Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מרצדס "אבו עלי" בחווארה, למישהו יש ניסיון?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הענתיקה שלי (C240 משנתון 98 W202) חונה כבר קרוב לחודש לאחר שצינור הראדיטור העליון התפוצץ, מה שיותר גרוע הוא שהתגלתה טחינה במיי הראדיטור ועל פקק מכסה השמן שכנראה נגרמה עקב נזילה בראדיטור השמן.

מצד אחד, הרכב לא שווה הרבה (6-7 אש"ח?) ועלות התיקון תנוע בין 1500 ש"ח (אם אעשה את זה בבית בעזרת חבר) ל 3000 ש"ח.

מהצד האחר, הענתיקה הזו נוסעת היטב (הרבה יותר טוב מרוב המשפחטומטיות הנפוצות), זולה מאוד לאחזקה (טסט וביטוחים נמוכים, צריכת דלק סבירה לרכב עם מנוע של 2.4 ליטר). שיקול נוסף הוא שהחלפתי עבודה וכיום אני נוסע 50 ק"מ לכל כיוון לרמת החייל, חשבתי לנסוע ברכבת אך לא נראה לי ממש שפוי להשאיר E350 הניראית כחדשה יום שלם במגרש החניה בלוד/רמלה והענתיקה יכולה להוות פיתרון מצוין לשנתיים-שלוש הבאות.

קיבלתי המלצה (מחבר בקבוצת מרצדס) על מוסך "אבו עלי" בחווארה. מישהו מכיר אותם? נכוותי בעבר ממוסכים שכאלה אבל אם הוא אמין זו יכולה להיות עסקה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה חבר פורום שמכיר, אני כבר שולח לו את האשכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אותו אישית, הוא לא נוגע במרצדס.

מתעסק אך ורקvw.

אני הייתי משקיע 1500 וסוחב עוד קצת עם הרכב למצוא מחליפה ראויה.

אולי מתכוונים למוסך מסחריות של מרצדס זה משהו אחר.

דרך אגב אבו עלי לא בחווארה יותר הוא עבר לצומת גיתי אבישר בעליה לבידיה.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שאתה רוצה לתקן רכב במוסך בשטחים (יש כאן שרשור על הנושא) - כמה תעלה לך הגרירה? לא בטוח שלא יותר מגרירה למוסך קרוב לבית ותיקון בו. חוץ מזה - כמובן שאתה צריך לבדוק אפשרות של נזקים נוספים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לקחת סיכון?

בשביל לחסוך בכסף?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך בו אני מטפל אמרו לי כי הם מוכנים להחליף מנוע ב6+ אש"ח אבל לא לתקן את הנוכחי. אז כן, זה לא מעט כסף ובנוסף אני מקבל מנוע שאני לא יודע מה עבר עליו.

ד"א רון, אתה בטוח כי אבו עלי לא בחווארה יותר? החלפתי הודעות עם חבר בקבוצת הוואטצאפ של מרצדס שנמצא שם היום והוא אמר כי המוסך עדיין בחווארה ומטפל במסחריות ובפרטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר מול עבד עבד מהמוסך באריאל, הוא גר בחווארה ויש לו גם מרצדס דיזל.

נהגת שודים - סיכון בטחוני או כלכלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי גם וגם.

בטחוני - ברור למה.

כלכלי - יכול להיות שהתיקון יהיה ברמה נמוכה, שיגרום ליותר נזק.

וחוץ מזה - לגבי מוסכים בשטחים - משיחה עם חבר ערבי ישראלי, הבנתי שהם לא בדיוק הכי אמינים בעולם, ועדיף לשלם אקסטרה, ולטפל במוסכים בתחומי הקו הירוק. הוא ניסה כמה פעמים, ורימו אותו.

אני לא הייתי מסתכן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לנסות בג'נין. נו באמת. עד כמה צריך להיות לא הגיוני כדי לפזול לתיקון בחווארה, מאחורי המחסום? הרי הוא גם לא יחזיר לך את האוטו ולא תוכל לעשות כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי גם וגם.

בטחוני - ברור למה.

כלכלי - יכול להיות שהתיקון יהיה ברמה נמוכה, שיגרום ליותר נזק.

וחוץ מזה - לגבי מוסכים בשטחים - משיחה עם חבר ערבי ישראלי, הבנתי שהם לא בדיוק הכי אמינים בעולם, ועדיף לשלם אקסטרה, ולטפל במוסכים בתחומי הקו הירוק. הוא ניסה כמה פעמים, ורימו אותו.

אני לא הייתי מסתכן.

ברמת העקרון נכון, עדיף מוסך מוכר פה, אבל מרצדס ספיציפית יש מוסך של היבואן בשכם והרבה מטפלים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב פשוט מבחינב מכאנית הייתי בודק אפשרות לתקן במוסך גבע . סופר אמינים ומחירים הוגנים . מתמחים בעיקר בצרפתיות אבל תתקשר ותבדוק . היתרון שם שאם התיקון נכשל אתה חוזר אליהם למקצה שיפורים ללא עלות . מנסיון .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר מול עבד עבד מהמוסך באריאל, הוא גר בחווארה ויש לו גם מרצדס דיזל.

נהגת שודים - סיכון בטחוני או כלכלי?

שניהם.

כסף אפשר לחסוך, אפשר לצמצם רכישה והנאות אחרות,

ולא להסתכן מבחינה בטחונית.

כן זה מרגיז לשלם יותר, אבל החיים שווים הרבה יותר מלהכניס רכב לתיקון מעבר לקו הירוק ולסמוך על מנגנוני הבטחון הפלסטיני.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לתקן גם במוסך מרצדס שבדיר קדיס ליד מודיעין עילית. אם אתה מעונין שלח לי ה"פ ואשתדל בלי נדר גם ללוות אותך.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע היה מקרה גניבה בדיר קדיס של קורולה ששייכת לבחור שמתנדב איתנן באחוקים... לא הייתי נכנס לשם גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שמקצועית הם יודעים לתקן לא רע. אתה מסתכן בטחונית, ומסתכן בהרחמת הרכב ע"י המדינה. החסכון עלול להסתיים באיבוד הרכב כולו ואישום פלילי - לדעתי עדיף להמנע.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...