Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחריות על רכב

Avibmor67
שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

רכשתי מחברת ליסינג מסוימת רכב יונדאי I25 שנת 2017 כך שהרכב נמצא עדיין במסגרת האחריות.חברת הליסינג סיפקה את הרכב עם קודן וחיישני רברס.לאחרונה קרתה לי תקלה שכאשר אני חוזר ממכון שטיפה ומכוון את המראות בפיוז קופץ וכתוצאה מכך כיוונון המראות והמולטימדיה של יונדאי מושבתות.פניתי אל מוסך היבואן כדי לפתור את הבעיה והוא הפנה אותי לחברת ליסינג לוודא שההתקנה של הרכיבים הנ"ל נעשתה כראוי כי אם היא לא נעשתה כראוי אז אני אחויב על ידי מוסך היבואן.פניתי לחברת הליסינג והיא מצידה (לפחות עד זמן זה) מתנערת מהעניין בטענה שעבר הרבה זמן מאז והם לא מתחיבים.

ההרגשה שלי שאני הולך ליפול בין שני כסאות גדולים.מה עושים?מה החוק אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בפג׳ו 208 שהייתה עדיין באחריות (אני יד 2, ידיים פרטיות) יש חיישן רוורס אחד שלפעמים ״תקוע״, כששאלתי במוסך אמרו לי שאין אחריות על התקנות מקומיות ליותר משנה, לא משנה אם זה הותקן במסגרת מסירת הרכב ללקוח מהיבואן. כנראה התנערות סטנדרטית בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך זה נשמע כמו חדירת מים למנוע של כיוונן המראות.

כמה זמן לוקח לזה להתייבש? האם אחרי יומיים שאתה מחליף את הפיוז אז הכל עובד כראוי?

תתחיל לבדוק איזה מראה דפוקה.. אתה יכול עם צינור להרטיב רק צד אחד ולבדוק האם זה מקפיץ.

תבדוק האם המנוע של פנימה/החוצה או המנוע של למעלה/למטה מקפיץ.

האם המראות מתקפלות אוטומטית בסגירת הרכב?

האם אתה נוהג לקפל את המראות ידנית בחנייה?

או שיש לך חדירת מים למנועים של המראות או שיש לך חוטים חשופים בצמה.

ברגע שתמצא את הבעיה תדע האם זה התקנות מקומיות שגרמו לחוטים חשופים או כמו שכתבו שבר בכיסוי מראה או בבקלית איתות.

ואז תדע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...