Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי חוסר בויטמין B12, נתנו לי לקחת 50,000% יותר ליום. למה?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

50 הסנט שלי,

הברזל וB12 שלי נמוכים\גבוליים מאז גיל הטיפשעשרה.

לאורך השנים ניסו לדחוף לי מלא סוגים של תוספים, רובם עשו לי עצירות.

התוספים היחידים שלא עושים לי בלאגן בבטן הם תוספים עדינים שמיועדים לנשים בהריון.

לכל מי שבטוח שתזונה וספורט הם פתרון להכל, אני דוגמא חיה לכך שזה לא נכון. אני אוכל הרבה בשר, ממעיט בפחממות (ממש לא נמנע לגמרי, הכל יחסי), עושה ספורט על בסיס קבוע, גם אירובי וגם אנאירובי, ועדיין הברזל בשלו.

אישית אצלי לא מורגש הבדל בין התקופות שאני לוקח תוספים לתקופות שלא, לכן אני מזמן הפסקתי לקחת אותם והגוף שלי לא מתלונן.

לנושא המינונים בשאלה הראשונה, המינון הגבוה בטבליות הללו מקורו בהנחה שהגוף שלך מסוגל לספוג אחוז נמוך של ברזל דרך מערכת העיכול, לכן אם יספק מ"ג אחד מתוך טבליה של 1000מ"ג, זה סבבה לגמרי (המספרים להמחשה בלבד).

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת הסיבה שדיונים על בריאות לא מתאימים לפורום מהסוג הזה

מה הקשר ספורט לb12?

תזונה - יש אנשים עם בעיות ספיגה שתזונה מאוזנת לא תעזור להם, לחזור על המנטרה הזאת של "תזונה וספורט" זה לא פתרון לכל בעיה בריאותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים חושבים שאם הם יאכלו מזונות עשירים בX Y וZ אז הגוף שלהם יקבל את הויטמינים הללו

כמובן שזה לא לגמרי נכון, וחבל שלא מסבירים את זה מספיק

כדי לקבל ויטמינים ממאכלים מסוימים צריך לאכול את המאכלים הללו עם מאכלים אחרים שעוזרים בספיגה ולהימנע ממוצרים אחרים שמונעים את הספיגה

למשל בסלט שמים שמן כי זה עוזר לספיגה של ויטמינים מהסלט, וכן זה גם יותר טעים

ככה שגם אם תאכל בשר כל היום זה לא אומר שהגוף שלך באמת ייקח ברזל ממה שאכלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50 הסנט שלי,

הברזל וB12 שלי נמוכים\גבוליים מאז גיל הטיפשעשרה.

לאורך השנים ניסו לדחוף לי מלא סוגים של תוספים, רובם עשו לי עצירות.

התוספים היחידים שלא עושים לי בלאגן בבטן הם תוספים עדינים שמיועדים לנשים בהריון.

לכל מי שבטוח שתזונה וספורט הם פתרון להכל, אני דוגמא חיה לכך שזה לא נכון. אני אוכל הרבה בשר, ממעיט בפחממות (ממש לא נמנע לגמרי, הכל יחסי), עושה ספורט על בסיס קבוע, גם אירובי וגם אנאירובי, ועדיין הברזל בשלו.

אישית אצלי לא מורגש הבדל בין התקופות שאני לוקח תוספים לתקופות שלא, לכן אני מזמן הפסקתי לקחת אותם והגוף שלי לא מתלונן.

לנושא המינונים בשאלה הראשונה, המינון הגבוה בטבליות הללו מקורו בהנחה שהגוף שלך מסוגל לספוג אחוז נמוך של ברזל דרך מערכת העיכול, לכן אם יספק מ"ג אחד מתוך טבליה של 1000מ"ג, זה סבבה לגמרי (המספרים להמחשה בלבד).

בדיוק מה שקרה לי. כאבי בטן.

לגבי עייפות, אני בכלל לא עייף. אני אוהב לישון ואני כבר ב21:00 ישן.

קם ב5 להתפלל כמו אריה.

ב7 החנות נפתחת ואני מלא אנרגיות וקופצני. לא מרגיש עייפות כמו שרשום שחוסר בויטאמין B12 יגרום.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזונה לא פותרת הכול, יש אלף ואחת בעיות שתזונה לא פותרת. לפות"ש יש אקזמה בדרגה קשה אם אני לא טועה, וזה משהו שעם כל הכבוד לעצות באינטרנט, לא נפתר עם תזונה - אולי חוץ ממקרים מסוימים שבהם מזון כזה או אחר מחריף את הבעיה.

(משקל תקין/על הצד הנמוך כן מונע שלל בעיות, או אפילו את רובן, אבל זה לא המקרה כאן)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אקזמה

פסוריאזיס

אין לך מושג כמה שרלטנים קיימים בקבוצות הסגורות.

מבטיחים ניקוי רעלים, מזון יבש, מזון טיביע,להיות קשור לעץ לאכול עשב, דיקור סיני, דיקור יפני, דיקור כורדי אוטנטי המשלב קובה חמוסטה חמה.

טועני שכך יעבור הפסוריאיזיס. - הבל הבלים! מי שהיה לו תרופה היה יכול לקנות את מפעל פרארי ובניו. לא היה צריך לפרסם את עצמו בפרצוף חסוי בפייסבוק ולמכור את רעיונותיו בביטקוין.

הלכתי לישון נדבר מחר.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשרלטנים האלה השורה האחרונה בחתימה שלך?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשרלטנים האלה השורה האחרונה בחתימה שלך?

זה פורסם בארץ נהדרת לפני 10 שנים פלוס, התאהבתי במשפט הזה. הוא ניסה {יובל חמו} למכור לאנשים את החוטים האדומים.

משפט גדול!!!

לא טבעוני.

אוכל הרבה ג'נק.

נקניקיות, בשר אדום, בשר טחון, ביצים, אורז, דגים. הב לי הב לי

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...