Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת נורות קסנון לטובת הלוגן

שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

ברכב שקניתי לא מזמן מותקנות נורות קסנון (אני חושב). אני לא מתלהב מזה בלשון המעטה, ולא צריך סיבות לא לעבור טסט.

מצורפת תמונה של מה שמסתתר מאחורי המכסה של הפנס.

האם אני יכול לשלוף את המנורה הזאת ולשים מנורת הלוגן רגילה?

אם מישהו יכול לשפוך קצת אור על מה עשו פה בדיוק אני אשמח.

זה קסנון בכלל? או שאולי סתם נורות בוהקות ? כי לפי תמונות שראיתי נורות קסנון בכלל לא נראות ככה.

תודה לעונים.

20190616_180236 (1).jpg20190616_180249.jpg

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורות קסנון לא נראות כך כי צילמת את הבחוץ. כפי שניתן לראות, הנורות מחברות בעזרת מתאם שבעצם מוגבר ע״י דרייבר משום שההספק שנדרש לנורות האלו יותר גבוה.

החיווט המקורי של הרכב בעצם מתחבר לבאלאסט (קופסא דקה), ממנה יוצא חיווט שנוסף שאליו מתחברת הנורה.

כדי לנתק את זה, תצטרך לאתר את הבאלאסט, לנתק את חיווט הרכב המקורי ממנו, להוציא אותו ממקומו וביחד את כל החיווט שהגיע איתו ואז לשים מחדש נורת הלוגן ולהתקין שוב לתוך הבית.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתלך לחשמלאי? זו עבודה שאתה יכול לבצע בעצמך, זה באמת לא מסובך.

אם אתה באיזור המרכז, אין לי בעיה לסייע לך. שלח לי הודעה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לגשת לחשמלאי.

זו עבודה של דקות בודדות.

תעקוב אחרי הכבלים שיוצאים מהנורה עצמה עד שתגיע לבאלאסט.

הקונקטור המקורי מתחבר לבאלאסט.

אתה פשוט מנתק את הבאלאסט ומחבר ישירות לנורות. (בדרך כלל בקיטים של קסנון אפטרמרקט, החיבור של הצמה המקורית לבלאסט מתבצע בעזרת פינים).

באמת פשוט.

תראה סרטונים ביוטיוב על איך מתקינים את הקיט וזה יתן לך מספיק מידע על איך לפרק.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...