Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בבחירת רכב שטח לטיול מוגאס ללוס אנג'לס

Inbar Weiner
שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם,

בחודש אוקטובר אני טס ללאס וגאס למספר ימים , התכנון הוא טיול או 2 בשטח (משהו רגוע יחסית לא טירוף בכלל!) והחלק השניה הוא נסיעה ללוס אנג'לס וחזרה (כ5 שעות נסיעה לצד)

המחיר ל2 הרכבים זהה אבל אני בכל אופן אשמח להמלצות

הרכבים הם

Toyota Rav 4

או

Jeep Patriot

הבנתי שהשטח הפטריוט לוקח אולם בחווית הנסיעה בחוויה הכללית ברכב ובצריכת הדלק הראב 4 לוקח בענק.

מה אתם אומרים אולי יש לכם מה לחדש ? או שאני טעה כאן.

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות צריכת הדלק הוא לא פקטור.

במיוחד בטיול שרק הטיסה אליו עולה כמה אלפים, הדלק שם ממש זול . ראה שרשור דומה בפורום כללי.

אף אחד מהרכבים שציינת הוא בעל יכולת שטח.

וכאן אנו חוזרים לעניין האפשרויות הבלתי מוגבלות, יציע הרכבים שם בכלל ובהשכרה בפרט הוא בלתי מוגבל.

הייתי ממליץ לך להשכיר 4runner או רנגלר אבל אינני יודע מה אופי הטיולים (מישהו אמר מואב?), כמה נפשות אתם וכמה ציוד אתם סוחבים.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המקומות לטיול שטח בארה"ב הוא מואב. הבעיה היא שמדובר מבחינתך בכשש שעות נהיגה מווגאס, לכיוון ההפוך ממה שאתה צריך.

אז פרקטי זה לא ממש, אבל אם בטעות אתה בעניין אז חפש את Barlow Adventures. הם מתמחים בטיולי שטח ומשכירים רכבי שטח לצורך זה.

בכזה מקרה אתה שוכר מהם את רכב השטח, אין לך צורך ב SUV ואתה יכול להתפנק ברכב קטן כמו יוקון או טאהו...

מכיוון שזה לא ממש פרקטי ולא מקדם אותך לשום מקום, ההמלצה שלי היא שלא משנה באמת איזה רכב תיקח, כי שטח אמיתי אתה לא תעשה ואתה גם לא מחפש.

בנוסף, בניגוד לישראל בה אתה רואה שביל ומיד יורד אליו לטיול, בארה"ב יש סיכוי לא רע שתקבל כדור בראש על השגת גבול, בוודאי באיזורים היותר 'פתוחים'.

עשיתי טיול שטח אקסטרים ברוביקון טרייל המקורי, ולא פעם ראינו שלטים של "דיר באלאק, שטח פרטי". הם מתכוונים לזה.

ההמלצה שלי היא להיכנס לפארקים בדרך ולטייל בהם. שים לב שבאוקטובר אתה עולו להיקלע למזג אוויר סוער.

טיול פרקים כזה, אל תחשוב שמדובר בטיול בשביל קק"ל של 'דרך נוף כרמל', זה יכול להיות עשרות ק"מ של טבע ושבילים יפהפיים.

קח את הראב 4.

תהנה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...