Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי שכירת רכב בגרמניה.

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם, מספר שאלות לגבי שכירת רכב במערב בגרמניה:

1. מבחינת מחיר - האם המחיר יהיה משמעותית גבוה יותר אם אני אזמין ביום הנחיתה במקום, ולא חודשיים מראש באינטרנט?

2. ידוע לי שאם אני מזמין באינטרנט מתחייבים לי על קבוצה. אם אני שוכר במקום, האם מקובל לתת לי לבחור את הרכב שאני רוצה (במידה וזמין במלאי?)

3. האם יש העדפה למקום השכירות? בדרך כלל זה מתחלק ל-נמל תעופה \ רכבת \ עיר. מה ההבדלים הין מבחינת היצע רכבים והן מבחינת מחיר?

תודה רבה על עזרתכם.

התכנון שלי אגב הוא לאמצע אוקטובר וב-99% אחוז היעד הוא פרנקפורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3.בתחנות מרכזיות יש יותר רכבים.

לדוגמא, שכרתי רכב בגרמניה בשדה התעופה האנן שזה שדה עם טרמינל נוסעים קטנטן - שכרתי דרך אוויס והיו בחניון של הסוכנות 7 רכבים בכל החניון.

מצד שני בתחנות גדולות(לדגומא אם הייתי שוכר בשדה התעופה בפרנקפורט יש מבחר גדול יותר) - במקרה שלי לכאורה שודרגתי כי הזמנתי גולף או דומה והיה רק מאזדה cx5 ידני(שמבחינתם זה 2 קטגוריות שדרוג) ביחס למה שהזמנתי.

2.גם אם הזמנת קבוצה והגעת לשדה תעופה ותשאל מה יש במלאי ישמחו לעזור לך, יש מקומות שגם שאלו אותי מה אני מעדיף מתוך הרכבים שקיימים במלאי - וכמובן ישמחו להציע לך לשדרג במקום לקטגוריה אחרת אם יש רכב אחר שבא לך ״להתפנק״ עליו(בתוספת ההפרש כמובן), אני מזמין תמיד קטגוריה משפחתית רגילה(גולף,מגאן,אסטרה וכו׳) ואם יש שדרוג מעניין בתחנה ובא לי אני משדרג, אם לא לוקח את מה שביקשתי בהזמנה, קרה לי כבר שהזמנתי רכב בקטגוריה גבוהה יותר מראש(כמו מרצרדס a קלאס) וגיליתי לדוגמא שלמרות שביקשתי ידני יש רק אוטומט, ואז באסה להשתנמך בחינם למשפחתית רק בשביל ידני ולכן הפסקתי לעשות זאת.

1. תזמין מראש, עדיף שתהיה לך הזמנה משוריינת ושמורה לרכב ״רק למקרה״ - לך תדע אם לא תגלה שחסרים רכבים כי באת בעונה עמוסה וכל הרכבים משוריינים, במקרה הכי גרוע תקבל את הרכב שכבר הזמנת(ראה סעיף מעל).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנמלי התעופה הגדולים כמו פרנקפורט ומינכן למשל יש מבחר עצום של מכוניות ותמיד אפשר לנהל משא ומתן על המכונית ועל תנאי ההשכרה. מומלץ להזמין מראש ואז מובטח לך רכב כלשהו ואם לא מוצא חן בעינך אפשר לדבר איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכירה בשדה התעופה תיה טיםה יותר יקרה. מצד שני, אתה חוסך את הנסיעה בעיר. יש גם אפשרות לשכור בעיר ולהחזיר בשדה (או להפך) - יש מקומות בהם זה באותו מחיר, יש מקומות בהם משלמים עמלת החזרה במקום שונה. זה משתנה ממדינה למדינה ומחברה לחברה.

בכלל, אני ממליץ לעשות סקר מקדים של מחירי השכירות כולל כל התוספות ורק אז להזמין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי רכב מפרנקפורט לפני פחות מחודש ל 4 ימים.

* ממליץ לבדוק את Expidia, שכרתי דרכם Sixt חודשים מראש מרצדס E קלאס ב 44$ ליום. לא מצאתי שום מחיר שמתקרב לזה.

* בפועל כשנחתי לא היה מרצדס E קלאס אז הצעו לי BMW סידרה 4 או מרצדס CLA שנייהם בני מספר חודשים. כמובן ללא תוספת תשלום.

* מאד נוח לקחת ולהחזיר את הרכב לשדה התעופה כי אחרת אתה מתחיל להיסחב עם מזוודות.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...