Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ראב 4 חדש- לא היברידי

אילנהד
שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לעזרתכם.. אני מעוניינת לרכוש suv בו רמת האבזור הבטיחותי גבוהה, בגז׳ של לפחות 500 ליטר..אמין..שיהיה apple car play או ממשק בו אפשר לחבר את הטלפון למולטימדיה של הרכב מבלי לשלם חודשית עוד כספים מיותרים לחברות... והכי חשוב, מכיוון שאני מחליפה רכב כל 4 שנים, שיהיה רכב שיחסית קל למכור (אני יודעת שלא ניתן לדעת היום מה יהיה עוד 4 שנים..אבל הבנתי שלטויוטה לאורך השנים יש ביקוש די יציב ולכן שוקלת לרכוש את הראב 4)

התקציב המקסימאלי הוא 180,000₪

האם יש חלופות טובות? או שהראב 4 הכי כדאי?

תודה לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי טויוטה ספיציפיים שנמכרים גם בדגמים היברידיים וגם בדגמי בנזין, דגמי הבנזין סובלים מביקוש נמוך וירידת ערך גבוה משמעותית מהגרסאות ההיברידיות.

לכן לא כדאי, עדיף לשלם עוד 10 אלף ₪ על הגירסה ההיברידית שתפסיד הרבה פחות כסף (וגם בעלת ביצועים טובים משמעותית ויותר חסכונית בדלק).

יש גירסה חדשה של הקיה ספורטג׳ פרימיום 1.6 טורבו, מאובזרת עד הגג (יותר מהראב 4) ומכילה בין היתר מערכת מולטידמיה מקורית בעברית אשר השימוש בה מתבצע באמצעות הפעלת ״נקודה חמה״ בטלפון וללא עלויות של כרטיס סים נוסף, ביצועים מצויינים ושמירת מחיר טובה מאד (לא בדקתי ספיציפית את דגם הטורבו שנמכר עד עכשיו בגירסה עם הנעה לכל הגלגלים שייתכן שירידת הערך שלו אחרת משאר הגרסאות).

תא המטען קצת יותר קטן ממה שרצית, 460 ליטר.

מחיר מחירון כ- 170 אלף ₪ לפני הנחות (ויש הנחות מעת לעת).

לגבי אמינות, הגיר הוא רובוטי כפול מצמדים ובתוואי עירוני פקוק היו מקרים שמנורת התראה על חימום הגיר נדלקה והצריכה עמידה לכמה דקות לקירור הגיר.

אם תוואי הנסיעה שלך הוא כזה אז פחות מומלץ (למרות שיש אחריות 3 שנים, כך שיש לך רק את השנה הרביעית ללא אחריות).

מכיל את כל אבזור הבטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את נרתעת מרכבים היברידיים, ממליץ לבדוק מאזדה cx5, פיג'ו 3008 פרימיום או סיטרואן c5 איירקוס שיין פאק (היחיד שמגיע עם 5 שנות אחריות).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה!

אני לא נרתעת מהיברידית.. פשוט היה יותר יקר.. ולא חשבתי שזה משתלם.. אבל הרבה יותר מרתיע אותי הירידת ערך שאני צפויה לזפוג עוד 4 שנים, עשוייה להיות יותר משמעותית מהעלות היותר גבוהה של ההיברידית.

אז אם אני מבינה, כדאי לקנות כרגע suv היברידי ?

חוץ מהקיה (אני נוסעת הרבה בפקקים), האם יש עוד המלצות?

תודה שוב על כל המידע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראב 4 החדש הדגם בנזין עוד לא יצא לי להתקל ממה שיצא לי לראות ההיברידי בדגם החדש יותר נפוץ מההיברידי בדגם הקודם אם כי גם הוא נמכר בכמויות לצד הדגם בנזין.

גילוי נאות הורי מחזיקים בראב 4 בנזין הדגם הקודם הנעה כפולה (AWD) יכול לומר לך שהרכב אמין חסכוני יחסית למנוע 2.0 ונוח מאוד לנסיעה והשוק של הבנזין מעולה.

213ac56935647e183b2f0af58fda1161.jpg

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ליפני כניסת המיסוי עדיף לך לרכוש את הדגם ה

היברידי .תבדקי גם את הקודיאק המצויין .

הראב 4 ההיברידי כבר חטף בובמה של עליית מחיר בעקבות שינוי מיסוי בתחילת השנה שהוציא אותו מקבוצת זיהום 2 והתייקר בין 10 אלף ש"ח ל- 23 אלף ש"ח ועוד הורידו לו אבזור כדי לספוג העלאת מחיר נוספת.

אני חושב ששינוי המיסוי על רכבים היבריידים שצפוי לחול בחודש ינואר 2020 לא יהיה רלבנטי לראב 4.

לפותחת השרשור, כמה נוסעים יסעו ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם.

הייתי היום גם בסוכנות טויוטה וגם ניסאן.

בטויוטה נאמר לי שבכל מקרה ראב 4 היברידי יהיה לאספקה רק בסוף שנה (נובמבר/דצמבר) פחות רלוונטי עבורי.

בניסאן יש השבוע מבצע .. וראיתי דגם של ניסאן אקסטרייל acenta .. נראה טוב יחסית למחיר ולמה שמקבלים.. השאלה מישהו יודע להגיד איך הוא?

