Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושקה ב.מ.וו סדרה 3 החדשה בישראל

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו בישראל, משיקה היום את סדרה 3 החדשה (בנוסף לZ4, סדרה 7, וX7החדשות) שכרגע תשווק רק בגרסת הפלאג אין 330e.

מערכת ההנעה ההיברידית החדשה משלבת בין מנוע 2.0 ליטר טורבו, בהספק של 184 כ״ס ו-29.5 קג״מ (בדומה לקודמת) לבין תיבת 8 הילוכים אוטומטית בתוכה מותקן כעת מנוע חשמלי חדש וחזק יותר בהספק של עד 109 כ״ס במצב XtraBoost כשנוהגים במצב Sport, מה שמביא את ההספק המשולב ל292 כ״ס.

הביצועים השתפרו מעט עם 0-100 קמ״ש ב5.9 שניות, מהירות מרבית של 230 קמ״ש, וטווח נסיעה מרשים הרבה יותר של 56 ק״מ מוצהרים (37 בקודמת).

בנוסף המערכת החדשה מציעה נסיעה חשמלית עד למהירות של 110 קמ"ש (80 בדור הקודם) במצב נסיעה משולב, ו140 קמ"ש במצב חשמלי מלא (כ120 בדגם היוצא) בהתאמה.

תא המטען שבגרסה הרגילה נשאר על 480 ליטר כמו בדור היוצא זוכה פה בגרסת הפלאג אין לתוספת זניחה של 5 ליטר בהשוואה לדור הקודם ועומד על 375 ליטר.

גרסת הכניסה SPORT היא כבר לא ממש בסיסית כמו שהכרנו בעבר (וגם המחיר לא....) והיא זוכה לרשימת איבזור מרשימה בהרבה עם לוח שעונים דיגיטלי 12.3 אינץ׳, מסך מולטימדיה 10.25 אינץ׳ עם Apple CarPlay וניווט מקורי. מערכת חניה אוטומטית, מערכת Reversing Assistant שכוללת זיכרון אטאומטי בלחיצת כפתור של תוואי מסלול הנסיעה עד 50 מטר וסיוע בנסיעה לאחור שחוזרת על אותו התוואי. חיישנים אחוריים וקדמיים עם בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור, מצלמה רוורס, חבילת עיצוב Sport Line עם מושבי ספורט וחישוקי "17, מושבים חשמליים, תאורת LED מלאה, סאנרוף חשמלי (גם בדור הזה לא פנוראמי) בקרת אקלים 3 אזורים וחבילת בטיחות מורחבת Driving Assistant professional, הכוללת מערכות לניטור ושמירה על נתיב הנסיעה, מערכות לניטור שמירת מרחק וסיוע בבלימהבקרת שיוט אדפטיבית, מערכת התראה בפני עייפות הנהג, וזיהוי רכב בשטח מת.

מצד שני, המושבים פה מרופדים בעור מלאכותי סנסטק ואין כניסה ללא מפתח.

יש שתי חבילות עיצוב, Luxury Line (עם חישוקים "18 וריפודי עור במגוון צבעים) וחבילת M-Sport (עם חישוקי "19 ריפודי אלקנטרה עם תפרים כחולים, קליפרים כחולים אך ללא מתלי ספורט), פנסי LED אדפטיביים, כניסת ויציאה ללא מפתח, מערכת Hi-fi בעלת 10 רמקולים, ותאורת אווירה פנימית.

שתי הגרסאות הבחירות נקראות Superior וM-Shadow וכוללות בנוסף: פנסי חזית מסוג לייזר, מערכת שמע מבית Harman Kardon עם 16 רמקולים (W460), ריפודי עור Merino יוקרתיים, מערך מצלמות היקפיות, פתיחת תא מטען חשמלית, ומתלי ספורט לM-Shadow.

המחירים:

גרסת הכניסה (Sport) תעלה 290,000 ש״ח

גרסאות Luxury Line וM Sport תעלנה 320,000 ש״ח

גרסאות Superior וM-Shadow תעלנה 360,000 ש״ח

מפרט:

12224cbbfab58e0e008792c147a842f8.jpg

49f03d818c5cc965e2cd75272bdd2cfc.jpg

bmw-330e-mifrat-2019-07-17.pdf

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מוסיף, מי שרוצה ויכול לקנות את הרכב, כדאי שימהר, המחיר עומד לקפוץ עם יישום הרפורמה לרכבים הייברידים ופלאג אין.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט אפשר להכריז על יורש העצר? :)

לא מובן למה בישראל היבואנים לא מביאים את גירסאות הסטיישן של רכבי הפרימיום.

לא יודע בכמה יעלה בדיוק המס על הבמוו הזה במתווה המס החדש שצפוי בחודש ינואר 2020, בכתבה בנושא ציינו שרכבי פרימיום פלאג אין יקרים יותר כגון במוו סידרה 5 יתייקרו בסדר גודל של 150 עד 250 אלף ₪, כנראה שבסידרה 3 ההשפעה תהיה פחותה.

נראה שיהיה בטוח יותר בכל מקרה לבצע רכישה כמה שיותר מהר כדי לשריין אספקה של הרכב עוד השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לשפוך אור על מערך מלצמת הבטיחות של BMW? היא שונה מכל מה שיש בשוק, (מפתח בודד רחב מאוד) לעומת 2 עיניים או 1 בכל המתחרים האחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט אפשר להכריז על יורש העצר? :)

לא מובן למה בישראל היבואנים לא מביאים את גירסאות הסטיישן של רכבי הפרימיום.

בדיוק. ברגע שהשיקו את גרסת הסטיישן של השלוש החדשה לפני מספר ימים והודיעו שתהיה גרסת פלאג-אין התרגשתי. אני רק צריך להתגבר על כמה משוכות קודם.

1. שיסכימו להביא לי ולא בתוספת מחיר הזויה על הגרסה הרגילה (אני כבר התחלתי להפעיל לחץ פיזי מתון במקומות הנכונים...)

2. שהיא תגיע לפני שעליית המס תעשה בה שמות, ומאחר שהיא לא תופיע לפני שנה הבאה, יש סיכוי טוב שאכלתי אותה...

3. למצוא את הכסף שאאלץ להוסיף כי כואב לי לחשוב על המכה ששלי עומדת לחטוף עכשיו ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם לא יביאו, אני לא חושב שאמורה להיות בעייה של לייבא את הרכב עצמאית מגרמניה - חלקים מכניים יש אצל דלק מוטורס, הבעיה תהיה עם חלקי פח שייחודיים לסטיישן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. ברגע שהשיקו את גרסת הסטיישן של השלוש החדשה לפני מספר ימים והודיעו שתהיה גרסת פלאג-אין התרגשתי. אני רק צריך להתגבר על כמה משוכות קודם.

1. שיסכימו להביא לי ולא בתוספת מחיר הזויה על הגרסה הרגילה (אני כבר התחלתי להפעיל לחץ פיזי מתון במקומות הנכונים...)

2. שהיא תגיע לפני שעליית המס תעשה בה שמות, ומאחר שהיא לא תופיע לפני שנה הבאה, יש סיכוי טוב שאכלתי אותה...

3. למצוא את הכסף שאאלץ להוסיף כי כואב לי לחשוב על המכה ששלי עומדת לחטוף עכשיו ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

כל שנותר לי הוא לאחל לך בהצלחה ולבקש שתכניס אותי לרשימת המתעניינים ביום שתרצה למכור. הסטיישן החדשה פשוט מרהיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...