Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש או 0 קילומטר

mycarmazda2
שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי כל מה שקשור ב0 קילומטר ועדיין מתלבטת בין:

אצל היבואן - מאזדה 2 כולל רישוי + קודן/עלוקה/הרמת שמשות/אפל קארפליי/חיישני רברס - 105 אלף

0 קילומטר- עליה לכביש 03/2019 + רישוי + קודן/עלוקה/חיישני רברס - 92.5 אלף

מתכוונת להשאיר את האוטו כמה שיותר (לפחות 5 שנים טפו טפו)

אז מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נשאר כמה שיותר - ליסינג 0 קילומטרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את מתכוונת להחזיק ברכב כזאת כמות שנים ואף יותר הייתי בוחר ב 0ק״מ.

מדובר על אותה רמת איבזור?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק הייתי באותה התלבטות לגבי אותו רכב, החלטתי ללכת על 0 ק״מ גם בגלל תשלום חודשי הרבה יותר נוח (במאזדה ביקשו כפול) וגם בגלל תנאי טרייד אין הרבה יותר משתלמים ומקדמה הרבה יותר נמוכה, מה גם שלא היה את הצבע שרציתי במאזדה (לבן), מדובר על רמת גימור דינאמיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה לתמוך באופציה של 0 ק"מ, בעיקר כשמדובר על טווח ארוך. אך יש כאן הבדלי אבזור גם. השאלה האם מרימי שמשות ואפל car play חשובים לך מספיק בשביל להיפרד מעוד 12.5 אש"ח, שזה כבר שיקול שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שגונבים את הרכב ישר לאחר הקניה לא תפוצי בסכום מלא של ערך הרכב אלא אם כן יהיה בפוליסת המקיף בביטוח חדש מול חדש שאני לא יודע עם קים ברכישה של אפס קילומטר.

עריכה אחרונה על ידי blackpolo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב נשאר לטווח הארוך אופציית ה-0 ק"מ כמובן שעדיפה מבחינת ירידת ערך,רק לוודא מול הביטוח מה הכיסוי שתקבלי.

כמו כן שימי לב שלרכב שנרכש באופציה הזאת יש 3 חודשי אחריות פחות.

בנוגע לאבזור,אם אני לא טועה CP כבר סטנדרטי בכל הרכבים שיוצרו אחרי אוקטובר-ספטמבר.

על קודן/עלוקה הייתי מוותר באהבה רבה גם אם הפרמיה של הביטוח תהיה מעט גבוה יותר,סתם התעסקות מיותרת ברכב ע"י מתקינים סוג "*" ,כנ"ל לגבי המרימי שמשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את מתכוונת להחזיק ברכב כזאת כמות שנים ואף יותר הייתי בוחר ב 0ק״מ.

מדובר על אותה רמת איבזור?

Sent from my iPad using Tapatalk

איבזור היבואן לדגם דיינמיק זהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר תקופה שאני מחפש מאזדה 2 בת 2-3 ללא הצלחה, גם אני שוקל ללכת על 0 ק"מ.

היכן מוכרים ב- 92.5 כולל רישוי?

האם זו הגרסה העדכנית ביותר, כלומר בדיוק אותו רכב שנמכר ישירות ע"י היבואן?

והאם כולל אנדרואיד אוטו? ווייז?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגביי אנדרואיד אוטו אבל אפל קאר פליי לא מגיע בילד אין גם ככה וניתן להתקין מתי שרוצים באותה עלות בה היבואן מוכר את זה במעמד הרכישה (1,400 שקלים).

מדובר בבדיוק אותו רכב (כמובן), במקרה שלי הרכב עלה לכביש בדיוק חודש לפני שקיבלתי אותו (מאי 2019, קיבלתי אותו בשלישי האחרון) עם שובר לטיפול ראשון מתנה במוסכי מאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...