו כיום זו בהחלט טענה לגיטימית.

בקיצור, שווה לעבור שוב במקום ולתעד את מצבו כיום, למקרה שאכן יגיע דו״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי באמת או אפשרי בתאוריה ואקבל פקידה שתגיד "שלא בסמכותה ואתה יכול לשלוח לנו טופס" וכך הלאה עד חולדאי?

לא מדבר על ביטול קנס או משהו כזה אלא על בירור בסיסי האם קבלת דוח בכלל. כל הדיון כאן יכול להיות סתמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20190619_094238.jpg20190619_094236.jpg20190619_094232.jpg

הייתי בצומת וצילמתי את התמונות האלה.

אין לי מושג איך פספסתי את השלט.

האמת היא שרציתי לנסוע למגדל שלום ותכננתי לפנות שמאלה ובשניה האחרונה התחרטתי ולקחתי ימינה. אחרת אין שום סיכוי בעולם שאפספס את זה.

בכל מקרה בהנתן המצב והתמונות אתם רואים פה משהו שאני להשתמש בו או לאכול את הגלולה לשלם וזהו?

וכמובן לעולם לא להכנס יותר לתל אביב עם אוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימון על הכביש אבל עדין נראה, ותמרורים ברורים, כך שקשה לבוא לרשות בטענות בענין.

היית עסוק בניווט ופיספסת.

לא שאכפת לי שתוותר על נהיגה בת״א (למה לא לוותר על נהיגה בכלל), אבל חשבת אולי להתחיל להעזר בוויז? או סתם לקבל את העובדה שלפעמים טועים, משלמים ולומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע באוטובוס כל יום והפעם הייתי בעיסוקים בבוקר אז נסעתי כבר עם הרכב לעבודה.. אני מכיר את הדרך לפי הדרך שהאוטובוס עושה אז נסעתי כמוהו עם זהירות מקסימלית לגבי נתצים..

זה שטעיתי אני מבין ב100% זה שאין לי קייס אני גם מבין

השאלה שלי האם מניסיונכם תחנונים לעירייה יכולים לעזור או שזה סיפור אבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אם נסעת כמו שהאוטובוס נוסע מזל שאתה לא נוסע ברכבת, אחרת היה קצת יותר קשה (:

ב. שמע, קרה לי פעם או פעמיים בשנה האחרונה שבטעות נסעתי בתל אביב בנת''צ (כאלה שאין ספק אבל טעיתי בדרך) וטפו טפו עדיין לא קיבלתי כלום אז אולי לא תמיד מקבלים.

ג. עדיין לא קיבלת כלום, תיהנה מהספק ולך לשתות בירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנונים? באמת? כאילו מכתב ״בבקשה תוותרו לי, בבקשה בבקשה בבקשה, בתחינה, במחילה, לא אעשה זאת לעולם, אתרום לצדקה, טעיתי, תסלחו לי, לא התכוונתי, סליחה סליחה סליחה״? ברור שזה עובד, העיריה מבטלת מליוני דו״חות בשנה כי אנשים באמת מצטערים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...