Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציריות לנסר 1.5 2011

msti
שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

היו לי רעידות בזמן האצה במהירות 100+ ומשיכה לצד שמאל בנסיעה.

החלפתי זוג צמיגים קדמיים שנשחקו בחלקם הפנימי ועשיתי כיוןן פרונט ואיזון גלגלים, המשיכה הפכה להיות פחות מורגשת אך קיימת.

הלכתי למקום שמתעסק עם פרונט (לא אותו המקום שעשה לי את הפרונט, הרגשתי שלא מספיק מקצועי) במטרה לבדוק את עניין הרעידות, ללא ספק אלו הציריות..

ופה בעצם הבעיה כרגע, המוסכניק בדק לי לגבי זוג צירייות חדשות ומסתבר שאין כאלו חדשות, יש שתי אפשרויות, פירוק או שיפוץ של הציריות המקוריות, הלכתי על ציריות מפירוק, המוסכניק בדק אותם לפני ההתקנה לשלול חופשים וביצענו את ההחלפה, זה עלה 1300₪..

תחילה הרגיש שהבעיה נפתרה, אבל היא לא, אפילו החמירה.

כעת המצב הוא שיש רעידות בהאצה גם במהירויות נמוכות, ניגשתי למוסכניק וכעת מחכה להצעת מחיר לשליחת הצירייות לשיפוץ.

עוד קצת פרטים, הרכב עבר טסט ללא שום בעיה, אין חופשים במכלולים הקשורים (בוול גויינט וכ"ו) תושבות מנוע נבדקו גם כן על כל מקרה, תקינות (למרות שאם תושבות המנוע היו הבייה סביר להניח שהיו לי רעידות במצב של עמידה או תמיד ולא דווקא בהאצה)

מישהו מכיר את העניין? באמת לא ניתן להשיג צירייות כאלו חדשות?

אשמח להמלצות

תודה!

עריכה אחרונה על ידי msti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה, הלכתי על הציריות מהפירוק בלית ברירה, בגלל המחיר ויותר בגלל ההשבתה, נאמר לי שזה 3 ימי השבתה של הרכב ( פירוק, שליחה לשיפוץ וההרכבה חזרה)..

כרגע אני כבר התחלתי טיפול במקום אז מחכה קודם להצעת המחיר, מקווה שלא תיהיה הזויה..

המקום שאני מטפל פה דווקא מקום טוב עם ידע וניסיון בתחום (לא מוסך כללי אלא מתעסק בפרונט ובכל הקשור לכך).

אבל אין באמת פשוט חדש?

אני אנסה לברר בעצמי כמה עולה לחדש ציריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עושה את זה בעצמו במקום (גם הסרן לדעתי לא), אני חושב ששולח את זה לאיזה מקום במרכז.

המחיר שציינת זה לרכב שלי או באופן כללי?

צריך לדעת כמה עולה כזו משופצת שאדע כמה אמור לעלוץ לי סה"כ ואם המחיר שיבקשו נורמלי.

דרך אגב, כמה אמורה לעלות העבודה במקרה זה? פירוק הרכבה ואיזון גלגלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היום קיבלתי הצעת מחיר לתיקון, סה"כ כולל מע"מ 2300₪, מורכב מ-2 ציריות שכל אחת עולה 780₪ לא כולל מע"מ (1825₪כולל מע"מ) ועוד התקנה ואיזון. במקרה שלי אצטרך להוסיף עוד 1000₪...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני דיי במילכוד.. אני כבר התחלתי טיפול, אז אם אבטל יצא שכרי בהפסדי..

בכל אופן, הלכתי לחנות החלפים (זו שדרכה המוסך הזמין) וביררתי כמה עולות הציריות.

אז כמו שנאמר לי במוסך, אין כאלו חדשות בכלל (זה בדקתי גם קודם בכמה מקומות), וכשהייתי שם הוא התקשר על ספיקר ל"מדביק" (ראיתי מהצד) ואמר לו שזה עולה 780 +מע"מ.. קיצר.. זה מה יש כנראה, לפחות במצב הנוכחי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...