Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין קיה פיקנטו לשברולט ספארק

eliya123
שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, חדש כאן

אני מעוניין לרכוש רכב מיני.

עשיתי סקירה מקיפה של כמעט כל רכבי המיני בשוק ועלו לי שני רכבים שמצאו חן בעיני - הקיה פיקנטו והשברולט ספארק.

בעיקרון יותר התחברתי לשברולט בעיקר בגלל הכוח שלה ביחס לשאר הרכבים בקטגוריה.

מה אתם חושבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספארק יתרון של זיריזות, במתיחת פנים שהייתה לאחרונה גם קיבלה 10 כריות אוויר, בלימה אוטונומית והתראה על סטיה מנתיב.

כמו כן לדעתי היא נוחה יותר ועקב גיר רציף גם חיסכונית יותר.

מנגד לקיה 7 שנות אחריות, תדמית טובה יותר ותא מטען גדול יותר.

אישית הייתי בוחר בשברולט.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי מהמהר והולך על הפיקנטו.. האמינות שלה מוכחת והיא עם שוק מצויין, גם כמו שכבר ציינו יחסית למיני התא מטען שלה גדול יותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב קצת אחרת, בשניהם הפלסטיק זול וקשיח, בין אם זה הדשבורד או דיפוני הדלתות.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסחירות עדיפה בפיקנטו והיא מוכחת מבחינת אמינות כמו שנאמר,

מצד שני הדור הקודם של הספארק עם מנוע 1.4 וגיר רציף (אם אני לא טועה) גם הייתה בסדר גמור.

בפועל כרכב, הספארק מציע חבילה טובה יותר - בעיקר בנושא הבטיחות. גם לפיקנטו יש בלימה אוטונומית (עד 80 קמ"ש), אבל בשברולט מערכת זיהוי סטיה מנתיב היא מקורית ולא התקנה מקומית כמו בפיקנטו, יש 10 כריות אוויר (לעומת 7 כריות אוויר בפיקנטו).

גם באבזור נראה שהשברולט עדיפה, זה לא שהמצב בפיקנטו רע, אבל בשברולט יש עוד דברים נחמדים שאין בפיקנטו כמו למשל בקרת שיוט.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק לטעמי לפחות רכה ונעימה יותר לפחות בסביבה העירונית.

נסעתי בפיקנטו הקודמת ודיי מרגישים חבטות וזעזועים של מכסי ביוב כל מיני שברים ופגמים וכו' וכו'. (אלא אם כן הם שינו משהו בפיקנטו החדשה).

הספארק אמנם לעתים מתנדנדת אך היא משככת דיי יפה את המפגעים השונים.

הכח הנוסף בא לידי ביטוי בנסיעה בעליות ובמאמץ מתמשך כזה היא תהיה שקטה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפיקנטו החדשה נוקשה.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...