Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר פנ'צריה טובה צמוד לכפר יונה/נתניה? אצטרך לקנות גלגל חדש

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכוונה מגביל לשתי הערים האלו, או יותר מדויק פנצ'רייה שצמודה לכפר יונה כי זו הגבלה של חברת הגרירה.

דרך אגב, אם גלגל אחד כנראה נהרס וצריך חדש, זה מחייב להחליף גם את הגלגל הנגדי? סה"כ הם במצב בסדר, הוחלפו לפני כשנתיים.

עריכה: מערב את הגרירה כי גלגל ראשי כנראה נהרס, ואיכשהו גם הרזרבי ספג פנצ'ר! אין לי מישהו עם רכב באזור מחר שיקח רק את הגלגל, לקנות חדש ולחזור לאוטו להרכיב. מכאן מערב את חברת הגרירה, קצת כאב ראש אבל בחינם..

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה תקופתית של הרזרבי חיונית. אני עובר על הרזרביים שלי מינימום פעם בחודש, בדרך כלל לעתים יותר קרובות, עם ניפוח כל הרביעיה הקבועה. כמובן שם לב ללחץ השונה הנדרש בו (גלגל קטן, לחץ נדרש ברכבים שלי 60 PSI. הרבה אנשים לא שמים לב לכך. אם מדובר בגלגל סטנדרטי אז לחץ גבוה בתחום המומלץ על ידי היצרן).

לגבי החלפת צמיג בודד או זוג - תן לצמיגאי לבדוק, אבל ב-95% מומלץ להחליף זוג (כך שאל תחשוד שמרמים אותך). תן לו לבדוק גם את הזוג השני, במיוחד אם כבר היו בו תיקונים או שמדובר בצמיגים זולים. לי כבר היה מקרה שחשבתי שאני צריך להחליף זוג קדמיים והתברר שיש עוד פנצ'ר (מאחור) והחלפתי את כל הרביעיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להגיע פעם בודדת לצמיגי גיגי בתנובות, צמוד לכפר יונה, לצורך תיקון פנצ'ר בצמיג ראנפלט. הם היו בסדר אבל לא זולים במיוחד (אני חושב שעיקר העבודה שלהם היא עם משאיות או כלים חקלאיים)

בנתניה יש לי נסיון עם צמיגי מלי שמומלצים יותר וגם היו זולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להגיע פעם בודדת לצמיגי גיגי בתנובות, צמוד לכפר יונה, לצורך תיקון פנצ'ר בצמיג ראנפלט. הם היו בסדר אבל לא זולים במיוחד (אני חושב שעיקר העבודה שלהם היא עם משאיות או כלים חקלאיים)

בנתניה יש לי נסיון עם צמיגי מלי שמומלצים יותר וגם היו זולים יותר.

תודה על ההמלצה, בצהריים כנראה אגרור את הרכב לצמיגי מלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...