Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין קורולה היברידית SUN או אוקטביה אמבישן 1.0

jeep cherokee
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני 3 שנים נוסע על מכונית ליסינג אוקטביה אמבישן 1.2 ליטר.

בהחלפה בין מכוניות שמציעים לנו קורולה היברידית SUN ואוקטביה 1.0 ליטר אמבישן.

אני מאוד מרוצה מאוקטביה שלי אבל אחרי 3 שנים כשכל מכוניות התקדמו במע' מולטימדיה הם נשארו במקום.

פרמטרים הכי חשובים לי במכונית זה נוחות המושב, שקט בתוך סלון הרכב בנסיעה במהירות מעל 100 ק"ש ודינמיות סבירה.

אוקטביה שיש לי כרגע מספקת לי כל מה שאני צריך, רק מפסידה גדול לקורולה במולטימדיה. אין לה GPS, מצלמת רברס, רדיו אינטרנטי, מקלדת בעברית.

מבקש ממי שכבר נוסע בקורולה היברידית חוות דעת על נוחות, רמת רעש במהירות מעל 100 ותגובה בתאוצה מעמידה וממהירות בינונית.

שמעתי שהיא מרעישה כשלוחצים על הדבשה קצת יותר חזק וקופצת לתורים מאוד גבוהים ויש השהיה בתגובה.

האם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה תהווה עבורך פשרה בביצועים, גם גיר מסרס יותר וגם מנוע אטמוספרי שמכוון לחיסכון.

דווקא המולטימדיה בואג חדשות היא מהטובות , מסך איכותי ותמיכה בקישוריות לטלפון. כמובן יש כאן תלות ברמת גימור ופה יש לך את שתי הנמוכות.

המערכת מולטימדיה בטויוטה בכללי לא להיט ופה מדובר על מערכת בהתקנה מקומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הבנתי את ההתלהבות מהמערכת בקורולה, היא איטית, התפעול מוזר ויש לא מעט באגים.

לזכות הקורולה נוחות נסיעה מעולה וצריכת דלק נמוכה, הביצועים פושרים ורמת הרעש בתאוצה אכן גבוהה, בידוד רעשי הכביש והרוח גם לא מצטיין.

האוקטביה קצת משעממת אבל היא מרווחת ומרוסנת יותר, היא תעניק תחושה זריזה וקלילה לעומת הקורולה והנדסת האנוש שלה עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה תהווה עבורך פשרה בביצועים, גם גיר מסרס יותר וגם מנוע אטמוספרי שמכוון לחיסכון.

דווקא המולטימדיה בואג חדשות היא מהטובות , מסך איכותי ותמיכה בקישוריות לטלפון. כמובן יש כאן תלות ברמת גימור ופה יש לך את שתי הנמוכות.

המערכת מולטימדיה בטויוטה בכללי לא להיט ופה מדובר על מערכת בהתקנה מקומית.

תודה.

מה בקשר לרעשים של כביש/צמיגים ורוחות במהירות גבוה?

זה חשוב לי, אני כל יום שעתיים וחצי עד שלוש שעות על הכבישים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי בדגם הסדאן , בדגם ההאצב'ק שמתי לב לרעשי רוח במהירות נמוכה יחסית של 60 קמ"ש , מאכזב ואפילו קצת גרוע יותר מהדור הקודם. לא מדובר ברעש חזק אבל זה לא אמור לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הבנתי את ההתלהבות מהמערכת בקורולה, היא איטית, התפעול מוזר ויש לא מעט באגים.

לזכות הקורולה נוחות נסיעה מעולה וצריכת דלק נמוכה, הביצועים פושרים ורמת הרעש בתאוצה אכן גבוהה, בידוד רעשי הכביש והרוח גם לא מצטיין.

האוקטביה קצת משעממת אבל היא מרווחת ומרוסנת יותר, היא תעניק תחושה זריזה וקלילה לעומת הקורולה והנדסת האנוש שלה עדיפה.

תודה על אינפורמציה.

מה בקשר לקרינה אלקטרומגנטית?

האם יש מה שהו ברור בנושא?

כל הסרטונים שראיתי נראה לי צולמו על ידי יבואני הרכב.

מדדים קרינה כשרכב מונע אבל עומד ובאף סרטון לא מודדים בנסיעה כשקרינה גודלת משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...