Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור ליונדאי I20

idan8871
שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב .

קניתי יונדאי I20 שנת 2011 לאחרונה ושמתי לב שאין לי בכלל מים במיכל של הקירור מנוע .

עכשיו , זו פעם ראשונה שאני צריך למלא ורציתי לדעת איזה נוזלים ממלאים ? באיזה צבע ?

כמו כן , האם יש הבדל בין הסוגים ? ואיך אדע איזה הכי מומלץ לרכוש כשאלך לחנות ?

תודה רבה והמשך יום טוב לכולם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה כזה, זה הנוזל המקורי של יונדאי שמגיע בייבוא מקביל. בקבוק 2 ליטר עולה כ 70 ש"ח.

זה תרכיז, אל תמלא אותו כמו שהוא אלא אחרי מהילה ב 50% מים מזוקקים. תכין לך בבקבוק פלסטיק כמות שאתה צריך למלא.

20190615_091524.jpg20190615_091519.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות .

רק כמה דברים ,

איפה אני מוצא את הנוזל קירור שאמרת ? הייתי באוטו דיפו וכאלה ואין את הנוזל הזה .

יש נוזלים ירוקים אחרים , השאלה לקנות בכל זאת ?

ועוד דבר , לגבי זה שא היה אמור להיות חוסר , אני לא יודע אם זה נזילה או משהו כזה , כי תאמת עד עכשיו לא יצא לי כל כך למלא ( כי לא היה חסר ) והאוטו אצלי כבר מעל שנתיים .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאיזור המרכז, תתקשר ליונדאי שופ ותבקש הצעת מחיר לנוזל קירור.

הם מחזיקים בד"כ 2 סוגים, אחד מוכן שמהול מראש ביחס המתאים ונוזל קירור שצריכים למהול כפי שציין בוקי.

אני כבר מס' שנים קונה אצלהם את הנוזל קירור שמוכן מראש.

תקנה, תמלא לפי ההנחיות ותעקוב כל מס' ימים אחר גובה המפלס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגיע לחנות, יש משלוחים, דבר עם JUSTMOTOR ותזמין לך נוזל קירור מקורי

ניתן למהול 2 ליטר מרוכז עם 3.5 ליטר מים מזוקקים ככה שתקבל כמות יפה שתספיק לך להשלמות עד סוף חיי הרכב כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו דיפו לא תמצא את הנוזל הזה. באיזור תעשיה הישן בנתניה על הרחוב הראשי פינקס יש כמה חנויות חלפים - עמוס חלפים, ע.מ. ועוד. תעשה סיבוב שם, אולי מישהו מהם מחזיק או שתזמין עם משלוח כמו שרועי כתב.

אם אתה קונה את הנוזל שבתמונה שאני שמתי, צריך למהול אותו עם מים. מזוקקים או רגילים.

היחס יכול להשתנות בתאם לנקודת הקיפאון שרוצים לקבל. בארץ מספיק 30% תרכיז ו 70% מים אבל בשביל הפשטות, תכין לך בבקבוק פלסטיק תערבות 50% תרכיז ו50% מים. קח בקבוק 0.5 ליטר, תמלא בו חצי תרכיז וחצי מים. תשקשק קצת ותמלא למערכת. אם לא מספיק, תכין עוד. את המילוי לבצע כאשר המנוע קר.

אל תכין מראש כמות גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...