Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגם ושנה קיה ספורטג'

Nba188188
שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

יש לי תקציב של גג 88 אלף

בתקציב הזה יכול להיכנס לי קיה ספורטג' שנת 2016 דגם בסיסי ביותר מנוע 1600

או צורה ישנה יותר שנתון 2014 מדגם בכיר ex עם מנוע 2000 ריפודי עור גג נפתח ועוד כמה פינוקים..

מתלבט ממש מה כדאי?

הנסיעה היא לרוב עירונית אך מדי פעם יהיה טיולים מחוץ לעיר.

נוסעים כ10k בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב היה לך עד עכשיו?

מנוע 1600 מרגיש משמעותית יותר חלש. אבל אולי זה לא יפריע לך אם גם הרכב הקודם לא היה חזק/ זריז, או סגנון הנהיגה שלכם מתון בכל מקרה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את החדש, הוא משמעותי יותר טוב, שלא לדבר שבדגם החדש יש אביזרי בטיחות אקטיביים שבדגם הישן לא היה, הפער בביצועים עד 100 קמ"ש הוא קטן מאוד, מנסיון אישי עם 2 הדגמים, אל תתלבט.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על דגם חדש 2016 לעומת דגם ישן יותר 2014

כל הזמן היינו נוהגים ברכב משפחתי מנוע 1600

השימוש שלנו הוא עבור משפחתי

איזה מהרכבים צפוי להיות סחיר יותר בעוד 3-4 שנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמעניין אותך? מה יהיה סחיר יותר? שניהם כבר יהיו רכבים ישנים בני עשר, רק שאחד יהיה מודרני יותר ואחד ממש מיושן. אחד יהיה דור קודם ואחד שני דורות אחורה. מה לדעתך יהיה סחיר יותר?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקול הבטיחות ברכב משפחתי חשוב לי יותר מגג נפתח או ריפודי עור.

דגמי 2016 איכותיים מהדור הקודם בכל מה שקשור לנוחות, פלסטיקה ובידוד רעשים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם החדש יותר קפיצת מדרגה מאוד גדולה מהדור הקודם בטוח יותר עם מערכות בטיחות מקוריות מודרני יותר וגם נראה טוב יותר (אני אישית לא מתחבר לעיצוב של הספורטאז') כמו שאמרו פה שיקול הבטיחות משמעותי יותר מפינוקי אבזור כלשהם גם עצם העובדה שיש מערכות בטיחות נותן הנחה בביטוח

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין אם ככה שממש עדיף את הדגם החדש מאשר הקודם
ענית לעצמך נשמה רכב חדש יותר זה רכב חדש יותר בכל הנושאים תחשוב שפה אתה מקבל מערכות בטיחות אקטביות ולא מובילאיי וגם אחריות לזמן ארוך יותר קיה נותנת 7 שנים אחריות בכל העולם על הרכבים שלה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהוא רשם, שלוש שנים וזהו. כנל אופטימה (להיברידית אחריות שונה), סורנטו,סטוניק קרניבל ואולי גרסה ספציפית של הפורטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...