Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק דוושות, קראנק ושרשרת מאופניים

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היוש,

הילד מקבל אופניים סוף סוף (כמעט בן 5) אחרי שהאישה התנגדה לאופני איזון כשהיה קטן. אני רוצה שישתמש בהם בתחילה כאופני איזון, אז מעוניין לפרק את הדוושות, הקראנק והשרשרת, ולהחזיר אותם מאוחר יותר.

חוץ ממפתחות אלן וכלי לשרשרת, יש עוד כלים שצריך להצטייד בהם? עדיף לקחת למכנאופן?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך כלי לשרשרת, היא תיפול לבד כשתפרק את הגלגל. רק צריך מפתחות בגדלים שונים.

למה שתטרח לעשות את זה? נשגב מבינתי. שירכב, עזוב'תו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשרת יושבת מסביב לשלדה ותישאר תקועה, לא?

ממה שאני רואה מסביב, ילדים שהיו קצת עם אופני איזון מתחילים לרכב בלי בעיה בלי גלגלי עזר. זה השלב שאני מנסה לדלג עליו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האופניים שהבאת לו עשויים ברזל, וותר על זה. הם יהיו לו כבדים מדי. אופני איזון טובים עשויים מאלומניום או עץ לטובת משקל.

לבן שלי היו אופני איזון סטריידר. כשקניתי לו אופניים רגילים ראשונים הייתי מאוד מופתע מהבדלי המשקל.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלומיניום 6 וחצי קילו, פחות אחרי הפירוק של הדוושות, נראה לי שיהיו לו קלות מספיק.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אצלי הספיק לבן הגדול שאפרק לו את הדוושות (הפלסטיק לרגליים, ללא המוטות) בלבד. הוא התחיל מאוחר ללמוד ואופני איזון כבר היו קטנות מדי בשבילו.

לא התרשמתי שהמוטות הפריעו לו כי הם גם ככה מעיפים את הרגליים לצדדים והשרשרת מוגנת ע"י הכיסוי

אז לא מצאתי לנכון לפרק הכל לגמרי.

עם הקטן כבר למדנו וקנינו לו אופני איזון בגיל צעיר, שאחרי כמה שבועות עליהם הספיק לו ניסיון אחד בלבד להצליח לרכב על רגילים.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל לעזור לך עם פירוק מכלול הדוושות, אני גר בראש העין.

לגבי השרשרת, ייתכן ויש לך בשרשרת אלמנט של פתיחה מובנה - תעקוב אחרי החוליות.

מקסימום, ניתן לאסוף את השרשרת ולקבע אותה עם אזיקונים.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אגב, למה להתנגד לאופני איזון? לא שמעתי על מקרה אחד שזה לא קידם את הילד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אופני איזון? כשהייתי ילד לקחנו את האופניים החוצה וניסינו לרכב עד שהפסקנו ליפול. יש שיטה חדשה?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל לעזור לך עם פירוק מכלול הדוושות, אני גר בראש העין.

לגבי השרשרת, ייתכן ויש לך בשרשרת אלמנט של פתיחה מובנה - תעקוב אחרי החוליות.

מקסימום, ניתן לאסוף את השרשרת ולקבע אותה עם אזיקונים.

רב תודות. אני גר בלונדון, ניפגש באמצע?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אופני איזון? כשהייתי ילד לקחנו את האופניים החוצה וניסינו לרכב עד שהפסקנו ליפול. יש שיטה חדשה?

אכן שיטה חדשה. אופניים קלים ובלי דוושות וגלגלי עזר שהילד נוסע עליהם באמצעות דחיפה עם הרגליים. ככה הוא לומד לאזן עצמו, וכשהוא עובר לאופניים עם דוושות המעבר קל ומהיר, כך שאבא לא צריך לרוץ אחריו עם המקל הארור והילד סופג פחות פציעות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלומיניום 6 וחצי קילו, פחות אחרי הפירוק של הדוושות, נראה לי שיהיו לו קלות מספיק.

אז חבל על הזמן. תפרק.:wink:

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי הצנועה אחרי 3 ילדים שלימדתי בהנאה גדולה.

הגדולה למדה בגיל 5, לא הייתה עם אופני איזון, לאחר יומיים של אימונים רכבה לבד על אופניים רגילות.

האמצעית למדה בגיל 5, לא הייתה עם אופני איזון, לאחר יומיים של אימונים רכבה לבד על אופניים רגילות.

הקטן למד בגיל 4, היה שנה עם אופני איזון ורכב כמו איירטון סנה עליהם, לקח לו 3 ימים לרכב לבד על אופניים רגילות.

כולם נפלו בשלב זה או אחר של הלימוד.

בקיצור, תחסוך לך עבודה של פירוקים, לרוץ עם מקל תרוץ בכל מקרה.(דרך אגב, בשלישי כבר קניתי מוט שמתחבר למושב, הרבה יותר טוב ממקל)

בהצלחה

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל - מספיק לגמרי לפרק את הדוושות בלבד. שני הבנים שלי למדו ככה.

גם אצלי.

פרק רק את הדוושות.

ברגע שאתה רואה שהוא מאזן את עצמו במישור\ירידה מתונה, תחזיר את הדוושות.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...