Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לאחר 85 אלף ק״מ

sashatelaviv
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי יש לי על הרכב צמיגים שהגיעו חדשים עם פג׳ו 208 שקניתי מהיבואן

כרגע עומדים על 85 אלף ק״מ, לאחר שירד האוויר בשתי הצמיגים הקידמיים בו זמנית בדקתי את הצמיגים היום ונראה שהקידמיים גמורים

בתמונות הצמיגים שנראים יותר שחוקים זה הצמיגיים הקידמיים של הרכב

מה אתם אומרים על מצב הצמיגים? האם אני חייב להחליף את הקידמיים כרגע? מה מצב האחוריים? לאיזה צמיגים ממליצים לי להחליף שיחזיקו כמה שיותר ? נוסע 30-40 אלף ק״מ בשנה.

מצרף תמונותIMG_1328.jpgIMG_2953.jpgIMG_3677.jpgIMG_3730.jpgIMG_6604.jpgIMG_7468.jpgIMG_7961.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטורף לדעתי לנסוע על צמיגים שעברו 85,000 ק"מ, גם אם הצמיג לא שחוק הוא יבשששש...

סכנה אמיתית לך ולשאר משתמשי הדרך

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לנסוע על צמיגים גם 100 אלף קילומטרים ויותר, בתנאי שהצמיגים תקינים. מי שנוסע 40 אלף קילומטרים בשנה, הצמיגים לא מתייבשים תוך שנתיים.

אבל כאן הצמיגים הקדמיים גמורים ויש לזרוק אותם לפח, עכשיו.

את האחוריים צריך לבדוק בסוף הקיץ בנושא היובש, כי מהתמונות לא ברור עד כמה הם יבשים ( קצת יבשים - את זה רואים כבר עכשיו ).

בקשר לדגמים - איזה דגם של ברידג'סטון זה? אולי כדאי עכשיו לקנות זוג מאותו הדגם, כי הם שירתו מצויין.

דגמים נוספים שיתאימו לכמות הנסיעות:

Michelin energy saver

Goodyear efficient grip perfomance

Bridgestone b250

Continental eco contact5

Continental premium contact 2/5.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב עם מנוע קדמי והנעה קדמית הצמיגים הקדמיים תמיד ישחקו מהר יותר מהאחוריים.

יכול להיות שאני טועה, אבל נראה לי שהשחיקה בצמיג לא אחידה, מתי עשית כיוון פרונט?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לנסוע על צמיגים גם 100 אלף קילומטרים ויותר, בתנאי שהצמיגים תקינים. מי שנוסע 40 אלף קילומטרים בשנה, הצמיגים לא מתייבשים תוך שנתיים.

אבל כאן הצמיגים הקדמיים גמורים ויש לזרוק אותם לפח, עכשיו.

את האחוריים צריך לבדוק בסוף הקיץ בנושא היובש, כי מהתמונות לא ברור עד כמה הם יבשים ( קצת יבשים - את זה רואים כבר עכשיו ).

בקשר לדגמים - איזה דגם של ברידג'סטון זה? אולי כדאי עכשיו לקנות זוג מאותו הדגם, כי הם שירתו מצויין.

דגמים נוספים שיתאימו לכמות הנסיעות:

Michelin energy saver

Goodyear efficient grip perfomance

Bridgestone b250

Continental eco contact5

Continental premium contact 2/5.

אני נוסע 25,000 ק"מ בכל שנה ומקפיד להחליף כל כשנתיים את הצמיגים (את כל הארבעה) גם אם הם לא שחוקים לגמרי, אבל אולי זה רק אני שדואג שהבטיחות תהיה בסדר עדיפות עליון ולא מדובר בצמיגים זולים בכלל (מישלין פיילוט ספורט 4)...

בכל אופן עפ"י התמונות שפה מדובר בצמיגים שדרשו החלפה הרבה קודם, לא צריך לחכות שהצמיגים ייראו כמו צמיגי סליקס כדי להחליף אותם.

גם לא ברור איך הרכב עבר כך טסט אם נערך בחודשים האחרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שיש צמיגי נוחות ירוקים שמסוגלים לנסוע כפול קילומטרים מאשר pilot sport 4 ועדיין להיות במצב תקין?

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שיש צמיגי נוחות ירוקים שמסוגלים לנסוע כפול קילומטרים מאשר pilot sport 4 ועדיין להיות במצב תקין?
ברור, הנקודה היא שבאקלים הישראלי הצמיגים מתייבשים די מהר וזה פוגם ביכולת אחיזה שלהם, כאמור גם ללא קשר לקילומטרז שהצמיגים עשו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום פותח השרשור הייתי קונה זוג bridgestone מאותו הדגם בדיוק + משקיע בכיוון פרונט ולפני החורף מחליף גם את האחוריים לאותו הדגם.

בקשר להתייבשות - עוד פעם, מי שנוסע 35-40 אלף קילומטרים בשנה, הצמיגים נשחקים אצלו לפני שמתייבשים ( לכן כדאי לרכוש צמיגים קצת יותר יקרים אבל אמידים למרחקים ). מי שנוסע 15-20 אלף, כנראה יחליף אחרי 3 שנים בלי קשר למצב השחיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לכל מה שכתב vlad, רק אוסיף שבמקרה הספציפי הזה אם פותח השירשור היה מבצע הצלבת צמיגים קדימה/אחרוה כל כמה זמן, אפשר היה לנצל את הסט הזה לעוד כמה עשרות אלפי ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-208 שלי, אקטיב פרו 2016 מידת הצמיגים היא 195/65/R16 קוד עומס/מהירות 87H.

החלפתי את רביעיית הצמיגים למישלין פרימסי 4 שעלו 460 ש״ח, ״רק״ 30 ש״ח לצמיג יותר מגודייר אפי גריפ או מישלין אנרג׳י סייבר כמו המקוריים שהיו על הרכב.

יש הבדל ממש מורגש לטובה ברמת הרעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע 25,000 ק"מ בכל שנה ומקפיד להחליף כל כשנתיים את הצמיגים (את כל הארבעה) גם אם הם לא שחוקים לגמרי, אבל אולי זה רק אני שדואג שהבטיחות תהיה בסדר עדיפות עליון ולא מדובר בצמיגים זולים בכלל (מישלין פיילוט ספורט 4)...

בכל אופן עפ"י התמונות שפה מדובר בצמיגים שדרשו החלפה הרבה קודם, לא צריך לחכות שהצמיגים ייראו כמו צמיגי סליקס כדי להחליף אותם.

גם לא ברור איך הרכב עבר כך טסט אם נערך בחודשים האחרונים.

אתה יכול גם ברקסים כל 10 אלף ק"מ ואת המנורות בוינקרים בכל שנה - זה נשמע לי ממש בטוח, ואתה לא אחד שמתפשר על בטיחות...

וכעת ברצינות, יש דברים שלא דורשים החלפה ע"פ ק"מ מוגדר ולא ע"פ זמן מוגדר אלא ע"פ מצבם - וצמיגים ביניהם. רוצה בכל זאת? סחטיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לכל מה שכתב vlad, רק אוסיף שבמקרה הספציפי הזה עם פותח השירשור היה מבצע הצלבת צמיגים קדימה/אחרוה כל כמה זמן, אפשר היה לנצל את הסט הזה לעוד כמה עשרות אלפי ק"מ.

עד לפני כמה ימים לא ידעתי מה זה הצלבה, אם הייתי יודע זה מה שהייתי עושה

לא נורא, פעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...