Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טכנאי מזגנים בקהל? החלפת כרטיס פיקוד Saga A-12

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, הרבה זמן לא הייתי פה :)

המזגן פיתח אופי משל עצמו והתחיל להכבות/להידלק לבד בפרקי זמן של כמה דקות וגם להחליף טמפ׳ עצמאית.

בדיקה והתייעצות מראים שנדרש להחליף כרטיס פיקוד, עלותו כ300 שקלים וכולל החלפה כ600 שקלים.

התייעצות עם טכנאי מזגנים וסרטונים ברשת מראים שזאת עבודה פשוטה יחסית, פשוט צריך לדעת לפרק את הפאנל הקדמי כמו שצריך.. אז אם יש פה טכנאי מיזוג שיצא לו להתעסק עם הדגם הזה אשמח לדגשים כדי להגיע מוכן לפירוק (לא מתבצע בדירה שלי).

נ.ב

הבנתי שהתקלה המתוארת ניתן לסדר ע״י החלפת כבל/ממסר בכרטיס פיקוד במקום החלפתו ע״י החלמות פשוטות בעלות של עד 100 שקלים, אז אם יש פה מישהו שיצא לו להתעסק עם הדגם וידע לכוון אותי מה להחליף בכרטיס ואיזה חלקים לרכוש מה טוב :)

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...