Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בהתקנת מערכת קיה פיקנטו 2016

שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי קניתי קיה פיקנטו 2016 והמערכת נוראית אז החלטתי לשדרג אותה.

מקריאה בפורומים הבנתי שדבר ראשון צריך להחליף את הרדיו עצמו בגלל המגבר החלש שלו . התכנון הראשוני שלי היה לקנות מערכת אנדרואיד אוניברסלית מאיביי ולהתקין אותה אבל איך אני יכול לוודא שהמגבר שלו ואיכות הסאונד שיצא ממנו יהיה יותר טוב באמת?

בקשר לרמקולים אני מתכנן לקנות גם מחו"ל ולהתקין בארץ, התקציב שלי ממש לא גבוה ורציתי לדעת אם מישהו התקין בעבר בפיקנטו מערכת ויכול לומר לי אם להחליף את הרמקולים הקדמיים (4") ואת אלו שבדלתות האחוריות (5.25") יספיקו לסאונד טוב (לא מצפה למשהו מפוצץ) או שכדאי להחליף רק סט אחד ולהתקין במגש מאחורה רמקולים?

אשמח לעצות תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני נוהג על אותו הרכב.

דבר ראשון כמובן להחליף את המערכת המובנית, יש לה איכות של טרנזיסטור עם בלוטוס.

לגבי מערכת אנדרואיד אוניברסלית, אני בספק לגבי איכות הסאונד, אולי מבחינת פיצ'רים היא סבבה, אישית לא יצא לי לנסות.

יכול להמליץ על פיוניר או אלפיין מבחינת סאונד, אבל אתה בטח תרצה אנדרואיד עם חיבור לאינטרנט וויז וכו'.

קח בחשבון שהמקום לרמקולים מקדימה הוא קטן יחסית, רמקולים של 4 אינץ' אם אני לא טועה, אין היצע גדול, הרכבתי סט של מורל שיחסית עושה את העבודה.

(יש גם מקומם לקומפוננט מאחורה, אבל אחרי שהרכבתי יכול להגיד לך שאלא אם כן אתה חובב סאונד מטורף, אין לזה הרבה הצדקה).

סאב ומגבר חובה, יש אינספור מותגים, חפש קצת ברשת, תנסה לשמוע אצל חברים, אולי במפגשי סאונד אם יש כאן, כי זה הרבה עניין של טעם ואיזה סאונד האוזן שלך אוהבת.

אני יכול להמליץ לך על מתקין ברמה גבוהה מאוד אם אתה רוצה, יוסי אלפיין מאור יהודה.

מוזמן לשאול עוד שאלות, כי באמת שמבחינת סאונד העמסתי כל מה שאני יכול על הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני נוהג על אותו הרכב.

לגבי מערכת אנדרואיד אוניברסלית, אני בספק לגבי איכות הסאונד, אולי מבחינת פיצ'רים היא סבבה, אישית לא יצא לי לנסות.

יכול להמליץ על פיוניר או אלפיין מבחינת סאונד, אבל אתה בטח תרצה אנדרואיד עם חיבור לאינטרנט וויז וכו'.

קח בחשבון שהמקום לרמקולים מקדימה הוא קטן יחסית, רמקולים של 4 אינץ' אם אני לא טועה, אין היצע גדול, הרכבתי סט של מורל שיחסית עושה את העבודה.

(יש גם מקומם לקומפוננט מאחורה, אבל אחרי שהרכבתי יכול להגיד לך שאלא אם כן אתה חובב סאונד מטורף, אין לזה הרבה הצדקה).

סאב ומגבר חובה, יש אינספור מותגים, חפש קצת ברשת, תנסה לשמוע אצל חברים, אולי במפגשי סאונד אם יש כאן, כי זה הרבה עניין של טעם ואיזה סאונד האוזן שלך אוהבת.

אני יכול להמליץ לך על מתקין ברמה גבוהה מאוד אם אתה רוצה, יוסי אלפיין מאור יהודה.

מוזמן לשאול עוד שאלות, כי באמת שמבחינת סאונד העמסתי כל מה שאני יכול על הרכב הזה.

ראיתי את המחירים של מה שהצעת והם ממש בשמיים.. אני מחפש אנדרואיד בעיקר בשביל הנוחות של הוייז ספוטיפיי דיבורית וכאלה.. השאלה אם מגבר חיצוני יוכל לעשות את העבודה.

כמה עלו לך הרמקולים מקדימה פלוס מאחורה והשאלה אם לשים רק סאב ומגבר יעשה את העבודה עם הרמקולים הקיימים ברכב..

בדקתי גם היום את הרמקולים מאחורה והם בקושי נשמעים אצלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הרמקולים הקיימים לצערי אפשר לעשות רק חמוצים.

זה למי שהשימוש שלו במערכת זה רק שיחות ורדיו.

שני הקומפוננטים עלו לי בסה"כ משהו כמו 3000 ש"ח.

אבל הכל שאלה של תקציב וכמה אתה מוכן להשקיע, אתה לא חייב להגיע לסכומים האלה למרות שלדעתי זה לא כזה גבוה לציוד שקניתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני נוהג על אותו הרכב.

עם הרמקולים הקיימים לצערי אפשר לעשות רק חמוצים.

זה למי שהשימוש שלו במערכת זה רק שיחות ורדיו.

שני הקומפוננטים עלו לי בסה"כ משהו כמו 3000 ש"ח.

אבל הכל שאלה של תקציב וכמה אתה מוכן להשקיע, אתה לא חייב להגיע לסכומים האלה למרות שלדעתי זה לא כזה גבוה לציוד שקניתי.

אי לא מעוניין במשהו מפוצץ, סאונד נעים וממוצע מספיק לי.. מתכנן כנראה לקנות את הרמקולים בחול ולהתקין בארץ, זול כמעט בחצי.

יש לך המלצות לתקציב נמוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...