Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד-אין של קליאו מול 208GTI חדשה - כדאי?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם אשמח לשמוע מה קרה, רכב שהוא לא אמין ברמה שעושה בעיות לאורך תקופת האחריות זה גם מרתיע (ובטח שבקנייה ביד 2 זה על סף הפסילה) , עם כל הכבוד לרגש שמעורב בקניית רכב כזה.

מעבר לסכומים שצריך לשלם על התיקונים זה גם כל האלמנט הפסיכולוגי שנוצר בעקבות זה, אם יש חוסר אמון ברכב ברמה שאתה חושש לקחת אותו לנסיעה ארוכה או קצת מאומצת כי אתה לא יודע מה יקרה או איזו נורה תדלק אז וואלה, הוא כנראה סיים את תפקידו באותו הרגע.

פו, קשה לחזות במדויק מה יקרה אלא רק להעריך, אני לא חושב כמובן שחדש שווה את זה בשביל AA, זה יותר המחסור בכאב ראש וההנאה מהחדש שאתה יודע מה עבר על הרכב שהוא מפתה.

בדיון פה אני חושב שבגדול בתסריט שבו הכל מסתדר עם מכירה ומציאת דגם מתאים ושמור אז עדיף שנתון 2017 בגלל שאני רוצה את הרכב לטווח ארוך יחסית (ככה שעדיף יחסית חדש) וגם בשביל שנה לפחות של אחריות, במקרה הזה אני חושב שזה שווה את התוספת של הכסף מ 2016 ועל הדרך יש גם AA שזה אחלה בונוס.

גם דגם 2017 חוסך סכום גדול מאוד של יותר מ 40 אלף ממה שצריך בשביל רכב חדש בהנחה שאני מצליח למכור את הקליאו במחיר שקרוב להצעת הטרייד אין, מבחינה עובדתית אני מוותר בסכום הזה על שנתיים אחריות, מערכת בלימת חירום עירונית וחוטף בלאי של קילומטר נמוך לשנתיים שימוש (חלק מהדרישות שלי לרכב) . נראה לי שווה 40 פלוס אלף אבל כמובן כל אחד ושיקוליו.

רכב חמוד אבל מנורת check engine נדלקת אין מה לעשות ...חלק מהחיים עם האוטו הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומה אומרים במוסך, לא מצליחים לטפל בבעיה?

איזה תיקונים עד עכשיו נאלצת לעשות ממה שאתה זוכר?

נורה כזו זה לא משהו שאמורים לחיות איתו, בטח כשמדובר ברכב שנמצא תחת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חמוד אבל מנורת check engine נדלקת אין מה לעשות ...חלק מהחיים עם האוטו הזה
מודה שאני לא מבין את ה-"כחלק מהחיים עם האוטו הזה".

עם שלי עברתי 8,000 ק"מ עד עתה, שרובם טיולי נהיגה ושני ימי מסלול.

הייתי במוסך בחודש השני בגלל רעשים ממושב הנהג בפניות חדות. בסיס המושב חוזק והבעיה נפתרה.

הייתה צריכת שמן מינורית בזמן ההרצה (200cc). מאז אין ירידה במפלס והוא נשאר מעל החצי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שאני לא מבין את ה-"כחלק מהחיים עם האוטו הזה".

עם שלי עברתי 8,000 ק"מ עד עתה, שרובם טיולי נהיגה ושני ימי מסלול.

הייתי במוסך בחודש השני בגלל רעשים ממושב הנהג בפניות חדות. בסיס המושב חוזק והבעיה נפתרה.

הייתה צריכת שמן מינורית בזמן ההרצה (200cc). מאז אין ירידה במפלס והוא נשאר מעל החצי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

ידידי המלומד

אולי הרכב שלי פשוט לא מוצלח אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח,

גלוי נאות

המוסך של פזו לוקח אחריות בצורה מופתית על כל הקורה ולא חוסך מאמצים .מזל שכך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חלקתי על העובדות, הבעתי תמיהה על דעתך כי בעיות מנוע הם חלק מהחיים עם אוטו כזה (זאת רוח הדברים של מה שרשמת).

תוכל לפרט?

מה הוחלף? כמה פעמים נדלקה לך הנורה? האם אבחנת המוסך מקצועית, או שהם עובדים בשיטת ניסוי ותהייה?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק אחת כזאת שקניתי חדשה מהסוכנות הייתי כבר מספר פעמים במוסך למימוש האחריות ותיקונים שברגיל עולים ולא מעט .......לכן עצתי לך קנה חדש ושכח מדאגות

לכל יצרן יש רכבי לימון מפעם לפעם,בין אם משומש ואם בין כחדש הוא תמיד יכול ליפול על רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו קניתי את שלי במרץ 16 ב 140,000₪.( בלי טרייד )

עכשיו אני מבין שהעסקה הייתה לא רעה.

