Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת השכרה אמינה

JUSTDOIT
שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודש שכרתי רכב.

החברה היחידה שמצאתי שנותנת אפשרות לכיסוי ביטוחי מלא (בלי החרגות של צמיגים/ מרכב תחתון וכו') היא שלמה סיקסט.

שאר החברות לוקחות שתלם עבור כיסוי ביטוחי מלא, אך מחריגות צמיגים/ מרכב תחתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני מכיר אין דבר כזה בלי מרכב תחתון, לא בארץ ולא בעולם - נהיגה תוך כדי גרימת נזק למרכב התחתון היא ב99% מהמקרים בגלל רשלנות(נהיגה בכביש לא סלול וכו') ולכן חברות ההשכרה אינן מחריגות אותה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם +/- אותו דבר

תעשה ביטול השתתפות עצמית

אם לא תעשה יאכלו לך תראש על כל שריטה בכמה מאות ש"ח

זה הרווח שלהם והם לא מפספסים אף הזדמנות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולן אותה הדבר. לדעתי, בשנים האחרונות חלה ירידה באיכות רכבים ולרוב מקבלים רכבים שחוטים.

חושב! תעשה ביטול השתתפות עצמית ואם אתה מתכוון לנסוע יותר מ-200 ק''מ דווח בזמן שאתה מבצע את העסקה.

קרה לי שביצעת הזמנה דרך האתר של שלמה סיקסט ושם אין אופצייה של חריגה בק''מ והעסקה בוצעה ל-200 ק''מ. בפועל עשיתי הרבה יותר ובזמן החיוב חוייבת כפול! לכן חושב מראש לציין זאת ולא לשלם קנס של חריגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עבדתי יותר משנה בחברה להשכרת רכב, והמקרים שבהם חייבו מישהו לשלם על נזק כל שהוא היו נדירים מאוד, אלא אם זה משהו ממש צועק מכה רצינית או חוסר במוצרים שניתנו עם הרכב וכו' כי שריטות ופגיעות קטנות ברוב רובם של הרכבים כבר יש וקשה לתפוס ולהוכיח שאתה גרמת לשריטה הזו או הזו. זה תלוי מאוד בטוב ליבו של הנציג שהוציא את הרכב ושקיבל אותו חזרה.

חוץ ממקרים של ליסינג תפעולי שקיבלו רכב חדש וכשהוא חוזר עושים סקירה על כל הרכב וכל דבר קטן נכנס לדו"ח שהחברה תשלם בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה בערך (עוד לפני שקניתי רכב) השכרתי רכב מהרץ, ללא הגבלת ק"מ וביטוח מלא לשבוע וחצי (עלה לי כ1100 ש"ח פלוס מינוס ממה שזכור לי).

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות ההשכרה הגדולות (הבינלאומיות + אלדן ) ברמה גבוהה, מנוהלות ומסודרות.

הבעייה בד"כ היא בלקוחות :-P.

אם תתנהג עם רכב ההשכרה כמו עם שלך, תחזיר בזמן, דלק כמתחייב וכו' לא תהיה בעייה . ולגבי ביטוח, תעשה מה שאתה עושה עם הרכב שלך.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול יצא לי לשכור ליומיים-שלושה מאלדן, שלמה סיקסט, באדג'ט והרץ. כולם בסופו של יום די אותו דבר, חשוב לעשות ביטול השתתפות עצמית שתטייל עם ראש שקט. יש הבדלים קטנים פה ושם (רמת הרכבים שמקבלים, בהרץ אפשר לקחת ידני, אלדן קצת יותר יקרים לדעתי למרות שהמידע שלי לא עדכני ותמיד אפשר לבדוק בעצמך באתרים, ועוד דברים קטנים כמעט שוליים כאלה) אבל בגדול לא יכול להגיד שאני ממליץ על מישהו מהם על פני השני.

בכל מקרה הרכב אצלך רק יומיים שלושה אז גם אם הרכב שחוט לא קרה כלום. כן שמעתי על מקרים של אנשים שעושים תאונות עם הרכב השכור (בד"כ עם עמוד או עץ, או כל עצם דומם שלא ידרוש ממך פרטים :lol:), מתקנים אותו בשטחים בזול כדי לא לשלם השתתפות עצמית ואז מחזירים לחברה ושם לא שמים לב לזה, אז הפוטנציאל לקבל רכב שחוט קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...