Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה עם Android Auto - שיקוף למסך המערכת

JustMe24
שימו לב! השרשור הזה בן 848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי רכב טויוטה חדש, והמערכת בו אמורה על פניו לעבוד עם Android Auto (בתפריט ההגדרות יש אפשר לעבור בין אנדרואיד אוטו ואפל קאר).

מכשיר טלפון - פיקסל 3, הגיע עם אנדרואיד אוטו מותקן.

עכשיו - ברמת העיקרון, האפליקציה עובדת. היא נפתחת בתחילת הנסיעה, אפשר לנווט דרכה, לשמוע ספוטיפיי, להתקשר... אבל, אין שיקוף במסך המערכת ברכב.

(שומעים את הסאונד דרך המערכת, אפשר להפעיל את OK google דרך הרכב, אבל אין שיקוף בין המכשיר למסך).

אין הבדל בהתנהגות אם המכשיר מחובר לUSB או לא.

כשאני נכנסת להגדרות האפליקציה לconnected cars, שתי הרשימות (accepted/rejected) ריקות. לא מבינה למה הוא לא מזהה את הרכב, מניחה שזה שורש העניין.

הבנתי שיש בעיות עם אנדרואיד אוטו בגרסת אנדרואיד 9, אבל אני לא באמת יכולה לדעת אם זו הבעיה.

הבנתי גם שבאופן רשמי אנדרואיד אוטו לא נתמכת בישראל, אבל עובדה שבטלפון היא עובדת. אני פשוט לא מצליחה להבין איך ולמה זה לא עובד עם המסך.

רעיונות? טיפים? עזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרעיון של אנדרואיד אוטו

היא לא אמורה לשכפל את מסך הטלפון שלך

רק להראות לך את האפליקציות שרלוונטיות לנהיגה (וויז ספוטיפיי טלפון)

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי עם גלקסי S8 ואנדרואיד 9 עבד מצויין בחיבור לסקודה אוקטביה.

תבדוק בהגדרות של הרכב שאנדראויד אוטו אולי מאופשר והוא ברירת המחדל ולא מירורלינק למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים

1. כרגע מוגדר לך בטלפון שברגע שהוא מתחבר לבלוטוס של הרכב - אוטומטי הוא יעלה את האפליקציה אנדרואיד אוטו

2. כרגע את מחוברת רק בבלוטוס למערכת ולכן את רק שומעת ולא רואה

3. סביר להניח שאין לך את הגירסה החדשה של האפליקציה ברכב (הגירסה החדשה מאפשרת לדבר עם הטלפון אלחוטי)

כלומר, כדי לראות וויז, תצטרכי בכל מקרה לחבר עם כבל

מעבר לכך

זה כבר לחבר את הטלפון לרכב

ולהתחיל לשחק עם ההגדרות של המערכת ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרואיד אוטו מוגדר ברכב כאופציה הדיפולטיבית

כאמור, גם כשהטלפון מחובר עם כבל, אין שינוי בהתנהגות.

איך בודקים/מעדכנים גירסה של האפליקציה ברכב?

ניסיתי כבר לשחק עם כל ההגדרות בזמן שהטלפון מחובר, לא הגעתי רחוק.

הבנתי שיש עניין גם של כבלים - לא כל כבל USB יעבוד? לפני שאני הולכת וקונה אחד אחר (שאולי גם לא יתאים), יש משהו ספציפי שעדיף לחפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נדמה לי שמצאתי את שורש הבעיה.

במערכת יש אפשרות לשנות את רקע המסך ולהעלות תמונות. כשאני בוחרת חיפוש, הוא אומר שהוא לא מזהה התקן USB מחובר, למרות שהטלפון מחובר.

מכאן שזה שורש הבעיה.

עכשיו רק נשאר להבין אם זו בעיה ברכב, בכבל או במכשיר הנייד...

תודה על התגובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוודא שאכן המכשיר ברכב תומך באנדרואיד אוטו (איזו גירסה וכו וכו)

וכן בודק לגבי כבל מכיוון שפיקסל 3 על פניו לא אמור להיות הבעיה (בכל זאת פיקסל = גוגל = אנדרואיד)

הסתכלי בקטלוג של פיוניר לדוגמא ונסי להבין האם זה כבל מיוחד....

בהצלחה ונשמח לעדכונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הייתה אותה הבעיה אבל עם טלפון אחר ורכב אחר. החלפתי כבל והכל התחיל לעבוד פיקס. ( דווקא הכבל המקורי לא עבד) . לקחתי כבל מקורי של סמסונג ישן שהיה לי בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי טויוטה בארץ תומכת ב-Android Auto? מתקינים בארץ מערכת מקומית שמסרסת את המולטימדיה אפילו מ-Car Play (ממשק דומה רק לאייפונים) שיש במערכות מקוריות הנמכרות בחו"ל. עד כמה שאני יודע רק לפני כמה חודשים טויוטה עולמית החליטה שהיא מתחילה לעבוד בנוסף ל-Car Play גם עם Android Auto אך זה יקרה רק במקרה הטוב בשנה הבאה ולא בטוח שיגיע לארץ מאותה סיבה שבארץ מתאימים את המערכת לשפה עיברית לכן היא לא מקורית לפי הגדרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

לי יש בעיה בחיבור של realms 6 לאנדרואיד אוטו.  הוא מנתק לי שיחות...

לא היתה לי בעיה עם המכשיר הקודם.  

משהו נתקל בבעיה דומה?  אשמח לענות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...