בכל מקרה תקנה ללא טרייד.

תפרסם ביד 2 עד שתמכור. ( ממה אתה מפחד ?)

אם זה באמת אחד הרכבים האחרונים במלאי ואתה רוצה רק חדש.

תשריין במקדמה של 2000₪

אם הרכב באמת צריך לעבור יד עד סוף החודש בהנחה שאתה מקבל מחיר טוב.

אולי יהיה שווה לשלם עליו ומקביל למכור את רכבך.

בכל מקרה בטרייד נראה לי פחות כדי.

אגב סתם שתדע השוק יד 2 של הפיגו מאוד חלש ( מניסיון אישי )

בשביל שתיכנס לפורפורציות שנתון 2016, אתה יכול לרכוש בימינו בפחות מ 80,000 ₪ זה מה שנמכר במציאות.

האם שווה להוסיף עוד 50,000 ₪ לחדש ?

זה אני משאיר בידך להחליט.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקטע של לבאס, אני בטוח שבכל מקרה מאז אתה נהנה מאוד מהרכב אבל המחירון ירד כבר ל 135 ושחררו אותו במבצעים ב 130 לא כזה הרבה זמן אחרי שקנית, אולי שנה במקרה הרע, זה לא שרק עכשיו הגיעו למחיר הזה. בגלל זה אני טיפה מתבאס בגלל שאלו רכבים בני כמעט שנה שנמכרים באותו מחיר שכבר נמכרו בהם רכבים חדשים במבצעים שנים לפני.

השריון הזה נותן לי רק שבוע למכור ובתכלס אני לא כזה להוט להתרוצץ ככה בלחץ הזה למכור את הקליאו כדי להשיג את המבצע הלא בדיוק חד פעמי הזה (למרות שהוא האחרון מבחינת הדגם הזה), אני כבר נוטה עכשיו ליד 2 בצורה מלאה.

אגב למה אתה אומר מניסיון אישי על השוק החלש, ניסית למכור את ה GTI שלך ללא הצלחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר דורון. אני מזמן כבר לא מתרגש על הפסד של כמה אלפים בקניית רכב.

( היונדאי קונה פיצתה אותי בקנייתה על כמה הפסדים :-)

מכרתי את הרכב באוקטובר 17.

רק אומר שהמחירון היה קרוב ל 120 ונמכר בפועל בקרוב ל 90 ( ולא בגלל שאני מוכר כזה גרוע )

בכל מקרה יש לי סיפור יפה לספר שמסביר קצת על כל המגרשים שלוקחים מחירים מופקעים ( זכותם כמובן, כן.. )

הרכב שהיה שלי לפני כמה שבועות ראיתי שהוא יצא למכירה ביד 2, פורסם כמדומני ב 82,000₪

מסתבר שהרכב היה מפורסם דיי הרבה זמן, המוכר התייאש ונתן בסופו של דבר את הרכב לטרייד.

אני חשבתי לסגור מעגל ולקנות אותו שוב.

הלכתי לחברה שקנתה מהבחור את הרכב ( שוב פעם זה הרכב שהיה שלי ביד ה 1. היד 2 מכר אותה לטרייד בתמורה כמובן לקניית רכב אחר )

בקיצור הלכתי לטרייד , במטרה באמת אולי לקנות את האוטו, הייתי בשוונג על רכב ( המיאטה שכל כך רציתי לא תסתדר כרגע )

אז אמרתי לעצמי טוב נקנה פיזו ב 70 ומשהו אלף. לא רע.

גם סגירת מעגל . בזמנו מכרתי את הרכב בעצב רב.

בכל מקרה שנכנסתי לטרייד הייתי בהלם מכמה שביקשו ממני.

בהפרש של יותר משנה וחצי מהרגע שמכרתי.

הם ביקשו מחיר גבוה !! יותר...( זכותם כן )

אז חשבתי לעצמי אולי מכרתי באמת בזול ( למרות שבזמנו הטלפון ממש לא צילצל )

שאלתי את היד 2 של הרכב( זה שקנה ממני ) , בכמה מכר לחברת הטרייד.

בקיצור הוא מכר להם ב 76,000 ₪ ( מה שאומר שסביר להניח שגם בסכום הזה לא היה לו קונה, אם היה, אני מאמין שהשתלם לו למכור את הפיגו ללא עסקת טרייד.

מסקנה :

הרכב עם שוק חלש מאוד, שווה למצוא מציאה מיד 2.

