Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

WISH.COM - הזמנה גדולה שהוזמנה בטעות ואי יכולת לבטל או ליצור קשר עם שירות הלקוחות

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אמי הזמינה אתמול בבוקר שתי הזמנות גדולות מהאתר המדובר. ההזמנות יצאו בטעות - היא רצתה להזמין רק מוצר אחד מתוך אלו שהיו בסל, אך היא לא שמה לב וכל הסל הוזמן.

מאז - אני במרדף אחר שירות הלקוחות הלא קיים.

יש באג בחשבון של אמי בWISH, שמונע שימוש בכלל באתר ובאפליקציה. כשנכנסים לאתר, כל מה שמופיע זה דף ריק עם לוגו wish בצד שמאל למעלה, וכשנכנסים באפליקציה לMy orders יש GIF של טעינה ואז נשאר דף ריק, כנ"ל כשנכנסים באפליקציה לContact customer support.

ניסיתי לשלוח מייל לWISH ולהסביר את הבאג בו אני נתקל, וביקשתי בפירוש לבטל את ההזמנות האלו.

כל מה שאני מקבל בחזרה פעם אחר פעם זה תגובות של רובוט שאומר לי למחוק את האפליקציה ולהתקינה מחדש - מה שכמובן לא עובד, כי הבאג הוא אצלם, ספציפית עם החשבון שלה.

כל ניסיון לקבל שירות עלה בתוהו. ניסיון לעלות מול ישראכארט ולהסביר להם את המצב ואת חוסר התקשורת מול WISH גם כן לא עזר, שכן הם יכולים לעזור רק במקרה שמוצר שהוזמן לא הגיע.

לWISH אין שום מוקד שירות מלבד המייל. ניסיתי להתקשר למספר שרשום באתר אך הוא לא זמין.

כמו כן, בתקנון שלהם רשום שניתן לבטל הזמנה רק כ8 שעות לאחר ביצועה, זמן שכבר עבר למרות שביקשתי בפעם הראשונה במייל שיבטלו לפני שעברו שמונה שעות (לך תוכיח שיש לך אמא).

אז אני מתאר לעצמי שעכשיו ההזמנות יישלחו ואצטרך לסרב לקבלן, אך אני מפחד שכשהחבילות יחזרו אליהם לא יהיה לי עם מי לדבר לגבי REFUND, כי הם דורשים שכל אינטראקציה איתם תהיה דרך האפליקציה, ואף רובוט בשירות הלקוחות שלהם לא מוכן לקבל את העבודה שהחשבון שלה לא עובד.

מדובר פה על סכום של כמעט 2000 שקל שנזרק לפח על שטות גמורה.

האם יש עצות נוספות לגבי מה אפשר לעשות ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא ללכת לדואר לקבל את המוצרים, במצב הזה תוך כ 14-21 ימים הם או יוחזרו לשולח או ישארו בדואר (אם הם עם מספר מעקב כנראה יוחזרו לשולח).

לאחר כ 40-50 יום מיום ההזמנה כאשר היא לא קיבלה אף מוצר למלא דרך האתר או דרך PAYPAL דרישה להחזר הכסף על זה שהמוצרים לא הגיעו.

אם הם לא עוזרים לפנות לחברת האשראי. SERVICE NOT RENDERED זה נקרא.

להבא לא להזמין ב WISH. מדובר באתר שבעצם קונה ממוכרים זולים יותר ומוכר במחיר יקר יותר, הבדלים משמעותיים. יש את ALIEXPRESS או EBAY עם אותם מוצרים בדיוק.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלל הוא לרוקן תמיד את עגלת הקניות! אני בודק לא מעט פעמים מחיר באמאזון, וכשאני מסיר את המוצר אני דואג לאותם 2-3 קליקים המוציאים אותו לא רק מעגלת הקניות אלא גם מה-wish list.

שלא לדבר על כך שלפני כל אישור תשלום אני בודק את הסכום פעמיים.

לגבי הסינים - יש לי ניסיון מר עם כל מיני תרגילים שהם עושים. למשל י איסוף מוצרים מוחזרים מהדואר. שלחתי פעם כמה שטויות שאשתי קנתה, החבילה עשתה סיבוב של חצי שנה ו-20000 ק"מ, ובסוף עשתה ריבאונד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...