Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע ניסאן קשקאי

RabiAuto
שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כיום נוסעים על הונדה סיויק האצ'בק 2014 ולאור המבצע של ניסאן בימים האחרונים שמציע ניסאן קשקאי דיזל ב-136K חשבנו להשתדרג.

קצת התאכזבתי לגלות באותיות הקטנות לגלות שמדובר בשילוב היוצא דיזל 1.6+תיבה רציפה ולא בשילוב החדש דיזל 1.5+תיבה רובוטית כפולת מצמדים (אגב, בניגוד למה שטענה נציגת ניסאן בטלפון כשביקשתי פרטים נוספים לצורך קביעת פגישה, שאלתי ספציפית על השילוב ונאמר שזהו השילוב החדש, אבל נניח שהיא לא מכירה יותר מדי...).

במבחני הרכב השונים לא מצאתי קטילה של הגיר אבל יש לי חוויה לא נעימה מגירים רציפים בעבר (קורולה דור קודם ואטראז').

לא מצאתי הבדלים נוספים במפרט בין הדגמים.

מה דעתכם? האם במחיר כזה ובתנאי שיהיו תנאי טרייד אין ומימון נוחים (על פי המבצע) שווה ללכת על הדגם הרציף?

תודה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים 2 פרטים עיקריים.

מה פער המחיר בין החדש לישן?

מה התקציב שלכם לרכב?

בכל מקרה, מי שסובל מפעולה של גיר רציף, לא צריך לרכוש כזה מכספו.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רציף פלוס מנוע דיזל שווה חוויה מרעישה. קח את המנוע החדש. תוסיף עוד קצת ותקבל רכב עדיף

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

יכול להסביר? למה הדיזל משפיע על הרציף יותר מבנזין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל יש נטייה להרעיש יותר בסלד גבוה. האופי של גיר רציף לדעתי, לא מתאים לשום מכונית, אבל לדיזל הוא מתאים פחות מכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים 2 פרטים עיקריים.

מה פער המחיר בין החדש לישן?

מה התקציב שלכם לרכב?

בכל מקרה, מי שסובל מפעולה של גיר רציף, לא צריך לרכוש כזה מכספו.

זה בא לי בול בתקציב, שלי שווה כ60 מחירון וזה עולה 136 (לא יודע כמה יתנו, כרגע שם בצד, כמובן אם יתנו מעט מדי אין על מה לדבר).

בגלל זה אני שואל פה כי כמו שלא כל גיר כפול מצמדים הוא על הפנים ולא כמו שכל צרפתיה חיה שנתיים, לא הולך על סטיגמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דיבר על הדיזל, שם הקומבו של רנו, זה הקומבו החדש שם ניסאן, אבל אתה צודק, לא מומלץ לקנות רכב ללא אביזרי בטיחות אקטיביים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו נפסלה בדיוק בגלל מע' בטיחות, הבטחתי לעצמי שהרכב הבא יהיה עם מע' אקטיביות (וגם מעדיף דיזל).

אנחנו זוג עם תינוקת וכלב דינוזאור, המשפחתיות כבר צפופות לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק צפוף ברכב משפחתי?

קשקאי בכלל לא יותר מרווח מאחורה מרוב משפחתיות בשוק.

הדגם החדש 1.3 בנזין 160 כ"ס ועם גיר רובוטי נמכר בערך באותו המחיר מליסינג 0 קילומטרים.

הדגם החדש עם מנוע בנזין מצויין ודי חסכוני.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שנינו כמעט 1.9, עם עגלה (לא קטנה) ותיק תינוק כבר אין מקום לכלום, והכלב צריך להצטופף עם הטיסה מאחורה.

ככה שכן זה קטן לנו, ברור שזה עניין של פרספקטיבה וההורים שלי נסעו ב205 עם 2 תינוקות אבל זה המצב.

מה גם שהרצון לעלות לגובה נובע מהנוחות כניסה לרכב של אנשים גבוהים כמונו, במשפחה יש אטקה, ספורטאז' ו3008 ככה שאנחנו מרגישים לעיתים קרובות את ההבדל בכניסה והתארגנות בג'יפון כזה לעומת הרכב שלנו (במיוחד סיויק שהיא רכב מצוין אבל נמוך מאוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמתי פיג'ו 205.

רכב משפחתי סטיישן יהיה מעולה, עם בגאז' יותר גדול מאשר בקשקאי.

למשל, קורולה סטיישן חדשה.

נכון, סיוויק זה רכב נמוך מאוד.

אבל מי אני שאגיד לכם לא לג'יפון אם רוצים ג'יפון.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני אוהב סטיישנים, 2 דברים שעוצרים אותי כרגע זה

1. לא ראיתי משהו שריגש אותי יותר מדי, רציתי את המגאן אבל יש לה שיקוץ בדמות מובילאיי (כבר מעדיף בלי כלום חחח).

2. יתרון הגובה עדיין קורץ לי.

אם היה היום מגאן/308 סטיישן דיזל אוטומט עם מע' אקטיביות ובלי מובילאיי יש מצב שהיא הייתה נבחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית בפנים את קשקאי? נסעת עליו?

אני אומר זאת שוב - מדובר ברכב לא כל כך מרווח כמו שזה נראה מבחוץ.

זה ממש לא ראב 4 החדש, הונדה CRV או אפילו 3008 ( אקטיב דיזל נמכר גם בערוצי ליסינג 0 קילומטרים ).

ומשום מה ניסאן פחות מחזיק מחירון מאשר ג'יפונים יפניים/ קוריאניים מקבילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...