אני ממליץ לך בחום על הרכב( בטח לפי מה שאתה רשמת בפוסטים הקודמים )

בכל מקרה סורי על החפירה, תיכננתי לפתוח פוסט בשביל זה, אבל ניצלתי את ההזדמנות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור אין לי מושג מה היה מצב הרכב שלך או הנתונים שלו, אבל היתה לי 208GTI ואני מכיר המון בעלים של הרכב.

רכבים שמורים עם נתונים טובים (קמ נמוך, בעיקר) נמכרים במחירון, ויחסית מהר.

אני לא יודע הגעת למחירון של 120, מניח שאתה פשוט לא זוכר נכון כי עבר כבר זמן מה, כי ביצעתי בדיקה קצרה ומחירון בסיס (כלומר, ינואר) של פיג'ו 208GTI בחודש אוקטובר 2017 עמד על בדיוק 108,000₪. גם אם נוסיף 1000₪ לחודש (מה שכנראה לא היה המצב) עדיין הגענו ל 110,000₪ שרחוק משמעותית מה 120 שציינת.

רכבים בני שנה לעולם לא נמכרים במחירון. אף רכב. אולי אפילו לא מיאטה. הסיבה פשוטה: כמעט כל אחד יעדיף להוסיף את ההפרש ולקבל תנאי מימון נוחים ולקבל רכב חדש דנדנש מהחברה. באוקטובר 2017 מחירון של רכב חדש היה 134900, ובמבצעים נמכר גם ב 125-130 (מכיר אישית קונה שקיבל רכב כמעט בן שנה ב 125). בנוסף חבר קנה מ 0 ק"מ ב 115K, לכן ברור שאפילו ה 110 שציינתי לפני לא מחיר לגיטימי לרכב בן שנה וחצי עם מי יודע כמה ק"מ.

וכדי לסכם: אני מכרתי את הפיג'ו שלי, שהיתה עם נתונים סבירים (אבל לא מדהימים) במחירון משוקלל בשלושה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון נוסף להסתכל על העניין שלא ראיתי שעלה כאן :

נראה שאתה בחור צעיר, אינטליגנטי ועדיין לא במצב ש-50k לא משמעותיים עבורך, במצב כזה לדעתי ההפרש בואליו שאתה מקבל על שנת 16-17 אל מול חדשה לא שווה את ההפרש הכספי.

לפני כשנה הייתי במצב דומה וקיבלתי הצעה לטרייד אין, כעשיתי את המספרים הבנתי שאני מפסיד משני הצדדים (בקנייה ובמכירה) כ-5k כל אחד, פרסמתי את הרכב ביד 2 במחיר נמוך ועדיין מכרתי 3k מעל ההצעה ומצאתי לי רכב כמו חדש (יד 1 ק"מ נמוך שנת 2016) במחיר טוב.

רוצה לומר, קח את ה-50k האלה ותחסוך עוד קצת, תוסיף הלוואה קטנה מקרן השתלמות או מההורים ותראה איך אתה מתחיל להשקיע בנכסים פיננסיים שיעזרו לך בעתיד, זה ככל הנראה הרבה יותר חכם מבחינת ואליו פור מאני ורוב הסיכויים שב-80-85k תמצא רכב מספיק קרוב לחדש.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר דורון. אני מזמן כבר לא מתרגש על הפסד של כמה אלפים בקניית רכב.

( היונדאי קונה פיצתה אותי בקנייתה על כמה הפסדים :-)

מכרתי את הרכב באוקטובר 17.

רק אומר שהמחירון היה קרוב ל 120 ונמכר בפועל בקרוב ל 90 ( ולא בגלל שאני מוכר כזה גרוע )

בכל מקרה יש לי סיפור יפה לספר שמסביר קצת על כל המגרשים שלוקחים מחירים מופקעים ( זכותם כמובן, כן.. )

הרכב שהיה שלי לפני כמה שבועות ראיתי שהוא יצא למכירה ביד 2, פורסם כמדומני ב 82,000₪

מסתבר שהרכב היה מפורסם דיי הרבה זמן, המוכר התייאש ונתן בסופו של דבר את הרכב לטרייד.

אני חשבתי לסגור מעגל ולקנות אותו שוב.

הלכתי לחברה שקנתה מהבחור את הרכב ( שוב פעם זה הרכב שהיה שלי ביד ה 1. היד 2 מכר אותה לטרייד בתמורה כמובן לקניית רכב אחר )

בקיצור הלכתי לטרייד , במטרה באמת אולי לקנות את האוטו, הייתי בשוונג על רכב ( המיאטה שכל כך רציתי לא תסתדר כרגע )

אז אמרתי לעצמי טוב נקנה פיזו ב 70 ומשהו אלף. לא רע.

