Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

OPEL ADAM S ירדה מהאתר של יבואן אופל בארץ

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוצא שם רק את האדם אנלימיטד, האם זה אומר שהפסיקו למכור כאן בארץ את גרסת הספורט?? חשבתי לקנות אותה :(

https://www.opel.co.il/%D7%93%D7%92%D7%9E%D7%99%D7%9D/49/%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%93%D7%9D-UNLIMITED-1.4L/

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי לפני חודשיים אחת באיזור ה90 אלף(אדם S) - לדעתי לובינסקי ניסתה לחסל מלאי שלהן(לא היה נסיעת מבחן - מה שגרם לי לוותר) יש מצב שהן באמת לא נמכרות יותר בארץ.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם, איזה באסה לשמוע. זה אומר שגם לא כדאי לקנות יד2 כי בטח לא יהייה לי שוק למכור אותה בעתיד.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבאירוע שהם עשו בפסח עמדה אדם S באולם בצבע אדום, אולי באמת מכרו אותה ואת המלאי המצומצם שנשאר מחברת שלמה והפסיקו

Alfa Romeo 164 3.0 super v6 1995

Alfa Romeo spider 2.0 twinspark 1997

Alfa Romeo giulietta milano 2014

Volkswagen polo gti 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה לובינסקי הודיעו שכל הדגמים מבוססי GM יירדו מההיצע וימכרו רק דגמים מבוססים על פיג'ו-סיטרואן.

בסוף הוחלט לשווק גם את האדם והאינסיגניה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסיקו למכור אותה כי הפסיקו לייצר אותן לפני כמה חודשים בערך, אני גם עם אחת כבר שנתיים וחצי, מרוצה ממנה מאוד מעלה חיוך כל בוקר להכנס אליה.

קיוויתי שיביאו לפחות לעוד שנה את הדגם כדי שאוכל להשתדרג אבל לצערי זה לא יקרה, פזלתי גם לכיוון הסוויפט ספורט בגלל ה 4 דלתות אבל מסתמן שגם היא לא תגיע. לא כיף פה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם, איזה באסה לשמוע. זה אומר שגם לא כדאי לקנות יד2 כי בטח לא יהייה לי שוק למכור אותה בעתיד.
אם אתה חושב לקנות אופל בכללי, אתה כבר לא בכיוון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

מי שקונה אופל לא מסתכל על המחירון או השוק, קניתי אותה כי התמורה שלה למחיר היתה הכי טובה בפועל לעומת מתחרות (אבארט לדוגמא)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי לפני חודשיים אחת באיזור ה90 אלף(אדם S) - לדעתי לובינסקי ניסתה לחסל מלאי שלהן(לא היה נסיעת מבחן - מה שגרם לי לוותר) יש מצב שהן באמת לא נמכרות יותר בארץ.

אחלה מחיר לרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני הם עדין מוכרים בשקט קסקדה ב-210 אלף וכבר העלו השנה 5 רכבים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

מי שקונה אופל לא מסתכל על המחירון או השוק, קניתי אותה כי התמורה שלה למחיר היתה הכי טובה בפועל לעומת מתחרות (אבארט לדוגמא)

החלק הראשון של המשפט שלך לא מסתדר עם החלק השני.

מחירון ושוק - זו העלות האמיתית של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...