הבנתי שהוא גם תוצרת יפן ומורכב ביפן.

אז השאלה היא, עדיף טויוטה ראב 4 לא היברידי הדגם הכי פשוט שעותה כ170א׳

או הניסאן acenta 7 מקומות, שעולה אותו מחיר כרגע במבצע?

נוסעים ברכב יהיו רוב הזמן 3...

אבל גודל הבגז׳ מאוד חשוב, האמינות ועניין קלות המכירה.

תודה שוב לכולם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את באמת זקוקה לכל הגודל הזה?

את נוסעת בעיקר בעיר עם עוד 2 נוסעים בלבד.

חשבת אולי על משהוא קצת יותר פרקטי?

מה דעתך לבדוק את האופציות שציינתי קודם (פיג'ו, סיטרואן, מאזדה)?

הניסן באמת מפתה במבצעים שחוזרים על עצמם כל כמה חודשים.

על איזה דגם מדובר (בנזין/דיזל 1600/דיזל 1500)?

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נכה וזקוקה לעיתים קרובות להתנייד עם ציוד בבגז׳... בעלי חובב טיסנים, ובסופ״ש אוהב לנסוע להטיס.. לכן גודל הבגז׳ הוא קריטי :)

לגבי ניסאן, זה הבנזין החדש (ההפרש לדיזל הוא של כ1,000₪)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסאן מרגיש כבר מיושן ביחס למתחרים, האבזור לא מתעלה ובוודאי לא אבזור הבטיחות שמציג נחיתות משמעותית ביחס למתחרים.

מאזדה CX5 שכבר הוצע כאן הוא רכב מאוד מרשים, יש לו ביקוש טוב בשוק המשומשות, הוא מציע הנדסת אנוש ואיכות ברמה גבוהה וגם אבזור בטיחות טוב. אני לא חושב שהטויוטה בגרסת הבנזין מציג עדיפות מול המאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לדברים שנכתבו,

באקסטרייל 7 מקומות תא מטען בינוני של 450 ליטר ואת לא צריכה את כל המקומות.

עם כבר אז הגירסה המתאימה יותר היא עם 5 מקומות ששם תא המטען הוא 550 ליטר (למיטב זכרוני) והחא גם יותר זולה.

בגירסת הבנזין החדשה יש גם גיר רובוטי חדש ולכן לא ידוע על בעיות אבל ההתאמה לפקקים כנראה פחות טובה גם בו.

גירסת הדיזל כוללת גיר רציף שמתאים יותר לתוואי עירוני אבל לגירים רציפים של ניסאן קראתי שיש בעיות אמינות, אולי לא בזה שבאקסטרייל. קראתי גם על בעית אמינות במגדשי הטורבו. אבל יש אחריות של 3 שנים גם כאן. מעבר לכך מנועי דיזל צריכים נסעה בינעירונית משמעותית מעת לעת כדי לעבור תהליך ניקוי של מסנן החלקיקים.

במאזדה cx5 תא מטען בינוני בנפח 450 ליטר. יחידת ההנעה עצלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפל תא המטען פחות מעיד על יכולת נשיאת ציוד כזה או אחר.

תא מטען מרשים יש לאאוטלנדר 5 מושבים, סיטרואן סי5 ופולקסוואגן טיגואן.

למעשה, קיפול מושב אחורי בכל suv יכול לתת מענה הולם לצרכים.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר ההמלצות פה, הלכתי לבדוק את המאזדה cx5 דגם אקזקוטיב, את האקס טרייל דגם אקסנט ואת ראב 4 דגם אקספיריינס (לא היברידי, היברידי ההספקה רק בדצמבר ולא יכולה לחכות).

המאזדה עכשיו עם יום המבצעים יוצא 171,900 (ללא אגרת רישוי)

האקסטרייל דגם אקסנט יוצא 168,000 + ביטוח חובה חינם לשנה (ללא אגרת רישוי)

הראב 4 יוצא 180,000 (ללא אגרת רישוי)

מבחינת בגאז׳ כולם נראים לי בסדר.

מבחינת אמינות והכי חשוב שמירה על ערך ושוק..

מי מביניהם הכי כדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לשמוע: למה שלרכב היברידי יש עדיפות בשוק היד השניה?

הרי הוא יותר יקר, וביום מן הימים המצבר ההיברידי יצטרך החלפה וזה גם יהיה יקר. נכון אפשר לעשות ביטוח למצבר אבל זה תוספת של עוד 400~500 ש"ל כל שנה + העניין שחייבים לטפל רק במוסך המורשה שזה גם יקר יותר. אז סה"כ היברידי יוצא חבילה מאוד יקרה ליד שניה.

כרכב חדש כמובן שזה לא המצב , כי הביטוח על המצבר ההיברידי הוא חינם ל-5 שנים הראשונות, ובשנים הראושנות לא צפוי שיהיו טיפולים יקרים - רק טיפולי 15K או שנתי.

וזה לא שההיברידי חוסך כ"כ הרבה בדלק.

אז נניח ביאריס - באמת יש ביקוש יותר גבוה להיברידי מאשר הגרסת בנזין?

ובקורולה - ההיברידית תהיה יותר מבוקשת ביד השניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...