גם סגירת מעגל . בזמנו מכרתי את הרכב בעצב רב.

בכל מקרה שנכנסתי לטרייד הייתי בהלם מכמה שביקשו ממני.

בהפרש של יותר משנה וחצי מהרגע שמכרתי.

הם ביקשו מחיר גבוה !! יותר...( זכותם כן )

אז חשבתי לעצמי אולי מכרתי באמת בזול ( למרות שבזמנו הטלפון ממש לא צילצל )

שאלתי את היד 2 של הרכב( זה שקנה ממני ) , בכמה מכר לחברת הטרייד.

בקיצור הוא מכר להם ב 76,000 ₪ ( מה שאומר שסביר להניח שגם בסכום הזה לא היה לו קונה, אם היה, אני מאמין שהשתלם לו למכור את הפיגו ללא עסקת טרייד.

מסקנה :

הרכב עם שוק חלש מאוד, שווה למצוא מציאה מיד 2.

אני ממליץ לך בחום על הרכב( בטח לפי מה שאתה רשמת בפוסטים הקודמים )

בכל מקרה סורי על החפירה, תיכננתי לפתוח פוסט בשביל זה, אבל ניצלתי את ההזדמנות :-)

לא חפרת בכלל :)

ירדת מאוד במחיר על רכב בן שנה וחצי בהנחה שהוא שמור ועם נתונים טובים, כמה זמן ניסית למכור את הרכב?

אני גם מבין שהיית חייב בזמנו את הכסף ולכן מכרת, אולי בגלל שהיית לחוץ על המכירה איבדת מהר סבלנות וירדת מהר במחיר, לא נורא אולי תביא בעתיד את הדור הבא של ה 208 GTI ותעשה תיקון.

כרגע אגב יש ביד 2 כמה הצעות מהמגרשים, הן באמת בממוצע קצת גבוהות יותר אבל לא בהפרש כזה משמעותי, מה שכן הרכבים שם עם קילומטראז׳ גבוה יחסית וזה מרתיע הרבה אנשים במיוחד כשזה נוגע לרכב ספורטיבי (הקונה הממוצע רק מדמיין כמה קרעו את הרכב לאורך כל הקילומטר הזה), אולי גם שלך היה עם קילומטר יחסית גבוה ובגלל זה נאלצת למכור בזול.

deportista, אני לא כזה צעיר, על האינטליגנט תרשה לי לא להגיב :-D

אם אני קונה ביד 2 (וזה מה שמסתמן) אני מתכנן להשקיע סביב ה 40 אלף, לא יותר. ברור שבעסקאות טרייד תמיד מפסידים יותר, זה המחיר שמשלמים כדי לחסוך בכאב ראש, אבל אל תדאג על העסקה שהוצעה לי במתכונת הזאת אני לא אלך, אין סיבה שאשלם 139 אלף על רכב בן כמעט שנה למרות הצעת הטרייד היפה שלהם.

בטח שגם השקעה בנכס פיננסי היא יותר חכמה מקניית רכב שכזה, הרי הרכב לא נמדד בכלל בערך לכסף אלא בערך לכיף :)

בלי קשר אני לא מבין בכל עולם ההשקעות, אם יש לך כמה טיפים שאתה רוצה לחלוק אשמח לשמוע בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורניגסטאר, יכול להיות שבאמת לא היה כל כך קרוב ל 120. אבל, אני זוכר בוודאות שמכרתי ב 24,000 ₪ מתחת למחירון. () וזה גם היה במאמצים רבים.

הרכב היה עם 35,000 ק"מ. ( בשביל הגילוי הנאות, בן שנה וחצי )

ברור לי שרכב חדש לא נמכר קרוב למחירון.

אני זוכר בבירור אבל שלא היה טלפונים ואני מסתכל על המודעות ביד 2 ורואה שהם קיימות המון זמן.

רישוי 2016 במצב טוב , אפשר לעשות עסקאות מתחת ל 80 , אני בטוח בכך.

מה שכן וחשוב לי להדגיש, נהנתי ברמות אחרות מהרכב.( המכירה קצת ביאסה בגלל היעדר ביקוש , אבל לא הרס את החוויה הכוללת )

ככל הנראה אם לא אצליח לרכוש מיאטה בעתיד. בוודאות ארכוש לי Gti אחרת 308 או 208 חדשה שתצא.

אבל הפעם כנראה שאקח משומשת שפחות משנה על הכביש.

אלו העסקאות הכי טובות.

היום הבנקים נותנים הלוואות ללא שיעבוד בריביות של 2 -3 %.

ככה שפחות תלויים במימונים של רכבים חדשים. ( שלא נדבר על קרנות השתלמות )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...